senator

سیستم صدور پیش فاکتور محصولات یا خدمات Priceleaf فارسی سازگار با جوملا 2.5

26 پست در این موضوع

این سیستم دقیقا مانند IPrice عمل می کنه یعنی صدور پیش فاکتور محصولات و خدمات شما برای متقاضیان. به نظر من از نظر زیبایی محیط و کامل بودن از IPrice برتره ولی خوب این نظر شخصیه

به هر حال طبق فرمایش جناب طالبی این کامپوننت فارسی تقدیم می شه به انجمن جوملا ایران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

ویرایش شد ویرایش شد ویرایش شد

ویرایش شده در توسط mhda74

یک مشکل بزرگ داره که من بیشتر این سیستم را انتخاب نکنم چون که چک باکس نداره متاسفانه

مرسی از شما

دوست عزیز چک باکس داره من خودم امتحانش کردم مگه میشه نداشته باشه اصل کار این کامپوننت بر همین اساسه یعنی شما برای محصول یا خدماتت آپشن های مختلف در نظر می گیری بعد مشتری با انتخاب هر کدام مبلغ نهایی اون پایین می بینه

البته در دمویی که آقای پورسعید از سایت سازنده گذاشته چک باکس نداره و این انتخابش با خود شماست که تنظیم کنید مشتری تعداد وارد کنه یا باکس تیک بزنه. شما نصب کنی بیشتر متوجه می شی

ویرایش شده در توسط senator

آقا سناتور عزیز .خیلی خیلی ممنون . من تست کردم کاملا عالی بود فقط توی نام آیتم ها را به صورت؟؟؟؟؟؟؟؟ نشان می دهد که فکر می کنم مشکل از هاست من هست

فقط شایان ذکر است بگوییم این افزونه ترجمه شده توسط اقای دفاعی تیم جومینا بود:128fs318181::128fs318181::128fs318181::35::35::35:

سلام

چه طوری زبان فارسی فعال می شه

آخه مال من همون رووسی مونده

اگه محیط مدیریت شما فارسی باشه باید خودکار فارسی بشه (احتمال هم داره از طریق مدیریت ، باید فارسیش کنید)

سلام به دوستان

این Priceleaf که معرفی کردین با نسخه 1.5 هم سازگاره ؟

مشکل علامت سوال شدن بخش و مجموعه ها رو چطور رفع کنیم ، تیبلی توی دیتا بیس به این نام پیدا نکردم که تغییر بدم که کاراکترها خوانده بشه

لطفا راهنمایی کنید

تشکر ممنون من یکی بهش احتیاج داشتم همین امشب استفاده اش می کنم

سلام

دوستان ظاهرا این نسخه رایگان هست و کامل نیست

فکر کنم مثل فرمی که تو دمو هست با این نشه ساخت آیا همین طوره ؟؟؟؟؟؟

سلام

من از این ابزار برای تخمین هزینه ی طراحی سایت استفاده کردم و با دو سوال مواجه شدم که خودم نتونستم مشکلم رو برطرف کنم . لطفا شما لطف بفرمایید و من رو راهنمایی کنید .

1 - اگه بخوام یکی از فیلد ها بصورت پیش فرض انتخاب شده باشه باید چی کار کنم

( مثلا گزینه ی نصب cms با قیمت 000 تومان انتخاب شده و همیشه این قیمت با انتخاب هایی که کاربر داره جمع بشه )

2 - پلاگین پرداخت رو از کجا باید دانلود کنیم ( میخوام در نهایت بعد از انتخاب های کاربر پرداخت انلاین داشته باشه )؟

نمونه ای که من طراحی کردم رو ببینید

با تشکر

ویرایش شده در توسط particular

سلام

من از این ابزار برای تخمین هزینه ی طراحی سایت استفاده کردم و با دو سوال مواجه شدم که خودم نتونستم مشکلم رو برطرف کنم . لطفا شما لطف بفرمایید و من رو راهنمایی کنید .

1 - اگه بخوام یکی از فیلد ها بصورت پیش فرض انتخاب شده باشه باید چی کار کنم

( مثلا گزینه ی نصب cms با قیمت 000 تومان انتخاب شده و همیشه این قیمت با انتخاب هایی که کاربر داره جمع بشه )

2 - پلاگین پرداخت رو از کجا باید دانلود کنیم ( میخوام در نهایت بعد از انتخاب های کاربر پرداخت انلاین داشته باشه )؟

نمونه ای که من طراحی کردم رو ببینید

با تشکر

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند ......

با تشکر

واسه من جمع نمی بنده چرا

شاید با افزونه های دیگه تداخل داشته باشه

شاید با افزونه های دیگه تداخل داشته باشه

نه تداخل نداره

با سلام و احترام خدمت دوستان این افزونه همین حالا روی سایت خود من مدت هاست به درستی کار می کنه این هم لینکش http://pasargadco.ir/index.php/پیش-فاکتور-آنلاین.html

در مورد پلاگین پرداخت بهتره با مهندس طالبی مشورت کنید و در مورد علامت سوال هم فایل زیر رو دانلود و بعد از ورود اطلاعات دیتابیس تون اونو اجرا کنید به این صورت ww.yoursite.com/utf8.php

اینطوری مشکل علامت سوال نه تنها در این کامپوننت بلکه در همه قسمت ها رفع میشه بعد از اجرا فورا این فایل رو پاک کنید.

با سلام.

دوستان بنده یک پیش فاکتور ایجاد کردم. حالا موقعی که گزینه ها رو تیک میزنم توی فیلد مجموع که باید قیمت رو نشون بده کلمه NaN درج میشه.

میشه بفرمایید مشکل از کجاست؟

ویرایش شده در توسط hda2295

سلام

من این کامپوننت رو نصب کردم ولی روی هر قسمتی که میرم شکل موس به همون شکل خودش باقی میمونه یعنی به عنوان یه مشتری نمیتونم اطلاعات خودم مثل نام و ایمیل و ... وارد کنم ؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه باید لیست قیمت هامو ابتدا در اکسل درست کنم با پسوند csv و بعد اون فایل رو آپلود کنم؟؟؟؟

اینم تصویر پیش فاکتورم ، آیا باید همین شکلی باشه؟؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]5822[/ATTACH]

دوستان عزیز می دونم این پست قدیمیه ولی یه سوال داشتم .درباره همین ماژول . می خوام بدونم کسی دموی فارسی از این ماژول نداره ؟من می خوام یه ماژول خرید عمده داشته باشم و با فروشگاه ساز هیکا شاپ چوملا هم کار می کنم .آیا می تونم این ماژول را همزمان با اون استفتده کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری