چهارسوق1

حجم سایت

5 پست در این موضوع

سلام من وقتی سایتم چک میکنم باgtmetrix.com اوضاع خوب نیست نمیدونم چرا این قدر حجم سایت من زیاده11 مگ نشون میده چگونه مشکل حل کنم سایت من

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

شما از طریق همون GTmetrix میتونید ایرادهای سایتتون رو بررسی کنید . تصاویرتون هیچ کدوم بهینه نیست . الان فقط حدود 2-3 مگابایت تصاویر اسلاید شو شماست .

اول برای بهینه سازی تصاویر میتونید از ابزارها و سایت های آنلاینی که برای این کار هست استفاده کنید . نمونش سایت زیر :

http://optimizilla.com/

بعدش باید ایرادهای اساسی که بهتون گرفته رو بررسی کنید مثل Serve Scaled Images

این ایراد برای سایت شما از اونجایی اتفاق میفته که شما تصاویرتون رو برای نمایش در محصولات سایز بندی نکردید و سایز پیش فرض خودش رو قرار دادید و در واقع خود ماژول نمایش کالاتون تصویر رو تغییر سایز و نمایش داده . برای رفع این مشکل میتونید به سایت زیر مراجعه کنید و تصاویر رو تغییر سایز بدید و مجددا آپلود کنید .

https://pixlr.com/editor/

با همین دو کار حداقل 30-40 درصد حجم صفحه شما بهبود پیدا میکنه

سلام تشکر ازپاسخ شما در مورد دوم من تصاویر محصولاتم700در600 است در پیکر بندی جوم شاپینک قسمت تصاویرباید سایزبزار روی همین اندازه یا چیز دیگری مد نظر شماست

اندازه عکس نمایش داده شده در سایت رو ببینید. در واحد پیکسل،
بعد عکسی که میخواید آپلود کنید، ابتدا داخل کامپیوتر به اون ابعاد تبدیل کنید ، یک مرحله هم مثلا با سایت tinypng میتونید حجم عکس رو کاهش بدید و عکس نهایی رو در سایت خودتون قرار بدید.
برای تمام عکس ها باید این نکات رعایت و تکرار بشه

تعداد تصاویر اسلاید شو زیاد است و میتوانید عرض ( ارتفاع ) انها کم کنید البته تصاویر را دفرمه نکنید

تصاویر محصولات شما هم نیز  بزرگتر از حد معمول برای نمایش در سایت های فروشگاهی است

ابتدا تصاویر را در فتوشاب بهینه کنید سپس در سایت تان قرار دهید

تصاویر اپتی مایز نیز در سایت زیاد دارید که بعض از انها فکر کنم در تنظیمات فروشگاه سازتان قابل تنظیم باشد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری