memary-spam

خطا های RSFirewall!

12 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان

RSFirewall! را نصب کردم متوجه شدم این خطاها را می دهد نحوه برطرف کردن این خطاها به چه صورت است ؟

ممنون میشم ساده توضیح بدهید چون من تازه کارم!

بررسي وضعيت زمان طول عمر جلسه زمان طول عمر جلسه در سايت شما زياد است (9999 دقيقه).لطفا اين زمان را به ?? دقيقه کاهش دهيد

بررسي وجود هر فايلي در پوشه نصب موقت (Temporary) تعدادي فايل در پوشه نصب موقت جوملا وجود دارد | پوشه نصب موقت شما به اشتباه آدرس /tmp ثبت شده است و امکان خالي نمودن آن وجود ندارد

Your Session Handler is set to 'database Checking your Session Handler

disable_functions disable_functions disable_functions موارد زير را دارد. لطفا اضافه نماييد: show_source

بررسي صحت و سلامت فايل هاي اصلي جوملا! خطا! امکان دانلود هش اين جوملا بدون کد آپديت وجود ندارد.

lممون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در مورد

بررسي وضعيت زمان طول عمر جلسه زمان طول عمر جلسه در سايت شما زياد است (9999 دقيقه).لطفا اين زمان را به ?? دقيقه کاهش دهيد

به قسمت پیکربندی مدیریت جوملا برید و تب سیستم رو بزنید در کادر طول عمر جلسه مقدار رو 15 بزارید

بررسي وجود هر فايلي در پوشه نصب موقت (Temporary) تعدادي فايل در پوشه نصب موقت جوملا وجود دارد | پوشه نصب موقت شما به اشتباه آدرس /tmp ثبت شده است و امکان خالي نمودن آن وجود ندارد

پوشه TMP هاست رو بررسی و فایل هاشو پاک کنید

باسلام فایروالم خطا قرمز میده نسخه  rsfirewall 2.11.3

بررسی صحت و سلامت فایل های اصلی جوملا!

خطا! امکان دانلود هش این جوملا بدون کد آپدیت وجود ندارد.

جوملام 3.6.3 کردم

یعنی چی باید چیکار کنم

یاعلی

افزونه rsfirewall  شما ورژنش به روز نیست احتمالا لایسنس ندارید

خوب حالا متوجه شدم
 احتمالا بعضی از فایل های کاستمایز شده اند

در هم اکنون، majidkeramatjahromi گفته است :

باسلام

لطفا بیشتر توضیح دهید

باید چیکار کنم ؟

باتشکر از لطف شما

سلام دوستان عزیز برای منم این مشکل پیش اومده و آر اس فایروال خطای زیر رو توی برسی هاش می ده

بررسي صحت و سلامت فايل هاي اصلي جوملا! خطا! امکان دانلود هش اين جوملا بدون کد آپديت وجود ندارد.

لطفاً راهنمایی کنید باید چکار کنم ؟

در 4 ساعت قبل، aynalserat گفته است :

سلام دوستان عزیز برای منم این مشکل پیش اومده و آر اس فایروال خطای زیر رو توی برسی هاش می ده

لطفاً راهنمایی کنید باید چکار کنم ؟

نسخه بروزفایروال را نصب کنید نباید مشکل داشته باشید . معمولا این اخطار زمانی نمایش داده میشود که جوملا نسخه ای پس از اخرین نسخه فایروال منتشر میکند

با سلام طبیعتا اگر سورستون اورجینال باشه و لایسنس کد معتبر سازنده رو داشته باشید نه چیزی که برخی از دوستان خودشون کد میکنند و میفروشند ، نبایستی این مشکلات بوجود بیاد براتون...

موفق باشید و سر بلند 

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری