armiya

خطای 404 در افزونه فرم ساز

7 پست در این موضوع

با سلام

بنده از افزونه آخرین نسخه فرمساز rsform استفاده میکنم. در یکی از فرم ها که متصل به درگاه پرداخت بانک ملت هست، هنگام اتصال به درگاه بانک، خطای زیر رو میده:

Error

HTTP Error: Unsupported HTTP response status 404 Not Found (soapclient->response has contents of the response)

ممنون میشم اساتید برای حل این مشکل، بنده رو راهنمایی کنین. با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل از پلاگین درگاه بانک ملت شماست

1 کاربر پسند دیده است

با تشکر از شما جناب مهندس

من افزونه رو حذف کردم و جدیدترین پلاگین پرداخت مخصوص جوملا 3 برای آر اس فرم رو نصب کردم ولی الان همه تنظیمات انجام شده و پلاگین هم فعال هست ولی  فرم اصلا به درگاه پرداخت وصل نمیشه و پیام تشکر رو میاره. امکانش هست مشخصات رو بدم که شما یا یکی از اساتید بررسی بکنن که مشکل از چی هست؟ دستمزدش رو هم پرداخت میکنم. ممنونم.

بهترین راه درخواست پشتیبانی از سایتی که پلاگین را تهیه کرده اید است

بهترین راه درخواست پشتیبانی از سایتی که پلاگین را تهیه کرده اید است

در در 12/20/2016 در 13:50، armiya گفته است :

با تشکر از شما جناب مهندس

من افزونه رو حذف کردم و جدیدترین پلاگین پرداخت مخصوص جوملا 3 برای آر اس فرم رو نصب کردم ولی الان همه تنظیمات انجام شده و پلاگین هم فعال هست ولی  فرم اصلا به درگاه پرداخت وصل نمیشه و پیام تشکر رو میاره. امکانش هست مشخصات رو بدم که شما یا یکی از اساتید بررسی بکنن که مشکل از چی هست؟ دستمزدش رو هم پرداخت میکنم. ممنونم.

باسلام

فیلدهایی که برای فرمتون ساختید صحیح نیست.

• یک فیلد donation یا یک فیلد محصول
  • یک فیلد choose payment
  • یک فیلد total
  • یک فیلد درگاه پرداخت ملت

اینها اجزای اصلی فرمتون باید باشند...

اینها رو بررسی کنید

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری