drsmsco

چگونگی محدودیت تعداد بازدید از صفحات نسبت به اشتراک کاربر؟؟؟

7 پست در این موضوع

سلام و درود

من برای سایتم چند تا گروه کاربری مختلف دارم حالا میخوام کاربر هر مجموعه بتونه نسبت به اشتراکش تعدادی صفحه خاص ببینه به عنوان مثال :

کاربر گروه 1 = تعداد بازدید صفحه 500 صفحه

کاربر گروه 2 = تعداد بازدید صفحه 1000 صفحه

و اینکه بعد از اتمام بازدید تعداد صفحاتش کاربریش غیر فعال و مجددا نیاز به تمدید اشتراک داشته باشه ؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام خدمت شما

به نظرم کارتون با آر اس ممبرشیپ راه بیفته. فرمودید دیتاهاتون صرفاً لینک هستند دیگه؟ یا آیتم خاصی از یک افزونه ؟

درود بر استاد عزیز

من میخوام صفحات سایتم که اطلاعات مشاغل هست و دارای تلفن و مشخصات هست رو بر اساس تعداد بازدید محدود کنم

یعنی کاربر به ازای اشتراک هر گروهی که میخره بتونه به تعداد مشخصی صفحه بازدید کنه و بعد از اون تعداد اشتراکش تموم بشه ؟؟

اینکار همینطوری با افزونه های آماده نمیشه باید یه سری کدنویسیها انجام بشه و پلاگینهای اختصاصی برای اینکار نوشته بشه قبلا کار تقریبا مشابهی رو روی یه سایتی انجام داده بودیم که براش افزونه های اختصاصی نوشتیم

اینکار همینطوری با افزونه های آماده نمیشه باید یه سری کدنویسیها انجام بشه و پلاگینهای اختصاصی برای اینکار نوشته بشه قبلا کار تقریبا مشابهی رو روی یه سایتی انجام داده بودیم که براش افزونه های اختصاصی نوشتیم

سلام صابر عزیز

ممنون میشم اگر میشه قیمت برنامه نویسی این افزونه رو اعلام کنی بهم

چیزی که نیاز دارم اینه که کاربرای سایت بتونن پکیج تعداد بازدید از صفحات رو بخرن و تعداد صفحاتشون بعد از اتمام تعداد بازدید نیاز به شارژ اکانت باشه

ممنون