mo-hammad

2 سوال بسیار مهم دارم

8 پست در این موضوع

سلام - میشه لطفا در مورد این سوالام راهنمایی کامل کنید ممنون

1- میخوام از سیستم فروشگاهی استفاده کنم که وقتی شهر رو انتخاب میکنی تو توش برای خرید به طور هوشمند قیمت پست رو از سایت پست ایران به قیمت محصول جمع بزنه و نمایش بده هر کدوم رو

2-افزونه ای میخوام که تو منو کلیپ سایتم دوباره سمت راست منو ایجاد کنه به عنوان دسته بندی کلیپ (بر اساس طنز مثلا یا سیاسی و..) و اینکه کلیپ ها رو در صفحه مورد نظر مثل سایت آپارات نشون بده

و برای کلیپ ها بشه عنوان و توضیحات هم گذاشت که عنوان رو در بالای کلیپ و توضیح رو در زیرش به نمایش بگذاره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه شوال دیگه آیا راهی هست - که ورودی های یک سایت رو به ورودی های یک سایت دیگه وصل کرد ؟ اینجوری میشه هزینه پست رو از روش زیر همیشه بروز داشت در فروشگاه

مثلا برای فروشگاه فیلدهایی که در سایت اداره پست هست در نظر بگیریم

محاسبه آنلاين هزينه پست مرسولات

بعد کاری کنیم که داده ها ی ماژول یعنی وزن مرسوله و شهر و ... مقادیرش به تکس باکس های سایت پست منتقل بشه و سپس قیمت ها از سایت پست منتقل بشه به فیلد هزینه پستی ماژول

کلا چیکار کنم :(

از افزونه های زیادی میشه استفاده کرد ورچومارت و هیکاشاپ ...

در مود منو نیز از قالب های فروشگاهی اسمارت اددنز و اگر قالب سبکتر جوم شیپر

در موارد فیلد هم افزونه میتوانند انجام دهند ولی اگر سفارشی بخواهید یک افزونه را انجام دهید احتیاج به کد نویسی داره

Cms های دگر نیز مانند اپن کارت و پرستاشاپ نیز هم هستند.بسته به نیاز شما داره

در مورد کلیپ روشن تر توضیح بدید لطفا.

ویدیوها دسته بندی بشن ولی موقع نمایش برن به آپارات؟ یا از آپارات فراخوانی بشن؟ مثلا شما لینک بدید بجای آپلود ویدیو؟

برای ویدئو میدونم توآپارات باید چیکار کرد

ولی میخوام تو سایت خودم به فرمت آپارات نشون بده

یعنی به صورت مربع مربع مربع همه ی ویدو ها تو صفحه کلیپهام باشه و یه منو دسته بندی هم داشته باشه - مثلا طنر و ... رو مشخص کنه

تو این میشه عنوان و توضیح اضافه کرد ؟ عنوان ویدئو بالاش توضیحش زیرش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری