majid-chamran

اتصال j2store به بانک ملت (درخواست افزونه و اموزش مرتبط)

11 پست در این موضوع

به نام خدا

با سلام

همون طور که از عنوان تاپیک هم مشخصه :

من یه افزونه میخوام که j2store رو به درگاه بانک ملت متصل کنه ( زرین پال ،پی لاین و ... نه الزاما بانک ملت ، مرسی )

اگر آموزش مختصری هم در مورد نحوه ی اتصال این دو به هم و همچنین نحوه ی اتصال درگاه بانک به سایت باشه که بهم معرفی کنید که عالیه اگر نه هم همین قدر که خودتون هم توی تاپیک چند خط مراحلش رو بگید ممنون میشم.

با تشکر از همه شما دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید پلاگین بانکی رو تهیه کنید و توصیه میکنم از جایی تهیه کنید که پشتیبانی داشته باشن مثلا پی سی جوملا

پلاگین رو نصب میکنید و از داخل کامپوننت j2store قسمت شیوه های پرداخت فعال و تنظیماتش رو انجام میدید و کدی رو که درگاه بهتون داده درونش قرار میدید

البته فکر میکنم پلاگین زرین پال رو مهندس طاهری در تاپیک j2store‌ قرار داده بودند

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

در 47 دقیقه قبل، amir_seddighi گفته است :

کدی رو که درگاه بهتون داده

کدی که درگاه داده یعنی چی ؟ از بانک بگیرم ؟

میشه هم زرین پال و هم بانک ملت رو با هم بر روی j2store متصل کرد که به دو طریق پرداخت انجام بشه ؟

در 27 دقیقه قبل، majid-chamran گفته است :

کدی که درگاه داده یعنی چی ؟ از بانک بگیرم ؟

میشه هم زرین پال و هم بانک ملت رو با هم بر روی j2store متصل کرد که به دو طریق پرداخت انجام بشه ؟

بله میتونید در همون قسمت روش های پرداخت هر دو درگاه رو تعریف کنید و باید پلاگین هر دو را خریداری کنید و جداگانه نصب بفرمائید

کد هم همون کدی هست که بانک به شما میده که درواقع مجوز اتصال درگاه به حساب بانکی شما صادر میشه

در 4 ساعت قبل، amir_seddighi گفته است :

کد هم همون کدی هست که بانک به شما میده که درواقع مجوز اتصال درگاه به حساب بانکی شما صادر میشه

من با متصدی بانک که صحبت کردم گفت شناسه درگاه همون شماره مشتری هست. همین شماره مشتری که برام مشخص کردن استفاده کنم ؟ (چون با تردید گفت دارم می پرسم ازتون تا مطمئن بشم)

هر کدام از بانکها اطلاعات خاص خودشون رو دارن شما از هر بانکی که درگاه بگیرید اطلاعات همون بانک رو بهتون میدن که باید در تنظیمات پلاگین بانک مورد نظر وارد کنید

بانک ملت هم سه تا داره: شماره ترمینال + نام کاربری + پسورد که اینها رو باید در تنظیمات پلاگین وارد کنید شما درگاه رو بگیرید همه اینها رو بهتون میدن

1 کاربر پسند دیده است

ممنونم از راهنمایی هاتون

و برای اینکه بعد از پرداخت برای کاربر پیامکی ارسال بشه باید چه افزونه ای رو بر روی جی 2 استور نصب کنم ؟

بنده سامانه پیامکی ندارم باید اونم تهیه کنم ؟

در 2 ساعت قبل، majid-chamran گفته است :

ممنونم از راهنمایی هاتون

و برای اینکه بعد از پرداخت برای کاربر پیامکی ارسال بشه باید چه افزونه ای رو بر روی جی 2 استور نصب کنم ؟

بنده سامانه پیامکی ندارم باید اونم تهیه کنم ؟

باید یه پنل پیامک که دارای وب سرویس باشه تهیه کنید سپس در پلاگین پرداختتون هم باید ارسال پیامک کدنویسی بشه تا بعد از پرداخت پیامک ارسال بشه

1 کاربر پسند دیده است

در 32 دقیقه قبل، saber گفته است :

پلاگین پرداختتون هم باید ارسال پیامک کدنویسی بشه

نمونه کد توی اینترنت هست که بتونم ادیت کنم یا اینکه باید برنامه نویس برام این کارو بکنه ؟ چقدر هزینه داره این کار ؟

خود شما ها (مدیران انجمن جوملا فروم) این امکان رو درسایتتون فراهم کردید که بعد  از خرید پیامک ارسال بشه ؟

در 9 دقیقه قبل، majid-chamran گفته است :

نمونه کد توی اینترنت هست که بتونم ادیت کنم یا اینکه باید برنامه نویس برام این کارو بکنه ؟ چقدر هزینه داره این کار ؟

خود شما ها (مدیران انجمن جوملا فروم) این امکان رو درسایتتون فراهم کردید که بعد  از خرید پیامک ارسال بشه ؟

خود پنلها نمونه کد وب سرویس دارن ولی باید روی پلاگینتون برنامه نویسی بشه

خیلی از دوستان روی سایتشون امکان پیامک رو قرار دادن من روی سایتم ارسال به تلگرام رو نوشتم خواستید میتونیم پیامک رو براتون کدنویسی کنیم

در 12 دقیقه قبل، saber گفته است :

خود پنلها نمونه کد وب سرویس دارن ولی باید روی پلاگینتون برنامه نویسی بشه

خیلی از دوستان روی سایتشون امکان پیامک رو قرار دادن من روی سایتم ارسال به تلگرام رو نوشتم خواستید میتونیم پیامک رو براتون کدنویسی کنیم

اگه قیمت هم بهم بدی ممنون میشم صابر جان ، اگه راحتی می تونی پیام خصوصی بدی بهم .

یه نکته هم بگم عصری توی سایتت می چرخیدم واسه خرید درگاه بانک ملت متوجه شدم تعدادی از صفحات سایتت باز نمیکنه ! ، یه بررسی بکن .

سایت مهندس مردانه زاده هم نمیشد ثبت نام کرد و کد کپچا گیر میداد !

این  تاپیک به لطف دوستان حل شد

ممنونم از همه شما و دستتون همه س شما اساتید مهربونم رو می بوسم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری