rbabaei

مشکل با افزونه sh404

11 پست در این موضوع

سلام افزونه sh404  نصب کردم بعدش مدیریت جوملا باز نمیشه و ایرور میدهد ؟ 

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا یه نفر راهنمایی کنه چیکاری باید انجام بدهم ؟

باسلام

این خطایی که دارید ارتباطی به اون افزونه نمیتونه داشته باشه؛ با مرورگر موزیلا تست کنید مدیریت رو فراخونی کنید. احتمالا سرورتون بطور لحظه ای قطع شده باشه.

اما از طرفی تصور هم نمیکنم که سورس سالم و اورجینال رو خریداری کرده باشید و روی سایتتون نصب کرده باشین. و از سورسهای رایگان و ناسالم و آلوده دانلود کردین  روی سایتتون نصب کردید.

استفاده از این سورسها همیشه یک درصدی رو باید خراب و ایجاد مشکل در سایتتون پیش بینی کنید!

موفق باشید و سربلند

در در 12/21/2016 در 18:53، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

این خطایی که دارید ارتباطی به اون افزونه نمیتونه داشته باشه؛ با مرورگر موزیلا تست کنید مدیریت رو فراخونی کنید. احتمالا سرورتون بطور لحظه ای قطع شده باشه.

اما از طرفی تصور هم نمیکنم که سورس سالم و اورجینال رو خریداری کرده باشید و روی سایتتون نصب کرده باشین. و از سورسهای رایگان و ناسالم و آلوده دانلود کردین  روی سایتتون نصب کردید.

استفاده از این سورسها همیشه یک درصدی رو باید خراب و ایجاد مشکل در سایتتون پیش بینی کنید!

موفق باشید و سربلند

کلا مدیریت جوملا باز نمیشه با موزیلا هم امتحان کردم باز نمیشه . سورس هم مطمئن هستم سالم هست الان من چه کار انجام بدهم مدیریت جوملا باز بشه ؟

شما از طریق دیتابیس کامپوننت sh404 رو غیرفعال کنید و مجدد ببینید وارد ادمین سایت میشه یا خیر

در 10 ساعت قبل، saber گفته است :

شما از طریق دیتابیس کامپوننت sh404 رو غیرفعال کنید و مجدد ببینید وارد ادمین سایت میشه یا خیر

باز هم مدیریت جوملا باز نشد .چه کاری باید انجام بدهم ؟؟؟

فایل htaccess در روت جوملا و روت مدیریت اگر هست حذف کنید،
تست کنید.

نشد بک آپ بگیرید و یک جوملا خام هم ورژن اکسترکت کنید روی سایت .

نشد پوشه پلاگین ها رو باز کنید، پوشه های مرتبط با این افزونه رو پیدا کرده و تغییر نام بدید . تست کنید

در 18 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

فایل htaccess در روت جوملا و روت مدیریت اگر هست حذف کنید،
تست کنید.

نشد بک آپ بگیرید و یک جوملا خام هم ورژن اکسترکت کنید روی سایت .

نشد پوشه پلاگین ها رو باز کنید، پوشه های مرتبط با این افزونه رو پیدا کرده و تغییر نام بدید . تست کنید

راه حل اول و سوم رفتم درست نشد . ورژن جوملا رو یادم نیست چند بود  و نمیدونم چطوری از سی پنل ورژن جوملا رو پیدا کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری