mohrali

مشکل با سایت

7 پست در این موضوع

دوستان من میخوام یه سایت طراحی کنم

هاست و دامین گرفته ام

من بهشون گفتم خودم میتونم و تحت جوملا هم سایت میسازم

یوزر و پسورد هاست و دامین هم گرفته ام

حالا تو هاست جوملا رو گذاشتم و اکسترکت هم کرده ام ولی حالا تو هاست که میرم با جوملا که خودم کار میکنم خیلی فرق میکنه و تحت PHP هست اینم عکسش هست راهنمایی کنید باید چکارکنم

سئوالم خیلی مبتدیه چون خودم مبتدی هستم ولی چون انجمن هست انتظار دارم جوابم بدین

http://mohrcc.persiangig.com/Capture10.PNG

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

این محیط جوملا نیست عزیزم. محیط php myadmin است. اینجا شما با دیتابیسها و جداول سر و کار دارین. اول دامینی که خریدین رو روی هاستتون ست کنید بعد با زدن اون دامین در مرورگرتون وارد محیط جوملا بشین

سلام

این محیط جوملا نیست عزیزم. محیط php myadmin است. اینجا شما با دیتابیسها و جداول سر و کار دارین. اول دامینی که خریدین رو روی هاستتون ست کنید بعد با زدن اون دامین در مرورگرتون وارد محیط جوملا بشین

راهنمایی میکنین چجوری دامین رو روی هاست ست کنم

شما باید dns های هاستتون رو روی دامنه ست کنید . برای این کار میزبان هاست شما باید dns ها رو به شما بده . بعد وارد پنل دامینتون باشید و dns ها را روی دامینتون ست کنید . یا از پشتیبان دامینتون بخواید تا اینها رو بر دامینتون ست کند. بعد از ست شدن دامین می تونید با وارد سایت شدن . جوملا رو نصب کنید .

درود بر آقای قنبری عزیز

بنده که با کمال میل تمام سوالاتون جواب دادمو می دم

و اما پنل ها یمدیریت

عزیز پنل مدیریت جوملا ی چیزی

پنل هاست یک چیز

و پنل دامنه هم ی چیز

و پنجره php admin هم ی چیز

-*

خوب حالا می خواید یک دامنه دیگه پارک کنید یا اینکه می خواید یک سایت دیگه با دامنه جدید بیارید بالا ؟

درود بر آقای قنبری عزیز

بنده که با کمال میل تمام سوالاتون جواب دادمو می دم

و اما پنل ها یمدیریت

عزیز پنل مدیریت جوملا ی چیزی

پنل هاست یک چیز

و پنل دامنه هم ی چیز

و پنجره php admin هم ی چیز

-*

خوب حالا می خواید یک دامنه دیگه پارک کنید یا اینکه می خواید یک سایت دیگه با دامنه جدید بیارید بالا ؟

بله دوست خوبم

من خیلی مدیون شما هستم

استاد من هستید

گفتم شاید مزاحمتون باشم در ضمن دیگه چون کمتر همزمان با هم آنلاین هستیم اینجا پرسیدم

سوئ تفاهم نباشد

من مخلصتون هم هستم

این پست تون رو پ خ می کردی که نکردی

آقای قنبری اختیار دارید

این چه حرفی کاری بود که باید انجام میدادم

در کل اگر قصد دارید یک جوملا دیگه در هاست نصب کنید و با دامنه جدید باشه تو انجمن سرچ بزنید آموزش نصب

مشکل بر طرف می شه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری