reza_masterfull

مشکل در جایگزینی عکس به جای رنگ در هدر ماژول گلوبال نیوز

1 پست در این موضوع

با دروود و خسته نباشید

بنده در حال طراحی یک سایت خبری هستم [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

قالب سایت هلیوم هست helium گنتری 5

همونطور که میبینید در سمت چپ از ماژول گلوبال نیوز استفاده کردم

در عکس زیر با کادر سبز مشخص کردم 
1.png

بنده میخوام قسمت هدر ایم ماژول رو به جاش یه عکس قرار بدم اما در تنظیمات مدیریت ماژول فقط میشه رنگشو عوض کرد

توی فایل های خود ماژول رو هم گشتم چیزی پیدا نکردم

از طریق inspect element فایرفامس که اقدام میکنم به صورت زیر میشه

2.png

در عکس بالا وقتی روی گزینه ای که نشون دادم inline 8 راست کلیک میکنیم باید بشه آدرسشو کپی کرد اما هیچ آدرسی نداره ولی وقتی روش کلیک چپ میکنیم این صفحه میاد

3.png

حالا من یک عکس برای هدر ساختم و با یک کد که این کد رو طبق عکس زیر جایگزین قسمت نارنجی رنگ عکس بالا میکنم و هدر تغییر میکنه 

4.png

حالا مشکل من اینه که نمیدونم منشا این کد کجاست و از کجا تغییرش بدم اگر کمکم کنید بی نهایت سپاسگذار میشم . بدروود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری