sam17

روش باز کردن مطالب k2 در یک آدرس

7 پست در این موضوع

با سلام

یه سایت خبری ساختم با k2 میخوام وقتی روی مطلبی میزنیم تو یه صفحه متفاوت مطلب نمایش داده بشه که فقط ماژول های دلخواه تو اون صفحه باشه.

مثلا الان تو قسمت منو ورزشی که هستم و رو یه مطلب کلیک میکنم تو آدرس بار به این شکل نوشته میشه : yourdomain/sports/item/145/onvane matlab

یا با کلیک روی مطلبی در منو مازندران به این شکل آدرس دهی میشه: yourdomain/mazandaran/item/149/onvane matlab

و تمام ماژول های مربوط به منو ها نمایش داده میشه... من میخوام وقتی روی مطلب کلیک میکنم همه مطالب همه مجموعه ها و منو ها تو یه صفحه برای مثال با آدرس دهی به این شکل : yourdomain/news/item/145/onvane matlab

با فعال بودن ماژول های دلخواه نمایش داده بشه. مثل خیلی از سایت های خبری مانند تابناک و...

ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

شما میتویند از افزونه advanced module manager*استفاده کنید . این افزونه در واقع توی قسمت دسترسی ماژول ها به شما امکانات خوبی رو میده که ی***م همین امکانی هست که شما نیار دارید . اینطور که من متوجه شدم شما یه مجموعه مطالب دارید و یه سری افزونه که میخواید مثلا افزونه X*رو فقط در مطلب y*نشون بده و در هیچ منوی دیگه ای نشون نده

Advanced Module Manager - Joomla! Extension Directory

یه تست بزنید ضرری نداره البته میگم اگه من درست متوحه شده باشم

درود

شما میتویند از افزونه advanced module manager*استفاده کنید . این افزونه در واقع توی قسمت دسترسی ماژول ها به شما امکانات خوبی رو میده که ی***م همین امکانی هست که شما نیار دارید . اینطور که من متوجه شدم شما یه مجموعه مطالب دارید و یه سری افزونه که میخواید مثلا افزونه X*رو فقط در مطلب y*نشون بده و در هیچ منوی دیگه ای نشون نده

Advanced Module Manager - Joomla! Extension Directory

یه تست بزنید ضرری نداره البته میگم اگه من درست متوحه شده باشم

خیلی ممنون مدیر عزیز

این افزونه برای تک تک مطالب باید مشخص کنیم چه ماژول هایی نشون بده توش یا به مجموعه مطالب؟

و اینکه من الان دارم برای همه منوها یه زیر منو درست میکنم و تو زیر منو ماژول هایی که میخوام قرار میدم مشکلم تقریبا حل میشه ولی به url مطلب یه آدرس زیر منو هم اضافه میشه یعنی آدرس url یک کلمه طولانیتر میشه از نظر سئو ایرادی ایجاد میکنه؟

آیا میشه کاری کرد تو url مطلب نام منو اصلی نیاد و فقط نام زیر منو نشون داده بشه؟ ممنون ازتون

به لینک منو میتونه وصل بشه. انقدر آپشن داره که نیاز شما رو رفع کنه. نصب کنید متوجه میشید.

اخطار . شما در هر ۲۴ ساعت یکبار مجاز به آپ کردن تاپیک هستید . اسپم ارسال نکنید* پست های اضافه حذف شد

به لینک منو میتونه وصل بشه. انقدر آپشن داره که نیاز شما رو رفع کنه. نصب کنید متوجه میشید.

اخطار . شما در هر ۲۴ ساعت یکبار مجاز به آپ کردن تاپیک هستید . اسپم ارسال نکنید* پست های اضافه حذف شد

ممنون. نصب کردم افزونه رو ولی مشکل رو حل نکرد مجبور شدم زیر منو درست کنم حالا مشکلم مطلب تکراریه از زیر منو ها. مثلا یه مطلب سایت با آدرس های زیر نشون داده میشه:

mydomain.ir/90-معرفی-گران*ترین-بازیکن-لیگ-برتر.html

mydomain.ir/sports/90-معرفی-گران*ترین-بازیکن-لیگ-برتر.html

mydomain.ir/sports/football/90-معرفی-گران*ترین-بازیکن-لیگ-برتر.html

چیکار باید بکنم تا مطالب تنها با یه url نمایش داده بشه؟ مثل همه سایت های خبری خوب

حل نکرد که نیست. باید درست تنظیم کنید.

وقتی به مطلب ،منو اختصاص میدید نمیشه از چند لینکی جلوگیری کرد. لینک منو که ساخته شده. لینک خود مطلب هم هست.

حل نکرد که نیست. باید درست تنظیم کنید.

وقتی به مطلب ،منو اختصاص میدید نمیشه از چند لینکی جلوگیری کرد. لینک منو که ساخته شده. لینک خود مطلب هم هست.

بله حق با شماست اون افزونه درست کار میکنه. اشتباه از من بود

در مورد لینک مطالب نمیشه کاری کرد که فقط با یه آدرس مطلب رو نشون بده؟ تو تمام سایت های خبری اینجوریه

این چند آدرسه باعث مطلب تکراری نمیشه واسه گوگل؟!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری