islet

درخواست افزونه سرچ حرفه ای محصولات

6 پست در این موضوع

با سلام به همه دوستان

من نیاز به یک کامپوننت دارم که با بتونم یک سری محصولات رو از طریق اون به صورت درختی سرچ کنم

مثلا ما میخوام قطعات اتومبیل رو سرچ کنیم

میخوام به این صورت باشه که فرد وارد سایت که شد مثلا اول مدل سال ماشین رو وارد کنه (2016) بعد کمپانی سازنده رو وارد کنه(bmw) بعد قطعه ای که میخواد(واتر پمپ) و بعد تو سایت لیست محصولات رو ببینه

با چه کامپوننتی میتونم این رو طراحی کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

شما اول به کامپوننتی نیاز دارید که اون موتور ثبت و مدیریت آیتمهای محصولات شما باشه.و بعد بواسطه ی یک ماژول بتونید نیازهایی که دارید رو ایجاد کنید.

سیستمی که محصولات رو میتونید درج کنید هم میتونه یک فروشگاه ساز باشه و هم یک سیستم دایرکتوری ساز و مدیریت آگهی. 

virtuemart

joomshopping

dj classifield

k2

sobi pro

و...

در هر دوی این نوع کامپوننت ها ماژولهایی وجود داره که ویژگیهایی که مدنظر داشتید رو برآورده میکنه

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

درود

اگه فروش آنلاین هم دارید به اعتقاد من یکی از بهترین گزینه ها فروشگاه K2Store‌هست . این فروشگاه چون قدرت گرفته از مدیریت مطالب k2 است امکانات خیلی خوبی رو برای دسته بندی و جستجو به شما میده .

سایت پی سی تمپلت رو مشاهده کنید در منوی مثلا قالب های جوملا سمت راست جستجوی پیشرفته رو ببینید . این یکی از قابلیت های این فروشگاه سازه .

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

در در 11/25/2016 در 03:42، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

شما اول به کامپوننتی نیاز دارید که اون موتور ثبت و مدیریت آیتمهای محصولات شما باشه.و بعد بواسطه ی یک ماژول بتونید نیازهایی که دارید رو ایجاد کنید.

سیستمی که محصولات رو میتونید درج کنید هم میتونه یک فروشگاه ساز باشه و هم یک سیستم دایرکتوری ساز و مدیریت آگهی. 

virtuemart

joomshopping

dj classifield

k2

sobi pro

و...

در هر دوی این نوع کامپوننت ها ماژولهایی وجود داره که ویژگیهایی که مدنظر داشتید رو برآورده میکنه

موفق باشید و سربلند

با تشکر از راهنمایی شما

من از virtuemart استفاده کردم ولی راضی کننده نبود

فروش آنلاین نداریم

ولی روزی 250 تا 300 قطعه متفاوت باید اضافه کنیم به سایت و خیلی هاش هم که فروخته شد حذف بشه

مشتری ما فقط از سایت سرچ میکنه قطعه رو این خیلی مهمه برامون

شما چه کامپوننتی و چه ماژولی رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟

ممنونم از پیگیری شما

باسلام

ویرتومارت فیلدهای سفارشی رو داره و همجنین حستجوی فیلتربندیش رو اما اینکه کاربری ویرتومارت برای مدیر و مسئول سایت سخته بله.کاملا درسته.میتونید از هیکاشاپ استفاده کنید.

افزونه ای با ساز و کار و کاربری بسیار راحت تری هستش. نسبت به ویرتو. 

جومشاپینگ هم در بین سورسهای رایگان؛ افزونه جمع جور و خوبی هستش.

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری