samirkkkkkkkkkk

مشکل عجیب با فایل htaccess

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من وقتی متحوای داخل فایل htaccess رو پاک میکنم سایت بالا میاد ولی نمیتونم بریم تو هیچ بخشش و اخطار میده . ولی وقتی خود فایل htaccess رو جایگزین یا حذف میکنم سایت کلا بالا نمیاد . مشکل چیه دوستان ؟؟؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از قسمت تنظیمات مربوط به سئو گزینه افزودن پسوند به آدرس رو خاموش کن و مجددا تست کن

از قسمت تنظیمات مربوط به سئو گزینه افزودن پسوند به آدرس رو خاموش کن و مجددا تست کن

چطور دقیقا این کار رو انجام بدم ؟؟؟ من زیاد وارد نیستم

خواهش میکنم کمک کنید مشکل برطرف بشه

سلام دوستان

من وقتی متحوای داخل فایل htaccess رو پاک میکنم سایت بالا میاد ولی نمیتونم بریم تو هیچ بخشش و اخطار میده . ولی وقتی خود فایل htaccess رو جایگزین یا حذف میکنم سایت کلا بالا نمیاد . مشکل چیه دوستان ؟؟؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

یه فایل htaccess.txt سالم از بسته آخر جوملا بجای فایلتون کپی کنید.

و یه تست کنید.

بعدش فایل رو rename کنید به htaccess. (نقطه ابتدای نام فایل قبل از h)

تنظیمات سئوی جوملا هم اینجا توضیح داده دیگه فرصت نداشتم اسکرین شات خودم براتون بگیرم

http://cdn.inmotionhosting.com/support/images/stories/edu/joomla-3/global-configuration/seo-settings-search-engine-friendly-urls.gif

یه فایل htaccess.txt سالم از بسته آخر جوملا بجای فایلتون کپی کنید.

و یه تست کنید.

بعدش فایل رو rename کنید به htaccess. (نقطه ابتدای نام فایل قبل از h)

تنظیمات سئوی جوملا هم اینجا توضیح داده دیگه فرصت نداشتم اسکرین شات خودم براتون بگیرم

http://cdn.inmotionhosting.com/support/images/stories/edu/joomla-3/global-configuration/seo-settings-search-engine-friendly-urls.gif

ببخشید پنل بنده فارسیه . آیا این مشکل مربوط به سئو میشه ؟؟؟ من فایل رو جایگزین کردم ولی درست نشد . شما خود سایت رو دیدین ؟؟؟؟

دلیل اینکه شما محتویات فایل اکسس را پاک میکنید چیست

اگر در مدیریت سایت قبلا بخش سو را فعال کرده بودید مهندس مردانزاده یک فایل اچ تی اکسس در انجمن قرار داد بودن ان را در هاستان اپلود کنید

و اگر سو سایت را از مدیریت فعال نکرده بودید از همان بسته ای نصب کرده بودیدفایل htaccess.txt را هاستان اپلود کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری