zartosht0171

مشکل پلاگین پرداخت j2store

16 پست در این موضوع

دورود بر همه ی عزیزان

بنده فروشگاه فایل با j2store راه اندازی کردم.با درگاه زرین پال

کاربر به درگاه میره- پرداخت انجام میده-بعدش باید به سایت برگرده و لینک دانلود براش به نمایش در بیاد

اما وقتی به سایت برمیگرده یک صفحه سفید میاد

گزارش خطارو گذاشتم روی حداکثر این متن خطا بود

Notice: Undefined index: order_id in /home/***/***/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 86

Fatal error: Class 'F0FTable' not found in /home/***/***/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 88

خیلی نیاز دارم به کمکتون عزیزان.راهنماییم کنید چه کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دورود بر همه ی عزیزان

بنده فروشگاه فایل با j2store راه اندازی کردم.با درگاه زرین پال

کاربر به درگاه میره- پرداخت انجام میده-بعدش باید به سایت برگرده و لینک دانلود براش به نمایش در بیاد

اما وقتی به سایت برمیگرده یک صفحه سفید میاد

گزارش خطارو گذاشتم روی حداکثر این متن خطا بود

Notice: Undefined index: order_id in /home/***/***/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 86

Fatal error: Class 'F0FTable' not found in /home/***/***/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 88

خیلی نیاز دارم به کمکتون عزیزان.راهنماییم کنید چه کنم

دقیق نمیدونم اما از ارورها معلومه

ارور اول : یک چیزی رو پیدا نمیکنه

ارور دوم : در بخش دیتابیس بنظر میاد خطا میگیره

(همینطور که گفتم من خیلی به ارورها وارد نیستم)

از پلاگین دیگه ای استفاده کن ببین مشکلی پیش میاد؟

اگر فک میکنی اشکال از پلاگینه، تو بخش مدیریتت تو سایت زرین پال تیکت بزار و بشون دسترسی بده تا بررسی کنن

مشکل از پلاگین پرداخت شماست پلاگین پرداخت سالم و بروز رو از سایت پی سی جوملا یا ارس جوملا میتونید خریداری کنید

مشکل از پلاگین پرداخت شماست پلاگین پرداخت سالم و بروز رو از سایت پی سی جوملا یا ارس جوملا میتونید خریداری کنید

تهیه کردم.اما مشکلی که داره اینه که بعد از اینکه کاربر مراحل پرداخت رو طی میکنه و دکمه ی پرداخت رو میزنه به درگاه منتقل که میشه با صفحه ی زیر روبه رو میشه

خطای 404 - صفحه پیدا نشد!

مشکل از کجاست بنظرتون؟

پلاگین از سایت p30joomla خریدم اما اونم مشکل داشت و نشد استفاده کنم

پلاگین رو از خود سایت زرینپال گرفتم.وقتی فعال میکنم ایجاد مطلب جدید و صفحه ای که محصول در اون قرار دارد سفید میشه.

گزارشات حداکثر است.این خطا رو میده

Warning: require_once(/home/musiccom/public_html/administrator/components/com_j2store/helpers/j2store.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/musiccom/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 11

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/musiccom/public_html/administrator/components/com_j2store/helpers/j2store.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/musiccom/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 11

لطفا خواهشا یکی کمک کنهههههه

فایلش ناقص هست.
کاربر محترم چند بار اعلام شد .
موضوع پلاگین های پرداخت، با سایر موضوعات جوملا فرق میکنه، هر برنامه نویسی پلاگین خودش، کد های خودش خطاهای خودش و راه حل های خودش رو داره.
و باید توسط خود توسعه دهنده پلاگین بررسی و رفع بشه.
همه سایت های پلاگین های پرداخت پشتیبانی دارند. مراجعه کنید تا رفع کنند .

1 کاربر پسند دیده است

نسخه پلاگین با نسخه کامپوننت هم خوانی نداره لطفا آبدیت کنید درست میشه

جوملا 2.5 و نسخه کامپوننت 2.8.8 واسه جوملا 2.5 این آخرین نسخست

مشکل حل نمیشه ظاهرا.تاپیک رو ببندید.

با سلام

پلاگین های جی تو استور به دلیل ساختار خودِ افزونه و دیتابیسش عموما! پلاگینی که سازنده برای ورژنی که داشته استفاده میکرده نوشته ؛ بروی همون سورس و ورژن j2store قابل استفاده هست.

میبایست قبل از خرید ؛ ورژن خودتون رو با ورژن برنامه نویسی که سورس رو بروی اون ورژن نوشته اطلاع کسب کنید که بعدش دیگه مشکلی پیش نیاد به این ترتیب.

هر پلاگین پرداخت j2store صرفاً برای همون ورژنی که براش نوشته شده سازگاری داره و میبایست برای ورژن خودتون یک پلاگین سفارش بدید و بنویسید.

موفق باشید و سربلند

مهمان
This topic is now closed to further replies.