hosseinm1

آینده جوملا و وردپرس رو چطور میبینید؟

8 پست در این موضوع

1- سلام خوب همینطور که از اسم تاپیک پیداست میخوام از طراحان حرفه ای بپرسم آینده جوملا یا وردپرس رو چگونه میبینند ؟

2-من بایه سرچ ساده در مقایسه سیستم گوگل دیدم در ایران کلمه "وردپرس"بیشتر از "جوملا " سرچ شده آیا بنظرتون چه کارهای برای افزایش استفاده کننده گان جوملا باید بکنیم؟

لطفا بدون تعصب جواب بدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز در این مورد در این انجمن و انجمن های دیگر بحث فروان شده و بی نتیجه بوده هر cms ویژه گی های خودشو داره اینکه خیلی ها بیان میکنند فقط جوملا یا تنها وردپرس و ...... تعصب نا بجاست

شما اگر در هر cms ابتکار بخرج بدید در ان زمینه موفق خواهید بود و لازمه اینکار دانش و تجربه است

بشخصه برای مشتری ها با cms های مختلف کار تحویل دادم ولی خود من با جوملا راحت تر هستم. اینجا هم انجمن جوملاست پس به طب مباحث جوملا مطرح میشه

در مورد اینده سوال مطرح کردید جواب واضح این است که ما در حال و اینده نزدیک برنامه ریزی میکنم و طرح هایی برای اینده بلند مدت

اگر در اینده cms جدید بوجود امد که دارای وپزه گی های بسیار بهتر از نظر تکنیکی نسبت به cms های رایج امروز (که به روز رسانی میشن و در حال رقابت هستن) خوب کم کم همه بسوی ان سوق داده میشن

موفق باشید.

کاربری هر سیستمی راحت تر باشه طرفدار بیشتری داره. اما کاربر بیشتر به معنی بهتر یا بدتر نیست. شما باید متناسب با نیاز انتخاب کنید. گاها وردپرس بهتره یا برعکس* و این به سطح علمی شما از هر دو سیستم بستگی داره

مسلماً وردپرس - خیلی از جوملا کارهای حرفه ای سوق زیادی بسمت وردپرس پیدا کرده و مشغول آن هستند.

infogeraf-wordpres-and-joomla.jpg

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi
1 کاربر پسند دیده است

درود

به عقیده من نه جوملا جایگاه وردپرس رو داره نه وردپرس جایگاه جوملا رو و مقایسه بین این دو امری غیر منطقی هست. هر کدام بریا اموری ساختنه شدن.

از نطقه نظر امنیت این موضوع کاملا روشن هست.امنیت وردپرس در زمینه  هایی بسیار خوب و در یکسری زمینه ها بسیار ضمیفه و جوملا هم همینطور.

در مورد فشاری که در عملکردهای مشابه روی سرر میارن هم همینطور هرکدام شرایط خودشونو دارن. مثلا افزونه های خبری وردپرس به نسبت جوملا فشار بیشتری روی پردازنده میارن در سایت های پر بازدید و این موضع اثبات شده هست.

بنابرین یک وبمستر حرفه ی نباید بگه جوملا یا وردپرس یا ... . و کلا تک انتخابی نباید باشه. حتی لازم شد از صفر بنویسه cms یا بگه بنویسن واسش. در واقع باید تایع شرایط باشه نه یک cms خاص.

پیروز باشید.

3 کاربر پسند شده

درود

با تائید فرمایش مهندس افضلی :

هر پروژه ای بسته به کیفیت - کمیت - هزینه - زمان - پیچیدگی و ...... مشخص میشه که با چه سی ام اس و یا چه زبان برنامه نویسی باید پیاده سازی بشه . وردپرس و جوملا و جنگ هواداران این دو سی ام اس فقط از مسیر اصلی دورتون میکنه و همش اراجیفه . هر کدوم محاسن و معایب خودشون رو دارن . شما بعنوان طراح سایت باید با هر دو سیستم کار کرده باشید . شما باید تسخصی بدید هر پروژه ای رو با چی پیاده سازی کنید . هر دو رو توی شرایط مختلف تست بزنید خودتون به نتیجه برسید که کجا کدوم عملکرد بهتری داره

موفق باشید

3 کاربر پسند شده

با تایید فرمایشات برادران بزرگوار آقایان افضلی و صدیقی و نفی اینفوگرافیکی که برادر بزرگوار مرادی ارائه کردند.

به نظر من هم مقایسه دو سیستمی که هیچ ارتباطی میتونند به همدیگه نداشته باشند کاملا بی دلیل و حشو هست!

خوبی و کارآمدی و راحتی یک سیستم رو نیازمون تعریف میکنه نه اینکه خودِ سیستم به خودی خود!

مثالی بزنم.بطور مثال برای کاری مثل کار شرکتهای هاستینگ و فروش سرویس مجازی، الزاماً نیاز هست که سیستم باشه که بتونه این ساز و کار و یک سری فیلدهای دیگه رو برامون محقق کنه.که بهترینش رو همه میدونند که WHMCS هست.خب حالا کسی بیاد بگه که آقا این جوملا و وردپرس و...اصلا به درد نمیخورند چون که کارم من نیاز داشت یک سیستم مدیریت هاستینگ و پشتیبانی رو راه اندازی کنم اما این دو سیستم نتونستند کار من رو راه بندازن.برای اینکه بتونم هرکدوم از این بخشها رو راه بندازم(پشتیبانی تیکتی-پشتیبانی لایو چت-مدیریت هاست-مدیریت و فروش دامنه و...) مجبور شدم هر کدوم یک بعنوان یک افزونه یا کامپوننت نصب کنم و اون سرویس مدنظرم رو راه اندازی کنم.

خب به نظرم این نوع نظر دادن اصلا صحیح نیست. همچنین این دقیقا همون نوع نظری هست که آقای مرادی داشتند.بطور مثال ایشون براشون صرفاً سئو و ...مهم هست. به همین خاطر به این عامل اهمیت بسیار بسیار زیادی میدند.

موفق و سربلند باشید

3 کاربر پسند شده

به نظرم با این حد فراگیری وردپرس قطعا استفاده از ورد پرس بیشتر رواج پیدا کنه هر چند که بعد از مدتی باید کد نویسی بشه و اشکالاتش بر طرف بشه، تا بشه اون چیزی که میخواد بشه 

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری