مجتبی 1991

مشکل در صفحات فتوشاپ؟

3 پست در این موضوع

با درود خدمت دوستان .

ببخشید چند روز قبل چند shape از نت دانلود کردم ! اول هم کامل استفاده کردم منتها نمی دانم چرا بعدا خواستم باز کنم فتوشاپ را مدام پیغام خطای stopped working می داد ! هرچند اونم با اموزشی ویدویی حل کردم و یکی از فایل های system32 را عوض کردم و از فتوشاپ و حتی همان شیپ ها الان  کامل می توانم استفاده کنم . 
منتها مشکل اصلی الان این هست که وقتی فتوشاپ را باز می کنم به صفحه اصلی و اولیه که فکر کنم نام بخش استارت(نمونه عکس صفحه منظورم را از گوگل دانلود کردم و زیر  گذاشتم) از انجا بخش های new و open  را انتخاب می کردیم و ساخت پروژه جدید و... را دیگه نمیاره  و فقط وارد صفحه طراحی میشه . 
می خواستم بدونم چطور می تونم به حالت اولیه و اون بخش انتخاب ها و استارت بر گردانم نرم افزار را ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید 

start-2017.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به قسمت زیر برید 

edit/preferences/general

روی گزینه های reset all warning dialogs و reset preferences on ouit کلیک و تمام تنظیمات رو ریست کنید

برای اینکار دکمه های Ctrl+Shift+Alt را با هم نگه دارید (نگه دارید !! فشار ندهید !!) در حالی که دکمه ها را با یک دست نگه داشته اید با دست دیگر فتوشاپ را باز کنید ! به محض باز شدن فتوشاپ دکمه ها رو رها کنید !

بعد در پنجره جدید روی گزینه Yes کلیک کنید ! به همین راحتی ! laugh

روش دوم :

برای اینکار از منوی Window روی گزینه WorkSpace کلیک کنید و بعد روی Reset Essentials کلیک کنید !!!

این روش هم جواب میده ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری