مشکل نصب افزونه

5 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت دوستان

امروز صبح من جوملام رو بروز کردم اما ارور داد و بعدش نه سایت بالا اومد و نه مدیریت و ارور not found Jfactory داد که فایل های library را ریپلایس کردم و درست شد الان برای inistall افزونه جدید وارد صفحه نصب که میشم پلاگین مربوطه برای نصب افزونه ها رو پیدا نمیکنه و ارور میده No installation plugin has been enabled. At least one must be enabled to be able to use the installer. Go to the Plugin Manager to enable the plugins

کسی میدون چطور باید این مشکل رو حل کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

وارد منو > افزونه ها > مدیریت > کاوش شوید

در بالای صفحه 2 دکمه میباشد که یکی از انها جسستجو میباشد بروی ان کلیک نمایید

پس از چند ثانیه در لیست چند پلاگین ظاهر میشود که با "Installer - Install from ..." شروع شده اند .

تمام این موارد را انتخاب نمایید

سپس بروی دکمه نصب در بالای صفحه کلیک کنید

حالا همه آنها نصب شده اند

به منو افزونه ها > پلاگین ها وارد شوید و این پلاگین هایی که نصب کرده اید را انتخاب و فعال کنید

تبریک میگوییم ! مشکل شما رفع شد حالا میتوانید افزونه های خود را نصب نمایید

متشکرم

اما پیغام میده هیچ نتیجه ای منطبق نبود ! این پلاگین ها رو اصلاً پیدا نمیکنه سرچ هم کردم !

سلام منم مشکل دارم با نصب افزونه این پیغام رو میده

مشکل در نصب افزونه جوملا Table 'irantang_com.#__updates' doesn't exist

بعد ناقص نصب میشه میخوام پاکشم کنم میزنه پوشه در مسیر یافت نشد

در 5 ساعت قبل، nontemoshi گفته است :

سلام منم مشکل دارم با نصب افزونه این پیغام رو میده

مشکل در نصب افزونه جوملا Table 'irantang_com.#__updates' doesn't exist

بعد ناقص نصب میشه میخوام پاکشم کنم میزنه پوشه در مسیر یافت نشد

جدولی که موردنیاز افزونه هست در دیتابیستون موجود نیست. از بخش مدیریت>نصب/حذف> دیتابیس. دیتابیستون رو فیکس کنید تا به آخرین ورژن متناسب با هسته جوملاتون آپدیت بشه. 

بعد مجدد افزونه رو نصب کنید. 

برای اینکه تست کنید افزونه تون مشکل نداشته باشه؛ یه ماژول ساده یا پلاگین دیگه رو دانلود کنید و تست کنید. اگر اونها هم مشکل داشت پس مسئله مربوط به جوملاس نه افزونه .

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری