hosseini8546

بالا نیامدن وب سایت بعد از تمدید

6 پست در این موضوع

بسمه تعالی

دوستان وب سایتی دارم که زمان آن گذشت بعد از تمدید دامنه وهاست و تایید پرداخت اون از طریق میزبان سایت دیگه بالا نیماد فقط صفحه سفید سفیده هر کاریش هم میکنم مشکل سره جایه خودشه والله نمیدونم چی شده سایت هم اینه http:paksadr.ir

تا حالا همچین موضوعی ندیده بودم

دوستان کسی هست راهنمایی کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

چقدر از مدت تمدید گذشته بود؟

به مدیر سرورتون که ازش هاست گرفتید بگید بررسی کنه

بهترین راه اینه که با مدیر سرور تماس بگیرید.اگه زمان تمدید دامنه گذشته و توسط شخص دیگه ای ثبت شده باشه سهل انگاری از خودتون بوده!اما اگه ثبت نشده باشه امکان بازگردانی سایت وجود داره و البته اون هم بستگی به پشتیبانی هاستتون بر میگرده

با سلام سایتتون تا ۲۰۲۰ مهلت داره.

روی سایتون یک چیزی ریختید و یا روی فایل htacess کدی اضافی کردید چرا که سایتتون صرفا یک صفحه سفید نیست فقط!! بلکه مکررا داره لود میشه و میخواد یه چیزی رو فراخونی کنه ولی موفق نیست. که خب طبیعتا کدی روی سایت یا سرورتون وجود داره....

با تشکر از همه دوستان خوبم که منو قابل دونستند و جواب منو دادن فکر میکنم مشکلم هم همونیه که آقای مردانه زاده فرمودند فقط نمیدونم چه خاکی بر سرم بریزم چون دوستان خوبم من همه مبالغ رو پرداخت کردم و حتی وقتی اسمه سایت رو پینگ میکنم جواب میده اما متاسفانه صفحه سفید میاد !! ولی دوستان من هیچی رو اضافه نکردم نمیدونم واقعا چرا ایجوری میشه اگر عزیز میتونی کمکم کنه بفرمایید ناقابلی خیلی کوچک بابت زحمت تقدیم میکنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری