s.f.m

قرار دادن ماژول در مطلب

21 پست در این موضوع

من میخوام یه ماژول Html سفارشی رو در یکی از منوهای مخفی سایتم نمایش بدم.نمایش داده نمیشه!!!

کگفتم حداقل ماژول رو در یک مطلب انتشار بدم و مطلب رو در منو نشون بدم برای این کار پلاگین  NoNumber Modules Anywhere  رو نصب کردم وقتی نصب کردم این اررور رو داد

پلاگین NoNumber Framework فعال نشده است. Modules Anywhere را نمی‌توان عمل کرد.

NoNumber Framework رو فعال کردم اما وقتی فعال میشه و وارد مطلبم میشم اینجوری نمایش داده میشه!!!!

matlab.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

مواردی که به این ترتیب سایت درمیاد...عموماً از کش هستش.کش ها رو پاک کنید. ولی خطایابی رو هم فعال کنید شاید تداخلی با کامپوننت TZ داشته باشه.

تجربه ی شخصی خودم؛ خیلی کامپوننت پرکاربردی هست ولی اینقدر ساختاربندی و کاراییش درهم و برهم شده با هسته ی جوملا خیلی وقت ها به خطاهای مختلفی میخوره...

موفق باشید و سربلند

ضمنا جوملا نسخ جدید خودشون قابلیت درج ماژول رو دارن نیازی به module anywhere نیست

در 11 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

مواردی که به این ترتیب سایت درمیاد...عموماً از کش هستش.کش ها رو پاک کنید. ولی خطایابی رو هم فعال کنید شاید تداخلی با کامپوننت TZ داشته باشه.

تجربه ی شخصی خودم؛ خیلی کامپوننت پرکاربردی هست ولی اینقدر ساختاربندی و کاراییش درهم و برهم شده با هسته ی جوملا خیلی وقت ها به خطاهای مختلفی میخوره...

موفق باشید و سربلند

کش رو پاک کردم نشد.ارروری هم مبنی بر تداخل نشون نمیده!!!

در 2 ساعت قبل، amir_seddighi گفته است :

ضمنا جوملا نسخ جدید خودشون قابلیت درج ماژول رو دارن نیازی به module anywhere نیست

نسخه ی جوملام جدیدترین نسخه هست اما درج ماژول نداره!!!

بذارید روی توسعه یافته گزینه ماژول مطابق شکل زیر باید داشته باشید

screenshot-localhost 2016-11-13 15-06-35.png

در در 11/13/2016 در 15:09، amir_seddighi گفته است :

بذارید روی توسعه یافته گزینه ماژول مطابق شکل زیر باید داشته باشید

screenshot-localhost 2016-11-13 15-06-35.png

مال من نداره اینو چراااا؟!!!!

mat.png

به مدیریت پلاگینها برید و توی لیست پلاگینهای نوع editors-xtd چک کنید پلاگین دکمه ماژول فعال باشه

1 کاربر پسند دیده است

در 12 دقیقه قبل، saber گفته است :

به مدیریت پلاگینها برید و توی لیست پلاگینهای نوع editors-xtd چک کنید پلاگین دکمه ماژول فعال باشه

ندارم این پلاگینووو!!

باید توی لیست پلاگینهاتون باشه چون پیشفرض خود جوملا هست بسته نصبی پلاگینش رو پیوست کردم دانلود و نصب کنید اگر از قبل موجود نباشه نصب خواهد شد بعدش فعال کنید و چک کنید

plg_editors-xtd_module.zip

1 کاربر پسند دیده است

در 22 دقیقه قبل، saber گفته است :

باید توی لیست پلاگینهاتون باشه چون پیشفرض خود جوملا هست بسته نصبی پلاگینش رو پیوست کردم دانلود و نصب کنید اگر از قبل موجود نباشه نصب خواهد شد بعدش فعال کنید و چک کنید

ممنونم

من عذر میخوام اما انگار دکمه کار نمیکنه یعنی من ماژول رو که انتخاب میکنم هیچ کدی رو نشون نمیده برای آوردن ماژول و در مطلبم هم ماژول نمایش داده نمیشه.

در 8 دقیقه قبل، s.f.m گفته است :

من عذر میخوام اما انگار دکمه کار نمیکنه یعنی من ماژول رو که انتخاب میکنم هیچ کدی رو نشون نمیده برای آوردن ماژول و در مطلبم هم ماژول نمایش داده نمیشه.

این تصویر محیط ادیت منه.من ماژول رو تیک میزنم روی بررسی کلیک میکنم مینویسه ماژول اضافه شد ولی چیزی اضافه نمیشه :(

mod1.png

در 49 دقیقه قبل، saber گفته است :

میشه لطفا یه نگاه به پستم بندازید

کامپوننت tz اینقدر ساختارش بد و خیلی قاتی شده با جوملاست که همیشه قاتی میکنه با همه.

خودم به شخصه تجربه ی کاربری خوبی ازش ندارم!

شما الان صرفاً باید لیست انتخاب ماژول ها براتون توی پاپ آپ نشون داده بشه؛ چرا شما کلا دارید ویووی مدیریت ماژول رو دارید میبنید و براتون لود میشه این صفحه.

در 15 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

کامپوننت tz اینقدر ساختارش بد و خیلی قاتی شده با جوملاست که همیشه قاتی میکنه با همه.

خودم به شخصه تجربه ی کاربری خوبی ازش ندارم!

شما الان صرفاً باید لیست انتخاب ماژول ها براتون توی پاپ آپ نشون داده بشه؛ چرا شما کلا دارید ویووی مدیریت ماژول رو دارید میبنید و براتون لود میشه این صفحه.

من نمیدونم والله الان من باید چه کنم؟

شما پلاگینی رو که نصب کردید حذف کنید بعد از قسمت نصب فزونه ها به بخش کاوش برید و جستجو رو بزنید اگر پلاگین درج ماژول رو توی لیست آورد از لیست انتخاب و نصب کنید

احتمالا اینطوری درست کار کنه

در در 11/24/2016 در 15:31، saber گفته است :

شما پلاگینی رو که نصب کردید حذف کنید بعد از قسمت نصب فزونه ها به بخش کاوش برید و جستجو رو بزنید اگر پلاگین درج ماژول رو توی لیست آورد از لیست انتخاب و نصب کنید

احتمالا اینطوری درست کار کنه

در کاوش نیاورد اما ریختمش تو پوشه tmp دوباره نصب کردم بازم همونجوریه.لطفا یکی راهنماییم کنه خیلی واجبه-یا باید بتونم ماژول رو در مطلب قرار بدم یا در منوی پنهان هیچکدومش نمیشه :(

دیگه تقریبا اکثر کارا رو انجام دادید و ظاهرا مشکل از خود بسته ای هست که استفاده کردید . از افزونه زیر هم میتونید استفاده کنید و تست بزنید که به نتیجه میرسید یا نه :

https://www.pages-and-items.com/extensions/load-module-into-article

یادتون باشه وقتی پلاگین رو نصب و فعال کردید سایر پلاگین های ماژول در مطلب رو غیر فعال کنید که با اونا تداخلی ایجاد نکنه

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری