s.f.m

راهنمایی در تنظیمات rsform

15 پست در این موضوع

دوستان من تو سایتم چنتا فرم با آر اس فرم ساختم برای نمونه این لینک رو ببینید...چنتا سوال دربارش  دارم:

1-چرا به راحتی نمیشود در فیلدها تایپ کرد؟(نشانه گر موس گاهی تبدیل به تایپ نمی شود) چه کنم؟

2-چگونه نوار جلویی فیلدها را بزرگتر کنم؟(پهنترش کنم)

3-در فیلدهایی که عبارتی را برای مثال در نوار جلوییش نوشته ام چگونه میتوانم کاری کنم که وقتی یک کلیک می کنم کل عبارت پیش فرض پاک شود؟(در این فرم 26 سال)

4-در آپلود رزومه ایراد می گیرد درحالی که من حجم فایل را 1024 کیلوبایت و نوع را pdf,doc تعیین کردم.چرا؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1- دو تا دایو تصاویر اینستا و تلگـــــرام که در سمت چپ هستند میان روی فرم . به همین دلیل کلیک نمیشه . چون کد کاستوم هست باید ببینید چه کردید . ولی چیزی که دیدم اینه خود ماژول فلوت رایت هست . ولی با استایل رفته چپ . علتش همین هست . کلا باید بره چپ .

2- توی خود تنظیمات فرم . قسمت استایل ها . به اینپوت height: 30px بدید . یا هر استایل دلخواه دیگه 

3- در additional att برای فیلد دلخواه ، این کد رو وارد کنید . عبارت رو به جمله دلخواه تغییر بدید . 

onfocus="if(this.value == 'your_default_value') this.value ='';"
onblur="if(this.value == '') this.value='your_default_value'"

4- همه محدودیت ها رو حذف کنید . دسترسی پوشه رو بالا ببرید . مسیر پوشه رو مجدد چک کنید . تست بزنید .

1 کاربر پسند دیده است

در 19 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

1- دو تا دایو تصاویر اینستا و تلگـــــرام که در سمت چپ هستند میان روی فرم . به همین دلیل کلیک نمیشه . چون کد کاستوم هست باید ببینید چه کردید . ولی چیزی که دیدم اینه خود ماژول فلوت رایت هست . ولی با استایل رفته چپ . علتش همین هست . کلا باید بره چپ .

2- توی خود تنظیمات فرم . قسمت استایل ها . به اینپوت height: 30px بدید . یا هر استایل دلخواه دیگه 

3- در additional att برای فیلد دلخواه ، این کد رو وارد کنید . عبارت رو به جمله دلخواه تغییر بدید . 

4- همه محدودیت ها رو حذف کنید . دسترسی پوشه رو بالا ببرید . مسیر پوشه رو مجدد چک کنید . تست بزنید .

ممنون از پاسخگوییتون من الان اون دوتا آیکون رو آوردم راست اما باز مورد اول درست نشد متاسفانه چه کنم

در 3 دقیقه قبل، s.f.m گفته است :

ممنون از پاسخگوییتون من الان اون دوتا آیکون رو آوردم راست اما باز مورد اول درست نشد متاسفانه چه کنم

کلا فقط گذاشتمشون تو صفحه اول از اون صفحات برداشتمش درست شد بازم ممنون

در 19 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

در مورد سوال دوم منظورتون از تنظیمات فرم قسمت استایل اینجاست که تو عکس فرستادم؟

کدهای طرحی که من انتخاب کردم ایناست توش input نداره

<h2>{global:formtitle}</h2>
{error}
<!-- Do not remove this ID, it is used to identify the page so that the pagination script can work correctly -->
<fieldset class="formHorizontal formContainer" id="rsform_{global:formid}_page_0">
	<div class="rsform-block rsform-block-name">
		<div class="formControlLabel">{name:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
		<div class="formControls">
		<div class="formBody">{name:body}<span class="formValidation">{name:validation}</span></div>
		<p class="formDescription">{name:description}</p>
		</div>
	</div>
	<div class="rsform-block rsform-block-family">
		<div class="formControlLabel">{family:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
		<div class="formBody">{family:body}<span class="formValidation">{family:validation}</span></div>
		<p class="formDescription">{family:description}</p>
		</div>
	</div>
	<div class="rsform-block rsform-block-describtion">
		<div class="formControlLabel">{describtion:caption}</div>
		<div class="formBody">{describtion:body}<span class="formValidation">{describtion:validation}</span></div>
		<p class="formDescription">{describtion:description}</p>
		</div>
	</div>
	<div class="rsform-block rsform-block-phone">
		<div class="formControlLabel">{phone:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
		<div class="formBody">{phone:body}<span class="formValidation">{phone:validation}</span></div>
		<p class="formDescription">{phone:description}</p>
		</div>
	</div>
	<div class="rsform-block rsform-block-mail">
		<div class="formControlLabel">{mail:caption}</div>
		<div class="formBody">{mail:body}<span class="formValidation">{mail:validation}</span></div>
		<p class="formDescription">{mail:description}</p>
		</div>
	</div>
	<div class="rsform-block rsform-block-capcha">
		<div class="formControlLabel">{capcha:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
		<div class="formBody">{capcha:body}<span class="formValidation">{capcha:validation}</span></div>
		<p class="formDescription">{capcha:description}</p>
		</div>
	</div>
	<div class="rsform-block rsform-block-submit">
		<div class="formControlLabel">{submit:caption}</div>
		<div class="formBody">{submit:body}<span class="formValidation">{submit:validation}</span></div>
		<p class="formDescription">{submit:description}</p>
		</div>
	</div>
</fieldset>

tarh.png

سمت چپ برید توی سی اس اس و جاوا، توی قسمت سی اس اس ، یک استایل تعریف کنید برای اینپوت
.input {height:30px;}

1 کاربر پسند دیده است

در 1 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

سمت چپ برید توی سی اس اس و جاوا، توی قسمت سی اس اس ، یک استایل تعریف کنید برای اینپوت
.input {height:30px;}

وارد کردم اما تغییری نکرد متاسفانه

کش مرورگر رو پاک یا با مرورگر دیگه ای چک کنید

1 کاربر پسند دیده است

با سام تاجایی که یادم هست برای عرض ورودیها چه input و چهtextarea شما توی تنظیمات فیلد برید میتونید عرض کادر رو کم و زیاد کنید.

نیازی به دستکاری و سورس و ....نیست اصلا

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در در 11/18/2016 در 00:56، amirparvaneh گفته است :

کش مرورگر رو پاک یا با مرورگر دیگه ای چک کنید

قطعا اینکار و انجام دادم بی فایده بود

در در 11/18/2016 در 06:04، حجت مردانه زاده گفته است :

با سام تاجایی که یادم هست برای عرض ورودیها چه input و چهtextarea شما توی تنظیمات فیلد برید میتونید عرض کادر رو کم و زیاد کنید.

نیازی به دستکاری و سورس و ....نیست اصلا

موفق باشید و سربلند

منظورتون اینجاست که تو عکس فرستادم؟

اینجارو هم تغییر دادم نشد-حتی تو قسمت ویژگی های اضافه کد رو هم وارد کردم نشد :(

form.png

در 12 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

دسترسی جوملا رو خصوصی کنید

ارسال شد

خودم بعد از کنکاش های فراوان حلش کردم این دوتا کد برای تنظیم طول و عرض باکس جلوی فیلد فرم ها استفاده میشه و باید در قسمت ویژگی های اضافی نوشته بشه

style="text-align:center;height:30px;"/عرض
style="text-align:center;width:30px;"/طول

در 36 دقیقه قبل، s.f.m گفته است :

خودم بعد از کنکاش های فراوان حلش کردم این دوتا کد برای تنظیم طول و عرض باکس جلوی فیلد فرم ها استفاده میشه و باید در قسمت ویژگی های اضافی نوشته بشه

style="text-align:center;height:30px;"/عرض
style="text-align:center;width:30px;"/طول

با سلام

اگر فیلدتون Textbox و textarea  باشه. تنظیم عرضش با همون فیلد " اندازه" اوکی میشه. البته بطور کلی هم میتونستید از طریق اصلاح CSS استایلی که در حال استفاده ازش بودید اصلاح کرد این مورد رو...

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری