vahid69

کدها جاوا

11 پست در این موضوع

با سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران محترم انجمن بنده با یک مشکل همیشگی روبرو شدم لطفا با چشم پوشی از تکراری بودن مطب راهتمایی لازم را بفرمایید ممنون.من با اینکه ار اس فایر وال رو غیر فعال نمودم  و قسمت المانهای ممنون ادیتور رو پاک کردم وسیو دادم ولی هنگام کپی یک کد جاوا اونو نمی تونم نمایش بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با حذف کد مواجه میشید یا کار نمیکنه ؟
ویرایشگر رو روی ساده بذارید . فایروال رو هم حذف کرده تست کنید.

وارد پلاگین ها بشید و پلاگین مربوط به tinymce رو ویرایش کنید.

اونجا یک گزینه به اسم المان های ممنوعه نوشته : توی اون فیلد مقداری وارد شده؟

بله شده ولی من پاک کردم بعد از اعمال کد های جاوا بذارم دوباره المانهای ممنون مانند اسکرپیت ها میدونم همه این موارد ولی واقعا دیگ این مشکل گیج کننده است فایروالم حذف کردم بازم ج نمیده

در صورت تمایل مشخصات دسترسی رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنیم.

موفق باشید

کسی نیست از استادان آقای مهندس طالبی استاد کجایی به دادمون برس

در 6 دقیقه قبل، vahid69 گفته است :

کسی نیست از استادان آقای مهندس طالبی استاد کجایی به دادمون برس

فیلتر متن جوملا را مشاهده کنید

سیستم > تنظیمات کلی > فیلتر متن > سوپر یوزر را بروی بدون فیلتر قرار بدید

حتما ویرایشگر  هم ساده باشد > سیستم > تنظیمات کلی > ویرایشگر متن > ساده

استاد عزیز و زحمت کش بعد از اعمال کد مورد نظر ویرایشگر رو دوباره به تی ام سی بر گردنم

بله پس از تغییرات میتوانید ویرایشگر را مجددا تغییر دهید اما در صورتیکه قصد داشتید وارد مازول شوید حتما ویرایشگر را ساده کنید

استاد گرامی مثل همیشه راه کارهای شما عالی هست باتشکر

استاد یک سوال دیگ با این کار مشکل در html قارشی حل شد ولی برای کامپونت تبلیغاتی مشکل به قوت خودش باقی مانده یعنی هنگام تعریف کد در قسمت کامپونت تبلیغات خود جوملا نشون داده نمیشه .

بعنوان مثال من کد رو تو قسمت سفارشی وارد میکنم و بعد یک ماژول تبلغ ایجاد کرده و نمایش میدم تو یک موقعیت ولی نمایش داده نمیشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری