rhoda

مشكل در نمايش تاريخ در ماژول mod_vina_carousel_content

10 پست در این موضوع

سلام به دوستان

من توي سايتم از ماژول  mod_vina_carousel_content براي نمايش اخبار به صورت اسكرول استفاده كردم كه به يه مشكلي برخورد كردم و اون اينه كه تاريخ در اين ماژول درست نمايش داده نميشه و تاريخ 4ماه قبل نمايش داده ميشه البته وقتي روي لينگ ادامه مطلب در اين ماژول كليك ميكنم و وارد صفحه متن كامل مطلب ميشم تاريخ درست نمايش داده ميشه متاسفانه فعلا هم مجبورم از همين ماژول استفاده كنم و تا بشه نميخوام ماژول ديگه اي رو جايگزين كنم مطالب رو هم از بخش مطالب خود جوملا مي خونه (اينم بگم تاريخها دربقيه قسمتهاي سايتم درست نمايش داده ميشن)

دوستان اگه كسي مي تونه راهنماييم كنه ممنون ميشم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید بخشی رو که تاریخ مطالب رو توی ماژول میسازه بررسی و اصلاح بشه احتمال داره توی ماژول از متد خاصی برای نمایش تاریخ استفاده شده و درست نمایش نمیده

برای پاسخ دقیق تر باید سورس کدهای ماژول رو دید و بررسی کرد

سلام و ممنون از پاسخگوييتون

من خودم خيلي از سورس كدهاش سر در نميارم از پوشه ماژولها پوشه مربوط به اين ماژول را اينجا آپلود كردم اگه كسي بتونه زحمت بكشه و يه نگاهي به كدهاش بكنه ممنون ميشم

mod_vina_carousel_content.zip

فقط اين رو هم يادم رفت بگم كه سايتم دوزبانه هست و تاريخ در زبان انگليسي مشكلي نداره و در اين ماژول درست نمايش داده ميشه و فقط در زبان فارسي داره اشتباه نمايش داده ميشه

سلام واقعا ممنون از اينكه وقت گذاشتيد من ماژول رو نصب كردم البته ماژول قبلي رو غير فعال نكردم و اين رو روي همون نصب كردم  ولي وقتي صفحه اصلي كه اين ماژول داخلش فعال هست رو باز ميكنم اين پيغام رو ميده

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (17 مهر, 1395) at position 0 (1): Unexpected character

مطالب قبلي كه در اين ماژول نمايش داده ميشه را كه از انتشار خارج ميكنم مشكل حل ميشه يعني وقتي مطلبي داخل نمايش داده نشه صفحه باز ميشه ...

يه مطلب جدبد هم داخلش گذاشتم باز هم همين خطا رو ميده بازم ممنون ميشم اگه بفرماييد اين پيغام دليلش چيه

برای من مشکلی نداره درست نمایش میده

اطلاعات سایتتون رو پیام خصوصی برام بفرستید چک میکنم

سلام دوست عزيز

ببخشيد تازه سايت رو آپلود كردم اطلاعات رو براتون پيغام خصوصي كردم لطفا اگه تونستيد يه نگاهي بهش بيندازيد .ممنون از شما

سایتتون رو بررسی کردم ماژول رو اورراید کرده بودید برای همون تغییرات رو باید مجدد اعمال میکردیم الان تاریخ رو درست نمیش میده توی ماژول و داخل مطلب تاریخهاتون یکی هستن

1 کاربر پسند دیده است

سلام

چند ماه پيش من اين تاپيك رو زدم و مدير محترم مشكل تاريخ ماژول در سايتم رو حل كردن و الان يه مشكل ديگه با همون تاريخ ماژول دارم و اون اينه كه الان كه در ماه بهمن خبر در سايت قرار دادم كلمه "بهمن " را به صورت " بهم " نمايش ميدهد همه فايهاي مربوط به ماژول و فايلهاي زبان فارسي رو هم خودم گشتم ولي كلمه بهمن رو كه به اين شكل نوشته باشه پيدا نكردم لطفا ميشه راهنمايي كنيد از كدام فايل بايد اين كلمه رو اصلاح كردم

ممنون از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری