sado1214

پلاگین درج اکوردئونی در مطالب k2

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه پلاگین درج آکاردئونی میخوام که در قسمت مطالب k2 بتونم استفاده کنم. خیلی جستجو کردم منتها همه مربوط به نسخه های پایین تر از نسخه 3 جوملا هستند یا بعضی هاشون اصلا درست عمل نمی کردند. مثل mooaccordioni

لطفا راهنمایی بفرمایید. در صورت امکان اگر پلاگینی هم برای درج فایل پی دی اف جهت دانلود برای همین قسمت درج مطالب k2 , هست ممنون میشم معرفی کنید. البته الان برای این کار دارم از کامپوننت attachment استفاده می کنم. منتها یه سوال فنی دارم و اون اینه که ادرسی که این کامپوننت برای مسیر اپلود فایل ها میده و ما اون رو برای لینک دادن در مطلب اضافه میکنیم مشکل امنیتی که ایجاد نمی کنه؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از شورت کد های میتونید برای ساخت لیست های اکوردینگ استفاده کنید

1 کاربر پسند دیده است

ممنون دارم لینکی رو جناب طالبی دادند تست میکنم امیدوارم مشکل حل بشه

در مورد فایل دانلود هم بله میدونم k2 اتچ دار منتها چون میخوام فایل به صورت تصویر نمایش داده بشه نه با عنوان خواستم که اینطوری مدیریت نحوه نمایش و قرار گیری قسمت دانلود دست خودم باشه.

منتها به نظر شما از اتچ خود k2 استفاده کنم بهتره یا از این روشی که خودم دارم الان استفاده می کنم.؟؟؟؟

ممنون

در 19 دقیقه قبل، امیر طالبی گفته است :

از افزونه کدکوتاه استفاده کنید

http://bowthemes.com/joomla-extensions/bt-shortcode.html

برای دانلود فایل هم خود کی2 اتچ داره و مشکلی ندارید از نظر امنیت چون ادرسی که میده ادرس مستقیم نیست

خیلی عالی بود اصلا با همچین افزونه ای اشنا نبودم واقعا عالی عالی دستتون درد نکنه

مشکل شورت کد اینه که داینامیک نیست. برای اینکه داینامیک باشه میتونید از ماژول های اسمارت استفاده کنید چند تا  اکوردیونی داره.

لایک فراموش نشه

https://www.google.com/search?q=module+k2+acording&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab#safe=active&q=module+k2+accordion

1 کاربر پسند دیده است

در 6 دقیقه قبل، psobhanlo گفته است :

مشکل شورت کد اینه که داینامیک نیست. برای اینکه داینامیک باشه میتونید از ماژول های اسمارت استفاده کنید چند تا  اکوردیونی داره.

لایک فراموش نشه

https://www.google.com/search?q=module+k2+acording&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab#safe=active&q=module+k2+accordion

یعنی چی داینامیک نیست؟

یعنی به صورت دستی باید مطالب جدید گزاشته بشه اینجوری نیست وقتی مطلی جدید بزاری اتوماتیک خودش تو اکاردیون قرار بگیره

2 کاربر پسند شده

در 8 ساعت قبل، psobhanlo گفته است :

یعنی به صورت دستی باید مطالب جدید گزاشته بشه اینجوری نیست وقتی مطلی جدید بزاری اتوماتیک خودش تو اکاردیون قرار بگیره

الزاماً همه ی شورتکدها اینجوری نیستن.یکی از المنتهاشون آماردئون دستی هستش و بیشتریشون افکت آکاردئون دینامیک از محتوای جوملا و محتوای K2 رو دارند و ساپورت میکنند.

در در ۱۳۹۵/۷/۳ ه‍.ش. در 23:40، psobhanlo گفته است :

لایک فراموش نشه

بله درسته ولی اون طرحی که من دنبالش هستم با پلاگین حل میشه نه ماژول. در حقیقت نمیخوام ماژول ایجاد کنم و بعد از این ماژول تو مطلبم استفاده کنم میخوام به طور مستقیم از داخل خود مطلب مدیریت بشه برای همین با پلاگین راحتر هستم

در در ۱۳۹۵/۷/۴ ه‍.ش. در 08:57، حجت مردانه زاده گفته است :

الزاماً همه ی شورتکدها اینجوری نیستن.یکی از المنتهاشون آماردئون دستی هستش و بیشتریشون افکت آکاردئون دینامیک از محتوای جوملا و محتوای K2 رو دارند و ساپورت میکنند.

حالا شورتکدی که داینامیک باشه و این امکانات رو هم داشته باشه هست که معرفی کنید؟

ممنون

در در ۱۳۹۵/۷/۳ ه‍.ش. در 23:03، sado1214 گفته است :

سلام دوستان

من یه پلاگین درج آکاردئونی میخوام که در قسمت مطالب k2 بتونم استفاده کنم. خیلی جستجو کردم منتها همه مربوط به نسخه های پایین تر از نسخه 3 جوملا هستند یا بعضی هاشون اصلا درست عمل نمی کردند. مثل mooaccordioni

لطفا راهنمایی بفرمایید. در صورت امکان اگر پلاگینی هم برای درج فایل پی دی اف جهت دانلود برای همین قسمت درج مطالب k2 , هست ممنون میشم معرفی کنید. البته الان برای این کار دارم از کامپوننت attachment استفاده می کنم. منتها یه سوال فنی دارم و اون اینه که ادرسی که این کامپوننت برای مسیر اپلود فایل ها میده و ما اون رو برای لینک دادن در مطلب اضافه میکنیم مشکل امنیتی که ایجاد نمی کنه؟؟

درود

پلاگین moo خودش رایگانه از سایت سازنده میتونید آخرین نسخش رو دریافت کنید . پلاگین زیر هم تست بزنید  ( مطمئن نیستم رو k2 عمل کنه )

http://extensions.joomla.org/extension/accordion-plant-light

در 6 ساعت قبل، sado1214 گفته است :

حالا شورتکدی که داینامیک باشه و این امکانات رو هم داشته باشه هست که معرفی کنید؟

ممنون

با سلام میتونید از شورتکدهای رایگان bt-shortcode یا ZT shortcode  یا Ultimate Shortcode یا SJ Shortcode استفاده کنید.

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری