HOssE!N

Mybb Cms چیست ؟

6 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سیستم MyBB چیست ؟

MyBB یک سیستم انجمن ساز قدرتمند است که با داشتن هزاران استفاده کننده از قدرتمندترین گروه های برنامه نویسی جهان به شمار می آید .

شما با کمک MyBB میتوانید یک انجمن گفتگو مانند بسیاری از انجمنهای گفتگو دیگر داشته باشید این کار به سادگی قابل انجام است نیازی نیست برای این کار پولی پرداخت کنید چون این سیستم کاملا رایگان است .

از ویژگی های بزرگ این سیستم این است که دارای پلاگین ها و قالب های متعدد و مختلفی میباشد که میتواند نیازهای مختلف مدیران انجمنها را برآورده سازد .

شما هم اکنون میتوانید این سیستم را از سایت http://www.mybb.com/ دریافت کنید.(مرجع اصلی مای بی بی )

مای بی بی چیست؟

MyBulletinBoard یا به اختصار MyBB (مای بی بی) سیستمی است که بر پایه زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySQL نوشته شده است. پلاگین ها و پوسته های طراحی شده برای این سیستم آن را بیش از پیش حرفه ای تر و کاربر پسندانه تر کرده است. این سیستم توسط Chris Boulton ساخته شده و توسط گروه MyBB پشتیبانی می شود. در حال حاضر مای بی بی یکی از پرطرفدارترین سیستم های انجمن ساز در ایران می باشد .

اولین نسخه ترجمه شده Cms مای بی بی در ایران توسط سایت مای بی بی ایران منتشر شد

میتوانید نسخه پارسی آنرا هم اکنون از mybb iran دریافت و انجمنی زیبا و مدرن ایجاد کنید .

ویرایش شده در توسط HOssE!N
به روز رسانی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

جوملا فروم با می بی بی ساخته شده یا انجمن ساز دیگری؟

با تشکر

این انجمن با انجمن ساز ویبولتین ساخته شده است که تجاری هست و پشتیبانی فارسی اون ، این سایت هست

موفق باشید

سلام

عذر خواهم این تایپیک رو بعد از مدت ها میارم بالا !

اما من به جرات میتونم بگم مای بی بی خیلی (از همه لحاظ) از وی بی های نال شده سر تره !

همونطور که مدیریت هم در تایپیک زیر گفتن !

بهتره از mybb استفاده کنید هم رایگان هم با قدرت و هم امکان اینتگریت با جوملا رو داره به صورت کاملا ساده

سوال در مرود اسکریپت انجمن ساز

نظر من xenforo یا IPB هست. ولی من خودم IPB را بیشتر دوست دارم. VB خیلی سنتی شده.

این موارد سلیقه ای هست !

هر کسی بر اساس تجربه، اولویت ها، معیارهایش تصمیم و قضاوت می کند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری