ali.masoudkhah

پلاگین درج ماژول در مطلب

10 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز.

من دنبال پلاگینی برای جوملا 2.5 بودم که بتونم توسط اون ماژول های خاصی رو بین مطالبم نشان بدم. بلاخره پیداش کردم براتون پیوست میکنم تا دوستان عزیز استفاده کنند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قبلا این پلاگین رو دانلود کردم ولی با این ارور مواجه شدم.

This extension is not compatible with PHP 5.2.8. You need PHP 5.3 or higher to be able to install and use this extension

کلا nonumber حرف نداره. نسخه ی php سروتون باید بالای 5.3 باشه. نسخه های قبلی ان روی 5.2 هم نصب می شه . باید در نت سرچ کنید پیدا می شه. ولی برای این کار loadposition پلاگین خود جوملا هم کارا هست. که به صورت پیش فرض نصب هست. کافیه به مدریت پلاگین ها برید و از فعال بودن ان اطمنان پیدا کنید

من هم همین مشکل را دارم.

از ماژول پیش فرض استفاده میکنم.

اما اگر 2-3 ماژول در 1 موقعیت باشد و ما فقط یکی از آنها را بخواهیم چه باید بکنیم ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز.

من دنبال پلاگینی برای جوملا 2.5 بودم که بتونم توسط اون ماژول های خاصی رو بین مطالبم نشان بدم. بلاخره پیداش کردم براتون پیوست میکنم تا دوستان عزیز استفاده کنند.

فایل پیوستی رو من نمیبینم ؟!!!

سلام کسی هست که منو راهنمایی کنه چطور میشه یک منو یا ماژول یا پلاگین مانند ادرس زیر که براتون میزارم بهم معرفی کنه.

سایت آغازه بزرگترین مرکز دانلود مقالات و کتابهای رشته کامپیوتر

زیر منوی کتا های انگلیسی یکسری متن داخل باکس قرار داره که با ماوس میریم روش رنگی میشه این چطور درست میشه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام کسی هست که منو راهنمایی کنه چطور میشه یک منو یا ماژول یا پلاگین مانند ادرس زیر که براتون میزارم بهم معرفی کنه.

سایت آغازه بزرگترین مرکز دانلود مقالات و کتابهای رشته کامپیوتر

زیر منوی کتا های انگلیسی یکسری متن داخل باکس قرار داره که با ماوس میریم روش رنگی میشه این چطور درست میشه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

اینها با کد نویسی استایل داده میشه . این تاپیک رو ببینید :*هدیه نوروز93 ▼▲منتشرشد ▼▲ Responsive FavEffects نمایش حالت های css3 واکنش گرا

سلام ببخشید می تونید یه راهنمایی کنید که چطور می تونیم یه ماژول را داخل یه مطلب k2 بیاریم و یه منو بهش اختصاص بدیم خیلی ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری