jalaladdin

فرم تماس با ما

5 پست در این موضوع

سلام

کامپوننت rsform نصب کردم و یک فرم برای قسمت تماس با برای سایتم ساختم ولی هیچ بیغامی جهت ارسال ایمیل مبنی بر اینکه ایمیل ارسال شد نشان نمیده فقط یک دکمه continue نشان میده

.وقتی از کامپوننت خود جوملا استفاده میکنم فرم تماس با قالب سایتم نمیخونه یعنی فرم تماس بهم ریخته نشان میدهد از کامپوننت ار اس فرم ایمیل دریافت میکنم از طرف سایتم ولی پیغام ایمیل ارسال شد نشان نمیده !!!!!
http://abounajmi.com/index.php/2016-07-15-17-54-38

از طرف سایتم ایمیل دریافت میکنم ولی میخوام موقع ارسال این پیام به کاربر نشان داده شود که از ارسال ایمیل شمل متشکریم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی تنظیمات فرم باید پیام تشکر رو وارد کنید

مدیریت فرم > properties قسمت form info دکمه ویرایش پیام تشکر

1 کاربر پسند دیده است

با سلام

بنده کتابی را راجع به رشته تخصصی خودم تحریرکردمولی با یکی از اساتید خود در مورد محتوای مطالب نوشته شده مشورت کردم که بنده را گمراه کرد

میخوام راهنمایی کنید که کتاب را با تفکر خودمون باید بنویسیم یا همانند پایان نامه مطالب باید از یک منبع موثق براشته بشن ؟ 

لطفا مراحل کامل حریر کتاب را برای بنده بگذارید

در ۱ ساعت قبل، tanhaei گفته است :

با سلام

بنده کتابی را راجع به رشته تخصصی خودم تحریرکردمولی با یکی از اساتید خود در مورد محتوای مطالب نوشته شده مشورت کردم که بنده را گمراه کرد

میخوام راهنمایی کنید که کتاب را با تفکر خودمون باید بنویسیم یا همانند پایان نامه مطالب باید از یک منبع موثق براشته بشن ؟ 

لطفا مراحل کامل حریر کتاب را برای بنده بگذارید

دوست گرامی ضمن خوش آمد به انجمن جوملای ایران

سوال شما هیچ ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا قوانین انجمن رو مطالعه و رعایت کنید

میتونید برای طرح سوالتون از بخش مباحث متفرقه انجمن استفاده کنید اگر کسی تجربه ای داشت راهنماییتون میکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری