krasus

کار با ماژول {مجموعه های مطالب}

4 پست در این موضوع

سلام

من یه مجموعه درست کردم به اسم {دسته کسب و کار} که این مجموعه شامل چند زیر مجموعه دیگه هست {امرسان،ایرانول،پاکشوما و ...} که هر کدوم از این ها توشون چند تا خبر هست.

توی منو یه آیتم درست کردم به اسم کسب و کار و یه ماژول بهش اختصاص دادم {مجموعه های مطالب} و {مجموعه اصلی} رو روی {دسته کسب و کار} قرار دادم. وقتی صفحه رو باز می کنم لیست تمام مجموعه هایی که زیر مجموعه {دسته کسب و کار} هستن رو نشون میده (یعنی {امرسان،ایرانول،پاکشوما و ...} هارو نشون میده) که تا اینجا درسته

مشکل اینجاست که وقتی روی یکی از این دسته ها کلیک می کنم میخوام فقط مطالب همون دسته رو نشون بده در حالی که وقتی روی یه مجموعه کلیک می کنم بالای صفحه لیست زیرمجموعه ها که {امرسان،ایرانول،پاکشوما و ...} هستن رو نشون میده و بعد پایین این ها میاد مطاب مجموعه کلیک شده رو نشون میده!!

چی کار کنم که وقتی روی یه مجموعه کلیک کردم فقط مطالب مجموعه رو نشون بده و لیست زیرمجموعه هارو نشون نده؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دمو قرار بدید

منظور شمارو از دمو متوجه نشدم

اگر منظورتون آدرس سایت هست که بهتر توضیحات من رو متوجه بشید :

کسب و کار سندباد

این آدرس صفحه ای هست که توش لیست تمام مجموعه هام رو نشون میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری