mo-hammad

آپلود فایل توسط کاربر و فروش آن

4 پست در این موضوع

سلام میخوام یه سایت بزنم که کاربر بتونه توش بعد عضویت فایل آپلود کنه و قیمت تعیین کنه برای فایلش

بعد فایلا بره تو صفحه اصلی نمایش داده بشه و بقیه اعضا بتونن اونو اول بخرن بعد دانلود کنن

بعدش پول بره به حساب مدیر اصلی سایت

و کاربر تو سایت که عضو شده پروفایل داشته باشه بعد تو پروفایلش هر فایلی که خریده میشه

اونجا نشون بده و جمع زده بشه - بعد به یه حدی که رسید مثلا 10 هزار تومن کاربر بتونه در خواست تسویه بده و مدیر براش پولو واریز کنه

سیستم دانلو هم که گفتم میخوام خیلی امنیتی باشه و لینک ها قابل کپی نباشه و زماندار هم باشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

برای هر کدوم از بخشهایی که مدنظرتونه کامپوننتهای مخصوص بهش رو پیشنهاد میدم خدمتتون:

کاربر بتونه توش بعد عضویت فایل آپلود کنه و قیمت تعیین کنه برای فایلش

بعد فایلا بره تو صفحه اصلی نمایش داده بشه و بقیه اعضا بتونن اونو اول بخرن بعد دانلود کنن

عدش پول بره به حساب مدیر اصلی سایت

و کاربر تو سایت که عضو شده پروفایل داشته باشه بعد تو پروفایلش هر فایلی که خریده میشه

اونجا نشون بدهجمع زده بشه - بعد به یه حدی که رسید مثلا 10 هزار تومن کاربر بتونه در خواست تسویه بده و مدیر براش پولو واریز کنه

پیشنهادم روی استفاده ترکیبی از کامپوننت فر.شگاه ساز هیکاشاپ و سیستم نمایندگان هیکامارکت هست. دقیقا این امکانات رو بهتون میده
زماندار
لینک ها قابل کپی نیستند چون بصورت یکتا توسط سیستم جنریت میشن.اما محدودیت زمانی نمیتونید تعریف کنید واسشون فقط میتونید محدودیت دانلود تعریف کنید.مثلا فقط بتونند 5بار یا 10بار یا 100 بار دانلود کنند

موفق باشید و سربلند

یعنی این دو تا این اکانات رو میده حجت جان ؟

اعضا فایل آپلود کنن خودشون هم قیمت فایل رو وارد کنن ؟

بعد بقیه به عنوان خریدار بخرند .

پول بعد بره به حساب من مدیر

بعد فقط تو پروفایل کاربر فروشندم - به ازای خرید هر فایلش مبلغش نمایش داده بشه البته با کسر پورسانت من !

بعد به یه عددی که رسید بتونه درخواست واریز به حسابش رو بده؟

همه ی همه ی همه ی .... موارد بالا رو داره یعنی ؟!

با سلام خدمت شما

بله.

در کل در این سیستم کاربر میتونه بدون دسترسی به بخش مدیریت و در بخش کاربری خودش مجموعه های محصولات خودش رو خودش بسازه ایجاد کنه.مثلا لوازم خانگی/لوازم صوتی و تصویری و...بعد

میتونه در مجموعه هایی که خودش ساخته آیتم های محصولات خودش رو ایجاد و قیمت گذاری کنید با تمامی امکانات مربوط به درج محتوا یعنی میتونه این فیدلها رو داشته باشه: من یک محصول دارم بنام تلویزیون ال جی و یک محصول دیگر ایجاد میکنیم بنام یخچال سامسونگ. برای این محصولم میتونم:

یک تصویر اولیه

چند تصویر بعنوان گالری و اسلایدشونده

یک قیمت اصلی و واقعی

یک قیمت special و یا قیمت تخفیف خورده

یک فیلد برای درج فایل موردنظرم-پیوست کردن انواع فایل ها(برای راه اندازی سیستم فروش فایل مجازی)

قابلیت افزودن کردن سایر محصولات مرتبط با این محصولی که الان درج کردم.

اضافی کردن محصولات جانبی با محصولی که درچ کردم.مثلا یخچال گذاشتم؛ بعنوان محصول جانبی ؛ یک محافظ یخچال و یا هر تعداد محصول جانبی بهش اختصاص بدم

میتونید تعریف کنید که از درگاه های موجود و فعال سایت کدامیکیها رو برای پنل خودش انتخاب کنهمیتونه

روش تحویل کالای دلخواه خودش رو انتخاب کنه با قابلیت تعریف قیمت های مختلف برای هر کدوم از روش ها

میتونه کل سفارشات انجام شده/نشده/ناقص/معلق و... رو در پنل خودش در بخش کاربری ببنیه.

میتونه برای هر نوع از محصولات خودش فیلدهای سفارشی دلخواه ایجاد کنه و به هر کدوم از مجموعه ها اختصاص بده.

صدها آپشن دیگر.....

برای مشاهده دموی آنلاین به لینک زیر برید

Demo HikaShop - Administration

دیگه فکرنکنم ازین کاملتر بشه توضیح داد...اگر باز هم مشکلی بود در خدمت خواهیم بود....

ضمنا این دو سورس تجاری و نسخه اورجینال با آپدیت روز موجود هستند. در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

موفق وسربلند باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری