islet

راه حل برای یک مشکل در ساخت مجموعه ها

8 پست در این موضوع

با سلام به همه دوستان

یک مشکل خیلی بزرگ دارم که راجع به ساختن مجموعه و زیر مجموعه هستش

ما می خوایم قطعات اتومبیل رو که دارم به مشتریهامون از طریق سایت نشون بدیم و اونا این قابلیت رو داشته باشن که بتونن سرچ کنن یک قطعه رو از طریق فیلتر کردن کتگوری مجموعه هامون

مشکل اینجاست که من باید اول مجموعه مدل سال ماشین رو بسازم که حدودن 80 تا سال(80 تا مجموعه جدا) هستش بعد مجموعه برند ماشین رو بسازم که اونهام حدودا 50 تا هستن که باید هر برند زیرمجموعه تمال اون سال ها قرار بگیره و مشکل اینه که من باید تک تک مثلا یک برند ماشین رو برای مثلا 20 سال متفاوت زیرمجموعه کنم که کار رو خیلی سخت میکنه و در ادامه هر ماشین چند تا مدل داره که اون مدل ها چندین قسمت دارن که اون قسمت ها در نهایت یک قطعه داره.

چطور میتونم این کارو انجام بدم؟ از روش ساده بخوام برم کلی زیر مجموعه توی زیرمجموعه ها باید بسازم

ببخشید یکم پیچیده توضیح دادم امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

نمونه سایتی که میتونم بهنون نشون بدم و منظورم رو بهتر رسونده باشم این سایت هستش https://www.hollanderparts.com/used-auto-parts

ممنون میشم کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای کالا ها ، تگ بسازید. یک کالا میتونه تگ چندین سال و چندین خودرو داشته باشه.
یا اینکه از فروشگاه ساز ها استفاده کنید، چنین قابلیت هایی پیش بینی شده داخلش

یا از پلاگین مولتی کتگوری استفاده کنید. یک کالا میتونه عضو چند مجموعه باشه

1 کاربر پسند دیده است

ممنون پاسختون

چطور میتونم تگ بسازم؟

این کار رو نکردم تا حالا

ممنون میشم توضیح بدین

مشکل من بیشتر تو اینه که چطور چندین مجموعه رو زیر مجموعه یک مجموعه قرار بدم؟

مثلا چطور 10 مجموعه ماشین های مختلف رو زیر مجموعه سال 2010 که یک مجموعه هست قرار بدم و به همین ترتیب برسه به قطعات؟

بعد میخوام وقتی مشتری از فیلتر استفاده میکنه مثلا در k2 مثلا وقتی  سال 2010 رو انتخاب میکنه تو فیلد بعدی فقط ماشین های اون سال رو که من زیرمجموعه 2010 قرار دادم ببینه و فیلد بعدی یه طوری واکنشگرا باشه به انتخاب های فیلد قبلی

نیاز به همچین چیزی دارم

یه افزونه که بشه این کارارو انجام داد باهاش. نظر شما چیه؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم.

شما میتونید از مدیریت مطالب k2 استفاده کنید . که برای ساخت مجموعه های تو در تو بهینه شده . با مدیریت مطالب پیش فرض جوملا ممکنه به مشکل بر بخورید

1 کاربر پسند دیده است

ممنون از شما دوست عزیز

من توی k2 چیزی پیدا نکردم

راهنمایی میکنید لطفا؟

شما نیاز به ساخت مجموعه های تو در تو ندارید

فقط باید با k2 کار کنید و از custom fileds استفاده کنید

بعد هم از ماژول فلیتر k2 استفاده کنید که کاربر بتونه فیلتر کنه 

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری