pishtaz13

فعال کردن کوکی دامین برای جوملا و تنظیمات صحیح کوکی برای سایت جوملایی

6 پست در این موضوع

با سلام خدمت همه عزیزان

من برای سئوی هر چه بهتر سایت در بخش system>Global Configuration>site> Cookie Settings

در دو بخش Cookie Domain و Cookie Path    تنظیمات زیر رو وارد کردم و در gtmetrix  صحیح شناخته شد

.

Cookie Domain   =      .site.ir

Cookie Path        =      /home2/sitecoir/domains/site.ir/public_html/seo

مشکل اینجاست که بعد از چند دقیقه برای ورود به بخش کاربری به یه حلقه بر میخورم و برای ورود به مدیریت هر چقدر سعی میکنم دوباره به همون صفحه برمیگردم و عملا ورود به سایت ممکن نیست . به نحوی که انگار فقط صفحه رفرش میشه

سپاس گزار میشم دوستان راهنمایی کنند که برای تنظیمات کوکی جوملا و کلا سایت چه راه کاری و چه تنظیماتی بهتره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در 27 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام

مطالعه کنید:

https://docs.joomla.org/J3.x:Global_configuration

با تشکر از شما /   من این مقاله رو مطالعه کردم اما هیچ راهنماییه خاصی صورت نگرفته .  همونطور که در بالا توضیح دادم من در تنظیمات در بخش کوکی Path  آدرس پوشه ی یکی از ساب دامین ها رو دادم و کوکی از طرف جی تی متریکس شناخته شد و امتیازش رو به سایت داد اما مسئله اینجاست بعدا در هنگام ورود دچار یک حلقه تکرار میشم و این مورد با غیر فعال کردن کوکی درست میشه ....

ممنون میشم توضیح مختصری بفرمائید که در این بخش چه چیزی باید وارد شود

دامنه کوکی ارزش چندانی نداره. برای بهینه سازی سرعت سایت سایر موارد رو اولویت قرار بدید و از این گزینه صرف نظر کنید

در 11 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

دامنه کوکی ارزش چندانی نداره. برای بهینه سازی سرعت سایت سایر موارد رو اولویت قرار بدید و از این گزینه صرف نظر کنید

با تشکر از پاسخگویی شما ... به هر حال گزینه ای هستش که وجود داره و وقتی که با اعمال اون وب سایتی مثل GTmetrix  به شما ارزش میده قطعا نمیتونه بی تاثیر باشه و در سرعت سایت هم تاثیر گذاره که این خودش یکی از مهمترین بخش های سئو هستش .

به هر حال ممنون از پاسخگوییتون .

بنده هر زمانی راه حل مناسب براش پیدا کنم داخل انجمن قرار میدم تا سایر دوستان نیز بتوانند بهره ببرند و از کنار این گزینه به راحتی عبور نکنند

با اینکه دو سه ماه از این مطلب گذشته ولی تازه این رو دیدم

عزیزانی که با آدرس دهی اشتباه به کوکی دچار مشکل عدم امکان لوگین به بخش کاربری و مدیریت سایت میشن باید برن به پنل هاست و configuration.php رو سرچ کنن و مقادیر کوکی رو به این حالت تغییر بدن

public $cookie_domain = '';
    public $cookie_path = '';

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری