ebr11mohammad

افزونه فروشگاه ویرچومارت جوملا

6 پست در این موضوع

سلام/من پکیجی خریداری کردم که افزونه ویرچومارت روی اون هست!

مشکلی که دارم اینه که وقتی پکیج رو روی لوکال نصب میکنم مشکلی نداره ولی وقتی روی هاست نصب میکنم تایید سفارش با مسکل روبرو میشه!!

وقتی تایید سفارش رو میزنم صفحه خالی میاد! وقتی هم نمایش خطا رو روی حداکثر میزارم خطای زیر میاد!! حتی tcpdf  رو جدا از افزونه ویروچومارت نصب کردم ولی حل نشد!!!

Warning: require_once(/home/seepahan/public_html/libraries/tcpdf/include/tcpdf_fonts.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/seepahan/public_html/libraries/tcpdf/tcpdf.php on line 115

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/seepahan/public_html/libraries/tcpdf/include/tcpdf_fonts.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/seepahan/public_html/libraries/tcpdf/tcpdf.php on line 115

110.jpg

111.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

به مسیرهای موجود در خطا برید و ببنید فایلهایی که درخواست میکنه سر جای خودشون هستند یا خیر.

اگر نیست سورس سالم جوملا رو دانلود کنید و این فایل رو ازش بردارید و اینجا کپی کنید.

موفق باشیدو سربلند

بله

حتی من روی لوکال نصب میکنم! درست کار میکنه! وقتی همون رو انتقال میدم روی هاست خطا میدهد!!

ممکنه مشکل از هاست باشه؟

چون با پشتیبانی که این پکیج رو خرید کردم هم صحبت کردم و گفتند تا حالا چنین مشکلی نداشتیم!!!

اگه ورژن php روی هاست 5.5.38 باشه و ورژن پکیج برای نصب 5.4.3 نیاز باشه! آیا با مشکل روبه رو میشوم؟؟؟؟؟؟؟؟

تداخل های php در سرور جزو مشکلات عمومی هستش که عموماً به دلایل مختلفی ممکنه بوجود بیاد.

خطایابی رو غیرفعال کنید. ببنید اوکی هست.اگر اوکی بود که اصلا بیخیالش بشید چون با ویرتومارت هرچی بیشتر ور برید بیشتر شمارو به خطا میندازه!!!

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری