technoelectric

چگونگی تبدیل تقویم شمسی rsform به تقویم میلادی

8 پست در این موضوع

با سلام

بنده rsform را در سایت فارسی خودم نصب و راه اندازی کردم ولیکن تو نسخه انگیلیسی سایت همون فقط متن های کپشن هارو انگیلیسی کردم 2 تا مشکل دارم یکی این که تقویم الان به صورت شمسی نمایش داده میشه بشه میلادی و دوم اینکه الان حالت نمایش rsform به حالت راست چین است می خواهم چپ چین شود 

ممنون میشم راهنمایی و کمک نمائید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نسخه انگلیسی سایت از نسخه فارسی جدا هست؟ یعنی دو تا سایت جدا از هم درست کردید یا هر دو زبان روی یه سایت هستن؟

اگر جدا هست نسخه اصلی Rsform رو روی سایت انگلیسی نصب کنید در غیر اینصورت باید کامپوننت شمسی که دارید داخلش کدنویسی بشه

و براساس زبان سایت تقویم های شمسی یا میلادی رو نمایش بده

1 کاربر پسند دیده است

در 8 دقیقه قبل، saber گفته است :

نسخه انگلیسی سایت از نسخه فارسی جدا هست؟ یعنی دو تا سایت جدا از هم درست کردید یا هر دو زبان روی یه سایت هستن؟

اگر جدا هست نسخه اصلی Rsform رو روی سایت انگلیسی نصب کنید در غیر اینصورت باید کامپوننت شمسی که دارید داخلش کدنویسی بشه

و براساس زبان سایت تقویم های شمسی یا میلادی رو نمایش بده

با سلام 

بله 2 تا سایت مجزا می باشد دوتا زبان روی یک سایت نمی باشد 

یعنی روی نسخه انگیلیسی کلا پاک کنم آر اس فرم فعلی رو بعد مجدد نصب کنم ؟

بله میتونید پاک کنید و نسخه اصلی و بدون شمسی سازی رو نصب کنید

در در 11/17/2016 در 14:22، saber گفته است :

بله میتونید پاک کنید و نسخه اصلی و بدون شمسی سازی رو نصب کنید

برای پاک کردن از درون مدیریت جوملا میتونم اقدام کنم ؟

توی مدیریت در قسمت نصب افزونه ها به منوی مدیریت برید و اونجا توی لیست Rsform رو پیدا کرده و حذفش کنید

در 10 دقیقه قبل، saber گفته است :

توی مدیریت در قسمت نصب افزونه ها به منوی مدیریت برید و اونجا توی لیست Rsform رو پیدا کرده و حذفش کنید

ممنون نسخه آر اس فرم برا جوملا 3 سالم دارید برا من لینک بفرستید انگلیسی باشد نسخه rs form

در 17 ساعت قبل، technoelectric گفته است :

ممنون نسخه آر اس فرم برا جوملا 3 سالم دارید برا من لینک بفرستید انگلیسی باشد نسخه rs form

با سلام

این سورس تجاری هست دوست عزیز.

در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.

یا اینکه اگر براتون مهم نیست اورجینال بودن سورس؛ میتونید یک سرچی اسم افزونه رو در گوگل بزنید. کلی سایت میاد براتون  میتونید از همونجا دانلود کنید.

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری