majid-chamran

راه اندازی livezilla برای سایت

17 پست در این موضوع

درود

در مرحله ارتباط با دیتابیس با پیغام خطا زیر مواجه میشم لطفا راهنمایی بفرمایید.

livezilla 1.png

livezilla 2.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی این مرحله اطلاعات دیتابیسی که توی سایت ساختم رو درست وارد کردم؟ منظورم نام دیتابیس و رمزش نیست ، بقیه موارد رو عرض میکنم

لازم به ذکر هست گزینه mysql و mysqli هم امتحان کردم نشد.

در قسمت host هم localhost رو امتحان کردم بازم نشد.

livezilla 3.png

باسلام این رو راهنمای تصویری رو مطالعه کنید:

https://www.livezilla.net/installation-createserver/en/

https://www.livezilla.net/installation-integrate-live-chat-with-website/en/

ضمناً اون هاست اشتباه وارد کردید.تاجایی که خاطرم هست باید اونجا نام سایتتون رو وارد کنید.تا سیستم بتونه به دیتابیسی که ساختید متصل بشه!الان اون چیزی که نوشتید چجوری میخواد سیستم متصل بشه؟به کجا؟

موفق باشید و سربلند

MySQL Database

You will need to specify:

Host
    The Hostname or IP of your MySQL / Database Server. Please note that all connections to the database will be initiated by the LiveZilla Server Script (PHP) and not by your local LiveZilla Server Admin application. In most cases, Webserver and MySQL Server are running on the same (logical) server which means that localhost will work as hostname. If your MySQL database is installed on a remote machine you will need to enter the hostname of the remote database server.

User
    The database user you like to use for LiveZilla. The user needs the permission to CREATE/ALTER/DROP tables and SELECT/UPDATE/INSERT/DELETE data in the regarding database.

Database Name
    The MySQL database you want to use for the LiveZilla Server Installation.

Prefix (optional)
    The prefix entered here will be added in front of each table name. This will help you to organize data in a database and prevent one type of data from interfering with another. 

Enter your database details and press Create Tables to create the set of LiveZilla tables. Validate database access and data consistency by pressing Validate Database.

Please note: you will not be able to create the tables and validate database access until the correct URL of your LiveZilla Server has been determined (previous page of this wizard)! 	  	

مهندس من هم ip  رو وارد میکنم اما بازم همون خطا رو می گیره

نام دامنه رو وارد کنید. من اخیراً نصب نکردم. و دقیقا یادم نیس به چه ترتیبیه ولی ترجیحا باید با نام دامنه اوکی بشه.اون ای پی هم آی پی اختصاصی که نیس.اشتراکی سرور هست!

1 کاربر پسند دیده است

در 17 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

نام دامنه رو وارد کنید. من اخیراً نصب نکردم. و دقیقا یادم نیس به چه ترتیبیه ولی ترجیحا باید با نام دامنه اوکی بشه.اون ای پی هم آی پی اختصاصی که نیس.اشتراکی سرور هست!

خب من که ip اختصاصی ندارم .

توی هاست - قسمت  remote mysql آی پی زیر وارد شده

136.243.172.24 

من هم همین رو تست زدم ، نشد. خیلی نمونه های دیگه هم تست کردم اما فعلا که نشده

ببینم چی کار میشه کرد .....

در 24 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

نام دامنه تون رو وارد کنید...

نام دامنه هم تست کردم ، اما ...

در 22 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

پس حتما مشکلی در دیتابیستون هست.یوزر و دیتابیس رو ست کردید با هم؟

آره مهندس

چند بار دیتابیس ساختم و با یوزر ست و سپس اطلاعات رو اینجا وارد کردم .

سلام.

خسته نباشید.من هم همین مشکل داشتم در نصب لایو زیلا بعد از تلاش های فراوان نصب کردم.

در قسمتhost آدرس کامل وبسایتتون رو وارد کنید به همراه www و .com اطلاعات مربوط به دیتابیس و یوزر و پسورد رو هم مجددا ایجاد کنید و با دقت وارد کنید

بعد از وارد کردن این اطلاعات حتما ابتدا دکمه create tableو بعد از دیدن موفقیت آمیز بودن ساخت جداول دکمه validate database  رو بزنید.

من که مشکلم اینجوری حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

در 33 دقیقه قبل، dina1993 گفته است :

سلام.

خسته نباشید.من هم همین مشکل داشتم در نصب لایو زیلا بعد از تلاش های فراوان نصب کردم.

در قسمتhost آدرس کامل وبسایتتون رو وارد کنید به همراه www و .com اطلاعات مربوط به دیتابیس و یوزر و پسورد رو هم مجددا ایجاد کنید و با دقت وارد کنید

بعد از وارد کردن این اطلاعات حتما ابتدا دکمه create tableو بعد از دیدن موفقیت آمیز بودن ساخت جداول دکمه validate database  رو بزنید.

من که مشکلم اینجوری حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه

موفق باشید

همین روند رو هم الان ادامه دادم و در نهایت همون پیغام های قبلی رو دیدم

اگه براتون مقدوره قدم به قدم از اولین مراحل نصب اسکرین شات بفرستین تا اگه نکته ای باقی گذاشته شده و بتونم راهنماییتون کنم بهتون بگم که انشالا مشکلتون حل بشه

1 کاربر پسند دیده است

حل شد مهندس

حالا دارم اسکریپت رو در سایت قرار میدم اما آیکنش اون چیزی که میخوام نیست .

www.darabweb.ir  رو ببینید

سایت الف یار هم ببینید

من دقیقا شبیه به اون رو میخوام .

برنامه LiveZilla Server Admin را باز کنید و از صفحه باز شده گزینه آخر رو انتخاب کنید.

بعد از اینکه پنجره link generator باز شد از پنجره باز شده تنظیمات قسمت overlay>on-site chat overlay رو به سلیقه خودتون تنظیم کنید و کد اسکریپت رو تو موقعیت مورد نظرتون بذارید تا پایین سایت نمایش پیدا کنه

در ضمن یه ماژول به نام chat یا نامی تو همین مایه ها در ماژولهاتون اضافه شده میتونید کدهای اسکریپت رو در اون ماژول هم بذارید تا دقیقا اون چیزی که میخاید بشه

موفق باشید 

1 کاربر پسند دیده است

عالی هستی پسر

دقیقا شد اون چیزی که میخواستم . این تاپیک کاملا حل شدس

ممنون از همه دوستانی که کمک کردند

سلامت باشین

خوشحالم که مشکلتون حل شد ولی من پسر نیستم.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری