aminafz

درخواست مشاوره استفاده از افزونه

1 پست در این موضوع

با سلام

یه کوچولو دقیقا شرح میدم که چکار میخوام بکنم

من یه سری فایل دارم از یوزرهام که به صورت روتین هر ماه تولید میشه، شما فکر کنید یه چیزی شبیه فاکتور یا مثلا فیش حقوقی یا هرچی، فایل ها به صرت پی دی اف هست، که از چند سال اینا پیش من هست.

حالا میخوام اینا رو به صورت دسته بندی شده بزارم روسایت و هر یوز لاگین کنه و به این آرشیو دسترسی داشته باشه و فایلهای مربوط به خودش رو بتونه دانلود کنه، مثلا وقتی لاگین میکنه بتونه به دلخواهش فاکتور سال 1393 ماه آذر رو دانلود کنه

و طبیعتا باید فقط به آرشیو خودش دسترسی داشته باشه.

نکته این که این فایلها جای دیگه و با نرم افزار دیگه تولید میشه و من فعلا دستی اینا رو آپلود میکنم.

من خودم فکر میکنم با فوکا دانلود بتونم پیاده سازیش کنم، ولی از دوستان خواهشمندم اگر پیشنهاد بهتری دارند مطرح کنن. ممنون میشم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری