joompro

نمایش ندادن بعضی از گزینه

17 پست در این موضوع

سلام

در جوملا قسمت های مختلف جوملا مانند ماژول، مطالب و حتی تنظیمات جوملا تعدادی از گزینه را نمایش نمی دهد. عنوان گزینه هاست ولی تنظیم کننده اش نمایش داده نمی شه. لطفا راهنمایی کنید.

2016_12_30_9_18_19.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این چه ماژولیه؟

از یه مرورگر دیگه استفاده کنید شاید مشکل تداخل جی کوئری باشه. 

همین طور دقت کنید که ماژولی که استفاده کردید مال نسخه 3 جوملاست یا 2.5؟

روی چند مرورگر استفاده تست کردم ولی درست نشد. و ماژول روی مدیریت جوملا تاثیر میزاره؟

این مشکل امروز پیش آمده و امروز افزونه جدیدی نصب کردم.

در 18 ساعت قبل، joompro گفته است :

روی چند مرورگر استفاده تست کردم ولی درست نشد. و ماژول روی مدیریت جوملا تاثیر میزاره؟

نسخه ماژول باید مناسب جوملای شما باشه. اگه جوملا 3 هست و ماژول 2.5 نصب کرده باشید این مشکل ممکنه براتون پیش بیاد . ضمن اینکه اگه فقط همین یه ماژول این مشکلو داره، مشکل یا از ماژوله به احتمال زیاد که یا تداخل ایجاد کرده یا کلا ایراد داره. اسم ماژول رو هم ذکر نکردید.

اون افزونه جدید که اشاره کردید نصب کردید چی بوده ؟ برای حذفش اقدام کردید ؟ مشکل رفع شده بعد از حذف ؟

داخل کنسول چه خطاهایی دارید ؟

خطایی نمایش نمیده. این طوری است که با سرویس اینترنت دیگه ای میرم مشکلی نداره و یا روی سایر سرویس های اینترنت یه سری دیگر از گزینه ها را نمایش میده و بعضی را نمایش نمیده. تا حالا با این مشکل برخورد نداشتم. لطفا راهنمایی کنید

تصویر زیر ماژول نیست. قسمت تنظیمات جوملا است. تصویر زیر فقط یه نمونه است. جاهای دیگر هم مشکل نمایش ندادن بعضی از گزینه ها وجود دارد. مثلا در منو، ماژول و .... لطفا راهنمایی کنید.

2016_12_30_9_18_19.jpg

تصویر زیر نمونه ای دیگر از نمایش ندادن گزینه انتخاب زبان است.

2017_01_02_20_40_37.jpg

و مورد دیگر:

روی سیستم دیگر که سرویس اینترنتش فرق میکنه درست نمایش می دهد و همینطور وقتی از وی پی ان استفاده می کنم یه سری گزینه را نمایش و تعدادی دیگر که بدون وی پی ... نمایش می داد دیگر نمایش نمی دهد.

در 16 ساعت قبل، joompro گفته است :

و مورد دیگر:

روی سیستم دیگر که سرویس اینترنتش فرق میکنه درست نمایش می دهد و همینطور وقتی از وی پی ان استفاده می کنم یه سری گزینه را نمایش و تعدادی دیگر که بدون وی پی ... نمایش می داد دیگر نمایش نمی دهد.

شما کش دارید. کش مرورگر رو خالی کنید. مودم رو هم خاموش روشن کنید (اگه آی پی استاتیک ندارید البته. ) یا کانفلیکت.

میتونید دسترسی بدید اگه سایت آنلاینه؟

چند هفته ای است که این مشکل هست. مدام درست میشه و بعد دوباره مشکل پیدا می کنه. همه این کارها را انجام دادم. کش را خالی کردم، مودم را خاموش و روشن کردم به سرور پیام دادم و به شرکتی که اینتر نت از خریدم پیام داد ولی مشکل حل نشد. لطفا راهنمایی کنید.

روی لوکال تست بزنید ببینید اونجا هم مشکل دارید؟

دامنه رو روی dnsهای یه هاست دیگه ست کنید چک کنید

احتمال داره مشکل از آی پی و هاست شما باشه!

مشکلات dns، آی پی ارتباطش با جوملا چیست که بعضی از گزینه ها را نمایش نمی دهد؟

مهندس پروانه هم مشکل مشابه داشتند، با بررسی های زیاد مشخص شد یک سورس در جوملا، از طریق یک آی پی و دامنه در یک isp مشخص باز نمیشه. درحالی که با تغییر دامنه ، یا تغییر اینترنت مشکل رفع میگردد.
این مشکل با استفاده از قند شکن نیز رفع شدنی ست .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری