Mohammad Yousefi

جوملا فوروم هک شده | بابا دیگه این شکلی شو نوبره | عجب مخهایی هستن این عربا

21 پست در این موضوع

جوملا فوروم هک شده

زمانی که من دیدمش شوکه شدم

تازه طرف خودش بکاپم گرفته و من الان از اون بکاپ دارم این تاپیک رو می نویسم

اینم عکس

joomlaforum.ir_13421586731.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

اره منم شوکه شدم دیدمش ولی خدا رو شکر زود برگشت سرجاش این نوشته های فارسیش باحاله معلوم نیست چی میگه...

:auizz3ffy9vla57584x:25:آره بابا ، من واقعا تعجب کردم ولی یاد حرف آقای افضلی افتادم که "امنیت هیچ موقع 100 درصد نیست":25::auizz3ffy9vla57584x

امیدوارم مهندس طالبی یه توضیح کوچولو برای دلگرمی بچه های انجمن بدن که مشکل خاصی نبوده هر چند که مشکل بسیار سریع حل شد اما.........

این سرورهای اختصاصی پس امنیتشون اینقدر هم بالا نیست درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هدفم از این تاپیک این بود که به عنوان کاربر انچمن انتقاد خودم رو کرده باشم،

مخلص مهندس و سایر بچه ها هم هستیم

این نوشته فارسیش خیلی تابلو ء که از مترجم گوگل گرفته :25r30wi: اون عربی نوشته گوگل هم ....

هک رو باید باهاش کنار بیاین منم دیگه باهاش کنار اومدم و اونو جزوی از زندگی خودم می دونم چون تو یه هفته یه بار هک نشه سایتم تعجب می کنم ولی از هک بگذریم تا چند دقیقه دیگه ماژول اختصاصی انجمن که خودم نوشتم و اینابر غوغا کردم و مطمئنم بیشتر شما بهش نیاز دارین رو منتشر می کنم ، ماژول تبلیغات متنی ارس دیزاین برای اولین بار !

بابا این هک کردن سر مسائل سیاسی هستش به جوملافوروم چه کار دارن اینا من نمیدونم:37:

ولی واقعا هم برای اونا متاسفم و هم برای امنیت سایت هامون:nasihat::oom:

درسته امین جان واقعا مسئله امنیت رو یه جورایی باید با این شکلی که وجود داره قبول کنیم، ولی منتظر یه ماژول جدید "آراز (ارس)" دیگه هم هستیم

هک رو باید باهاش کنار بیاین منم دیگه باهاش کنار اومدم و اونو جزوی از زندگی خودم می دونم چون تو یه هفته یه بار هک نشه سایتم تعجب می کنم ولی از هک بگذریم تا چند دقیقه دیگه ماژول اختصاصی انجمن که خودم نوشتم و اینابر غوغا کردم و مطمئنم بیشتر شما بهش نیاز دارین رو منتشر می کنم ، ماژول تبلیغات متنی ارس دیزاین برای اولین بار !

نجمن چرا هی هک میشه

دو دقیقه پیش دوباره هک شد.این عربه هم کم داره هاااا

ارسال شده در (ویرایش شده)

.این عربه هم کم داره هاااا

راستی به نظر من اگه فروم را به مای بی بی تبدیل کنید فکر کنم امنیتش بیشتر بشه ، آخه اینجور که من شنیدم میگن امنیت مای بی بی زیاد هست و حتی فروم هایی که واسه تیم های امنیتی و هکر ها هستند اکثرا هم از مای بی بی استفاده می کنند

ویرایش شد

دوست عزیز یکم بیشتر دقت کنید

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

دوست عزیز امیدوارم دیگه هیچ وقت چنین توهینی رو از شما و سایر ایرانی ها نبینم...

من خودم فارسی زبان هستم...

برادر عزیز من توی مملکت خودمون کلی هموطن عرب زبان - ترک زبان - لر زبان - بلوچ و... و شاید براحتی بشه گفت که فارسی زبان جمعیت کمتری رو داره... نسبت به مجموع زبانها... در کل فقط خواستم یه تذکر داده باشم.. میدونم شما هم قصدی نداشتید ولی این صحبتهای ساده باعث دلخوری سایر دوستانمون میشه.. دوستانی که حتی توی این انجمن هم فعالیت دارن...

یه داستان خلاصه:

خدا به شیطان گفت که جلوی موجودی که با دو دست خودم خلق کردم سجده کن.. شیطون قبول نکرد و علتش رو این اعلام کرد که من از آتیشم و اون از گل (اعلام برتری نژادی کرد!)

یکی از ترفندهای شیطان همینه که اختلاف بین نژادها اعقاید و .. میندازه...

معذرت بخاطر این بحث...

خواهشی که دارم اینه که این بحث رو همینجا تموم کنید و نظری دربارش ندید وگرنه موضوع بحث منحرف میشه...

تشکر از همتون...

استاد طالبی خودش بهتر میدونه چکار کنه.شاید اون چیزی که از انجمن انتظار دارن رو مای بی بی برآورده نسازه.

به خاطر شروع بحث بیهوده معذرت میخام

دوستان از همگی خواهش میکنم که دیگه در مورد مبحث ایجاد شده توسط من دیگه ادامه ندین من فقط قصدم اطلاع رسانی بود همین، لطفا ادامه ندین:hooom::128fs318181:

جیف که نمیتونم تاپیک رو ببندمshotup

خواهش میکنم دوستان، رعایت بفرمایید:35:gift

جناب مهندس فکر کنم این سری منو اخراج کنن:auau:

درود

اولا همیشه گفتم امنیت مطلق نیست

بعد انشاالله دارم یه گزارش کامل از سرور میگیرم ببینم کجاهاش مشکل داره رفعش کنم یه خونه تکانی امنیتی کامل از سرور قراره انجام بشه

اما بازم میگم هیچی مطلق نیست

درود جناب افضلی، امیدوارم مشکلات انجمن که تا حدود زیادی رفع شده باز هم بهتر بشه و امنیتمون باز هم بالاتر بره

ممنون

موفق باشید

درود

اولا همیشه گفتم امنیت مطلق نیست

بعد انشاالله دارم یه گزارش کامل از سرور میگیرم ببینم کجاهاش مشکل داره رفعش کنم یه خونه تکانی امنیتی کامل از سرور قراره انجام بشه

اما بازم میگم هیچی مطلق نیست

درود

این قضیه هکم کار عربا نیست

الان آی پی های مهاجم رو دراوردم کار یک هکر احتمالا روسی باشه یا کلا غیر عرب که احتمالا اجیرش کرده این جناب عرب

متاسفانه باب شده بین عزیب های عزیز میزن پول میدن هکر های روسی به اسمشون بیان سایت های ایرانیو هک کنن

ضمنان ممکنه در کارکرد انجمن خللی بوجود بیاد موقتا مثل بالا نیومدن انجمن و قاطی کردنش

چون دارم کانفیگ میکنم

سلام آقا پویان گل

تشکر از زحمات شما و بقیه دوستان. لطف کنید بعد از اتمام کار و کانفیگهای امنیتی برای آموزش هم که شده یه سری نکات امنیتی را که موجب این مشکلات شده را توی انجمن مطرح کنید که از جنبه آموزشی اون فکر کنم خیلی مفید باشه برای همه دوستان.

ببینید مسئله، مسئله عرب و غیر عرب نیست

من خودم که عرب هستم چهار سال پیش یه سایتی منحصر به فرد به زبان عربی راه اندازی کردم اما اونقدر بش حمله شد (خصوصا از هکرهای مصری) که آخرش اون رو تعطیل کردم

همین امروز بیش از چند بار به سایتم حمله شد اما خدا رو شکر نتونستند کاری بکنند و البته با اینکه باهاشون صحبت کردم ولی خب هک کردن هم شده یک مرضی (و زادَهُمُ الله مرضاً)

عزیزم مسلئه عرب و غیر عرب نیست

درست میگید .مرض نیست به خدا یک چیز دیگه هست یک نوع بیماری و انگل هست

واقعا این جور افراد باید روانشناسی بشن

خوشبختانه مهندس حجت مردانه زاده مرا ازحک عرب ها نجات دادحک وقتی اتفاق افتاد که برعلیه آنها مطالب کارهای فتوشاب درج کردم مزید اطلاع صفحه حک بدین شکل نمایان شد

[ATTACH=CONFIG]5558[/ATTACH]

خوشبختانه مهندس حجت مردانه زاده مرا ازحک عرب ها نجات دادهک وقتی اتفاق افتاد که برعلیه آنها مطالب کارهای فتوشاب درج کردم مزید اطلاع صفحه حک بدین شکل نمایان شد

[ATTACH=CONFIG]5558[/ATTACH]

دوست عزیز به تاریخ تاپیک دقت کنید. تاپیک های قدیمی را بالا نیارید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری