s.f.m

مشکل با اکیبا بک آپ

6 پست در این موضوع

سلام دوستان تا چند روز پیش من با کامپوننت اکیبا بک آپم مشکلی نداشتم اما امروز که خواستم بک آپ بگیرم این اررو رو داد چیکار کنم؟پرمیژن ها رم چک کردم همه پوشه ها 755 و همه فایل ها 644 هست

err.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

هاست پر نشده ؟ 
از فایل لاگ عکس بذارید یا خود فایل رو ارسال کنید 

2 کاربر پسند شده

مشکلم رو حل کردم پوشه trash تو هاستم حجم زیادی گرفته بود من کلا از وجود همچین پوشه ای آگاه نبودم با سرچام فهمیدم ایراد پرشدن هاستم از کجاست و بالاخره حلش کردم

1 کاربر پسند دیده است

با سلام،

من یک سایت آنلاین شده  دارم و در آن Akeeba را نصب کرد ه ام

که با توجه به مشکل مذکور دربالا،نگران شدم :

آیا در حالت معمول برای هر سایتی که از Akeeba استفاده می کند

ممکن است چنان مشکلی پیش بیاید؟ 

یا درصورتیکه یک تنظیم اضافی دستی و غیر اتوماتیک بک آپ گیری

دوره ای و زمانی خاص برای Akeeba در سایت تعریف و تنظیم شود

باعث حجم زیاد در پوشه ی trash می شود؟

و آیا با توجه به امکانات Cpanel  و هاست ،اصلا استفاده از Akeeba  در سایت ضروری است؟

متشکرم

مشکلم رو حل کردم پوشه trash تو هاستم حجم زیادی گرفته بود من کلا از وجود همچین پوشه ای آگاه نبودم با سرچام فهمیدم ایراد پرشدن هاستم از کجاست و بالاخره حلش کردم

با تشکر از اطلاع رسانی. پست لاگ به دلیل اشغال حجم زیاد حذف شد .

با سلام،
من یک سایت آنلاین شده  دارم و در آن Akeeba را نصب کرد ه ام
 که با توجه به مشکل مذکور دربالا،نگران شدم :
آیا در حالت معمول برای هر سایتی که از Akeeba استفاده می کند
ممکن است چنان مشکلی پیش بیاید؟ 
یا درصورتیکه یک تنظیم اضافی دستی و غیر اتوماتیک بک آپ گیری
دوره ای و زمانی خاص برای Akeeba در سایت تعریف و تنظیم شود
باعث حجم زیاد در پوشه ی trash می شود؟
و آیا با توجه به امکانات Cpanel  و هاست ،اصلا استفاده از Akeeba  در سایت ضروری است؟
                                       متشکرم

سایت های ما به دو قسمت فایل ها و دیتابیس ذخیره میشن.
اکیبا بیشتر از یک بک آپ گیر، برای ساخت بسته نصبی یا انتقال دهنده استفاده میشه.
اینکه هاست پر میشه یا نه، فایل های بک آپ اگر همیشه نگهداری بشن، بلخره هاست پر میشه.
پوشه سطل زباله که برای کاربر اول پر شده بود مثل سطل زباله ویندوز میمونه. وقتی فایلی پاک میشه ابتدا میره داخل سطل، و همچنان حجم رو اشغال میکنه تا وقتی که کامل حذفش کنید . پس ربطی به این موضوع نداره.
اکیبا بک آپ در کل افزونه. سنگینی هست و به سرور فشار میاره. تا حدی که ممکنه اگه پشت سر هم چند بار بک آپ بگیرید ، هاست حساب رو مسدود کنه.

توصیه شخصی من، خودتون دستی بک آپ بگیرید. قبل از هر تغییر اساسی در سایت،و یک بک آپ دوره ای مثلا ماهانه یا هر شش ماه.بسته به تغییرات سایت

دستی به این صورت که، از فایل های هاست یک فایل زیپ تهیه میکنید .
از دیتابیس هم اکسپورت میگیرید. این دو فایل میشه بک آپ سایت شما.

و نکته آخر.
هیچ وقت بک آپ ها رو داخل خود هاست نگهداری نکنید‌
درسته احتمالش بسیار کمه و خود هاستینگ ها بک آپ زمان دار میگیرند ولی باز ممکنه سرور بترکه و شما بمونید و اطلاعات از دست رفته که با پول جبران نمیشه.
داشتیم که میگم :)
2 کاربر پسند شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری