ابوالفضل طالبی

سیستم صدور فاکتور IPrice Calc اختصاصی انجمن جوملای ایران :: نسخه جدید! _ 2.5

70 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون mmfallah ولی این که همش فارسی نشده در ضمن زبان را با ماژول یکی کنید. موفق باشی

سلام

دوست عزيز اين فايل كاملا فاسي شده

من دوباره چك كردم.

متاسفانه مشكلي وجود داشت و نشد كه كل كامپوننت فارسي سازي بشه. ولي شما مي تونيد فايل اصلي كامپوننت را نصب كنيد و فايل زبان را جايگزين با فايل زبان انگليسي كنيد.

mmfallah

عزیز ممنون از زحماتت

اما بنده فایل ها رو جایگزین کردم توی جوملا 2.5 اما باز هم فارسی نشد متاسفانه...:37:

mmfallah

عزیز ممنون از زحماتت

اما بنده فایل ها رو جایگزین کردم توی جوملا 2.5 اما باز هم فارسی نشد متاسفانه...:37:

خواهش می کنم دوست عزیز

منظورم از جایگزین کردن این بود که محتویات داخل فایل زبان را کپی کنید و توی فایل زبان انگلیسی paste کنید.

چون توی فایلی که قرار دادم اسمش fa-IR هست.

سلام

چطور میشه واحد پول پیش فرض رو به تومان تغییر داد؟

و اینکه بین ارقام نقطه هارو نشون نده

136413192517941_0price.png

ترجمه اش رو میتونی تغییر بدید کافی هست که فایل زبان رو باز کنید و دنبال ریال بگردید و تغییر بدید

برای حذف اون دو تا صفر هم تا جایی که یادمه تو همون فایل زبان میشد اینکار رو کرد .. اگر نه باید دیتابیس رو باز کنید و فیلد مبلغ رو از decimal به int تغییر بدید

سلام. آقا من فايل زبان رو گرفتم و كاري رو كه گفته بودين انجام دادم اما نشد ميشه كامل از اول توضيح بدين چي كار كنم؟ يكم تازه كارم

در ضمن نسخه اي كه توي پست اول بود رو نصب كردم من

دوست عزیز کامپوننت را نصب کنید و بعد وارد language\en-GB و فایل en-GB.com_ipricecalc.ini را باز کنید و محتویاتش را پاک کنید.

و محتویات فایل ترجمه را داخلش Paste کنید و ذخیره کنید.

دقيقا همين كارو انجام دادم ولي نشد. توي قايل شما يكي هم واسه منو بود كه اونم همونجا كپي كردم!

سلام

وقتی روی دکمه ارسال سفارش میزنم ،سفارش نه توی سایت ثبت میشه و نه ایمیلی میاد واسه مدیر یا مشتری.

ایراد از کجا میتونه باشه؟

سلام.

زمانی که میخواییم یک Caegory اضافه کنیم با این خطا مواجه میشم. یکبار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی باز این مشکل پابرجاست.

متن خطا:

500 - An error has occurred.

JTableIprice_category: :store failed

Unknown column 'secid' in 'field list' SQL=INSERT INTO `cmywh_iprice_categories` (`id`,`secid`,`name`,`alias`,`discid`,`description`,`checked_out`,`checked_out_time`,`params`,`ordering`,`published`) VALUES ('','10','تابلو سنگ','stone','0','','0','0','','','1')

ویرایش شده در توسط ali.azimi

بدلیل تغییر نسخه 1.5 به 2.5 این مشکلات در این سیستم وجود داره و پیشنهاد میکنیم از این افزونه فعلا استفاده نکنید تا نسخه اصلی 2.5 منتشر بشه

بدلیل تغییر نسخه 1.5 به 2.5 این مشکلات در این سیستم وجود داره و پیشنهاد میکنیم از این افزونه فعلا استفاده نکنید تا نسخه اصلی 2.5 منتشر بشه

من پیشنهاد می کنم از فرم ساز rsform استفاده کنند چون واقعا ساده می شه باهاش یک فاکتور ایجاد کرد. اموزش ان در تاپیک rsform موجود هست

سلام به همگی دوستان بنده کامپوننت رو نصب کردم و خیلیلم عالیه ولی متاسفانه وقتی میخوام هریک از واحد های پولی رو انتشار بدم ارور میده حتی پیش فرض های خودش! به تصویر دقت فرمایید attachment.php?attachmentid=7496&d=1417159052

دوستان من این افزونه رو میخوام برای کامپوننت تبلیغاتی p30adverties استفاده کنم . نصبش کردم اما نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم و فیلدهای جدید رو چطوری برای بخش های مختلف تعریف کنم که بازخوردش رو تو سایت و

قبل از اتصالبه درگاه به پرداخت ملتم ببینم .

اگر فیل آموزشی ای دارین و ارائه کنین ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری