Pedram_IR

تغییر نحوه نمایش لیست مطالب و مجموعه ها مثل سایت بیتوته چطور ممکنه؟

7 پست در این موضوع

سلام
من می خوام وقتی بازدید کننده روی اسم مجموعه مطالبم کلیک می کنه وارد لیست مطالب پیش فرض جوملا که با دو طرح بلاگ و لیست هستن نشه و مثلا وارد حالت آرشیو افزونه egolt یا جور دیگه ای که خودم براش تنظیم می کنم بشه، مثلا سایت بیتوته رو در نظر بگیرید روی هر مجموعه ای که کلیک کنید قالبش نه بلاگ هست و نه لیست و ماژولهای raxo رو به بازدیدکننده نمایش میده.
چطور می تونم همچین چیزی پیاده کنم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام علیکم خدمت شما

سایت بیتوته از ماژول All Raxo و تمپلیت Portal ای که برای این ماژول طراحی شده و برای فروش گذاشته شده استفاده میکنه.

اگر سورسش رو تهیه کنید نیازی به هیچگونه کدنویسی و دستکاری سورس نیست؛ چون عیناً این استایل در ماژول و تمپلیت همراهش وجود داره.

http://raxo.org/additional-templates

سورس اورجینال این ماژول و قالب موردنظر؛ موجود هست.در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

موفق و سربلند باشید

ویرایش شده در توسط حجت مردانه زاده
1 کاربر پسند دیده است

در 11 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام علیکم خدمت شما

سایت بیتوته از ماژول All Raxo و تمپلیت Portal ای که برای این ماژول طراحی شده و برای فروش گذاشته شده استفاده میکنه.

اگر سورسش رو تهیه کنید نیازی به هیچگونه کدنویسی و دستکاری سورس نیست؛ چون عیناً این استایل در ماژول و تمپلیت همراهش وجود داره.

http://raxo.org/additional-templates

سورس اورجینال این ماژول و قالب موردنظر؛ موجود هست.در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

موفق و سربلند باشید

با عرض سلام

ممنونم از پاسختون، بنده از همین افزونه raxo استفاده کردم. مشکلم اینه که مثلا وقتی یه مطلب رو در سایت می فرستم در قسمت  Breadcrumb که اسم مجموعه میاد وقتی که روی اسم مجموعه کلیک می کنم، اون مجموعه یا به صورت بلاگ یا به صورت لیست (هر کدومشون که در تنظیمات مشخص شده) میاد. ولی من نمی خوام اصلا به هیچ کدوم از این دو صورت در بیاد بلکه دوست دارم مثل سایت بیتوته که بر طبق قالب میاد اونجا رو در بیارم.

الان در سایت بیتوته تنظیمات رو چطور انجام دادن که شما وقتی روی اسم مجموعه (مثلا بخش سیاسی) کلیک می کنید لیست مطالب نه به صورت بلاگ و نه به صورت لیست میاد و ماژولهای raxo رو شما اونجا میبینید؟

اینکار بسیار ساده ست.منوهایی که در سایت مبینید عملاً منوهایی هستند که صرفاً ماژولهای راکسو رو داخلشون منتشر کردند.یعنی به تعداد تک تک منوها و مجموعه های ماطلبشون, یک ماژول ساختند و به اون مجموعه مطلب اختصاص دادند و در اون منوی مشخص منتشر کردند. و مثلا اگر نوع گزینه منوشون بروی مطالب بلاگی باشه؛ تعداد آیتمها در تنظیم منو رو بروی صفر قرار دادند و طبیعتاً هیچ آیتمی نه بصورت لینک/نه بصورت بلاگ و نه هیچ حالت دیگری از منو خونده نمیشه و صرفاً منو کاره؛ ساختاربندی محتوا و منوبندی رو انجام میده و نمایشش بهینه ی محتوا هم بر عهده ی ماژولهای ایجادشده برای هر منو در سایت هستش.

امیدوارم که تونسته باشم اصلِ داستان رو رسونده باشم.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در 2 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

اینکار بسیار ساده ست.منوهایی که در سایت مبینید عملاً منوهایی هستند که صرفاً ماژولهای راکسو رو داخلشون منتشر کردند.یعنی به تعداد تک تک منوها و مجموعه های ماطلبشون, یک ماژول ساختند و به اون مجموعه مطلب اختصاص دادند و در اون منوی مشخص منتشر کردند. و مثلا اگر نوع گزینه منوشون بروی مطالب بلاگی باشه؛ تعداد آیتمها در تنظیم منو رو بروی صفر قرار دادند و طبیعتاً هیچ آیتمی نه بصورت لینک/نه بصورت بلاگ و نه هیچ حالت دیگری از منو خونده نمیشه و صرفاً منو کاره؛ ساختاربندی محتوا و منوبندی رو انجام میده و نمایشش بهینه ی محتوا هم بر عهده ی ماژولهای ایجادشده برای هر منو در سایت هستش.

امیدوارم که تونسته باشم اصلِ داستان رو رسونده باشم.

موفق باشید و سربلند

واقعا ازتون مممنونم که راهنمایی می کنید.

من طبق فرمایش شما تا یه جاهایی رفتم ولی از اونجا به مشکل برخوردم که وقتی مثلا ماژول raxo رو  تنها به منوی x اختصاص میدم مشکلی نیست و در داخل منو خیلی خوب کار می کنه ومطالب مجموعه رو در ماژول raxo به خوبی نشون می ده ولی وقتی روی یکی از مطالب کلیک می کنم ماژول هم باهاش به صفحه ای که کلیک کردم میاد. اینو چکارش کنم؟

بازم تشکر

در 14 ساعت قبل، amir_seddighi گفته است :

باید از افزونه advanced module manager استفاده کنید . این افزونه امکانی رو که مد نظرتون هست به شما خواهد داد

http://extensions.joomla.org/extension/advanced-module-manager

دست شما درد نکنه، بالاخره تونستم با راهنمایی شما و آقای مردانه زاده عزیز و کمی جستجو از منابع دیگه تقریبا به اونجایی که می خواستم برسم ، حالا کارایی که کردم رو می گم تا شما دوستان نظر تخصصی بدید که کارم از لحاظ کارکردی درسته یا نه؟

اول برای اینکه صفحه نمایش لیست مطالب چیزی نیاد اومدم  از override برای com_content استفاده کردم و یه صفحه php خالی در اونجا قرار دادم تا چیزی فراخوانی نشه و بعد از ماژول raxo برای اون منو استفاده کردم  و از advanced module manager برای اینکه ماژول ها در خود مطالب دیده نشه استفاده کردم.

به نظر شما این سیستم از لحاظ برنامه نویسی و طراحی درسته؟

و یه سوال دیگه هم اینکه چه افزونه ای برای نمایش مقالات مناسبه که قابلیت صفحه بندی هم داشته باشه؟ افزونه هایی مثل گلوبال نیوز و آیدا نیوز رو امتحان کردم، گلوبال نیوز که کمی قدیمیه و در سایت خود جوملا هم ظاهرا نیستش، آیدا نیوز هم بد نیست ولی  چند تا اشکال داره برا همین دنبال یه ماژول کاملتر هستم. ماژول مناسب برای نمایش مقالات با قابلیت صفحه بندی از چی می تونم استفاده کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری