amin.poorsaeed

اختصاصی : ماژول ارس دیزاین - آخرین محصولات جوم شاپینگ برای جوملا 2.5

41 پست در این موضوع

دوستان لطفا اگر کسی تست کرده و بی نقصه اینجا به ما هم اطلاع بده. با تشکر

سلام بدون نقص هست می تونید تست کنید خود آقالی دلجو هم که این کامپوننت رو فارسی کردن این افزونه رو تست کردن تنها ایرادی که داره دکمه خرید هست که بزودی در نسخه جدید رفع می شود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوستان لطفا اگر کسی تست کرده و بی نقصه اینجا به ما هم اطلاع بده. با تشکر

کارای آقای امین نمیتونه نقص دار باشه !

کار خوبی شده تبریک می گم امین جان به امید کار های بیشتر و قوی تر

سلام و تشکر بابت زحماتتون

ولی چرا افزودن به سبد خرید درست کار نمیکنه؟

با سلام و تشکر اقا امین واقعا ممنونم از این ماژول واقعا زحمت کشیدین نمیدونین چقدر کارم راه افتاد .ولی در ماژول قسمت اضافه به سبد کار نمی کنه باید حتما وارد محصول بشی و از قسمت اضافه به سبد خود کامپننت به سبد اضافه کنی خودتون میشه لطف بکنین یک امتحان بکنین و راه حل و بگین باز هم از ماژول زیباتون تشکر می کنم.

این ماژول مشکل داره مشکلشم اینه که افزودن به سبد خریدش کار نمیکنه چند نفر هم اعلام کردن اما کسی جوابی نداد آقا امین خودتون میدونید مشکلش چیه؟

من تقریبا میدونم , مشکلش اینه که گزینه افزودن به خرید لینک نداره من سعی کردم لینکی که به سبد خرید وصل میشه رو پیدا کنم اما موفق نشدم خواهشن به این موضوع رسیدگی کنید

بهترین فروشگاه آنلاین شمال

سلام...

ممنون از شما... بسیار زیبا و عالی

فقط کاش اسکرول هم می کرد محصولات رو.... لنگ یه اسکرولر یا اسلایدر محصولات جوم شاپینگ هستم

بیشتر از 10 تا افزونه نصب کردم اما هیچ کدوم جواب نداد و هر کدوم یه موردی داره و اونی نیست که من میخام... دیگه دیوونه شدم باور کنید....حسابی اعصابم بهم ریخته

اگر بتونید این امکان رو بهش اضافه کنید محشر میشه

امکان ایجاد حالت اسلایدر و اسکرولر برای این ماژول وجود داره؟ کسی می تونه این کار رو انجام بده؟

اگر امکانش هست لطفا به بنده پیام بدید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام این پست قدیمیه اما من یک مشکل دیگه هم یافتم وقتی محصولات نمایشی 10 میکنی روی محصول اولی از سمت چپ که موس میره محصولات پایین وبالا از هم جدامیشن

ویرایش شده در توسط چهارسوق1

سلام خطای 404 مال موقعیه که ماژول رادرمطلب قرارمیدی ولی وقتی موقعیت میدی درست کارمیکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری