afsane1

امکانات قالب جوملا

6 پست در این موضوع

سلام. من میخوام سایتی رو با موضوع کودکان راه اندازی کنم. میخوام توی این سایت همه چی از جمله: بازی و سرگرمی-مقاله-مجله-گفتگو به صورت چت- پرسش و پاسخ- یک صفحه واسه تبادل اطلاعات بچه ها با هم یا خونواده ها با هم- گفتگو به صورت آنلاین کلا

میخوام همه چی داشته باشه هر چیزی که واسه یک کودک نیاز میخوام توی این سایت باشه. به نظرتون با جوملا میشه این چیزا رو داشت؟ مخصوصا بازی و سرگرمی و چت و گفتگوی آنلاین. ممنون میشم راهنمایی کنید.gift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

البته بسته های مولتی هم در جوملا هست

اما هیچ بسته نصبی جوملایی تمام امکانات را ندارد و باید افزونه مورد نظر روی ان نصب شود یا طراحی شود

موفق باشید

سلام. ممنون از راهنماییتون. پس نمیشه؟ یعنی باید از صفر کد نویسی بشه؟ این امکانات با وردپرس بهتر انجام میشه یا جوملا؟ امکانات کدومش بهتر و بیشتر واسه این کاری که من میخوام انجام بدم؟:33:

دوست گرامی با جوملا هم میتونید پیاده سازی ش کنید.

برای انجمن از انجمن ساز کیوننا استفاده کنید یا اگر ارتباط بیشتری بین کاربران میخواین از جوم سوشال مثلا.

مقاله و پرسش و پاسخ و ... هم کاملا انجام شدنیه

جوملا برای شما میشه یک بستر و هسته ی پیاده سازی همه امکانات.

برای چت ، افزونه های زیادی هست که میتونید نصب کنید.

بخش بازی رو من کاملا متوجه نشدم. کاربران چطور بازی ای می کنند؟ بازی آنلاین؟

سلام. بابت راهنمایی سپاس.

میشه راجع به این بیشتر توضیح بدین؟ (برای چت ، افزونه های زیادی هست که میتونید نصب کنید)

بازی میخوام هم به صورت فایل آپلودی باشه که وقتی روش کلیک کرد بشه دانلود کرد و روی سیستم خودشون هم بازی کنن. و هم به صورت آنلاین مثلا وقتی روی بازی قارچ خور یا اعداد و... زد تو خود سایت صفحه ای باز بشه و همونجا آنلاین تو سایت خودمون بازی کنه.

افزونه چت ،سرچ کنید زیاده ، به دلخواه نصب کنید.

بازی آنلاین باید وجود داشته باشه فایلش برای اجرای تحت وب، که در اینصورت ربطی به جوملا نداره*. دانلودی ها رو هم که باید فایلش رو برای دانلود داخل هاست قرار بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری