roozeabi

اشکال در مدیریت جوملا 3

12 پست در این موضوع

سلام

مشکل من در قسمت مدیریت جوملا 3 هست. هیچ افزونه ای رو نمی تونم نصب کنم. در قسمت های مختلف هم مثل مدیریت ماژول و پلاگین و منوها وقتی می خوام لیست نمایش رو روی همه بذارم. همه موارد نمایش داده نمی شه. فقط یک صفحه دیده می شه و به صفحه های بعدی هم نمی ره. روی لوکال هم هست.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نصب میکنید چه اتفاقی میوفته ؟ خطایی چیزی ؟
در حالت نمایش همه موارد، انتهای صفحه کامل لود میشه و همچنان تعداد صفحات دیده میشه ؟ توضیح بیشتر یا ارسال اسکرین شات

با تشکر

الان این خطا رو میده و هیچی باز نمی شه

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

در 8 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

با تشکر

الان این خطا رو میده و هیچی باز نمی شه

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

جوملا نمیتونه به دیتابیس وصل بشه. 

این خطا به این دلیل رخ میده که تنظیمات اتصال به دیتابیس در فایل  configuration.php  صحیح نیست. لطفا تنظیمات رو چک کنین. (نام دیتابیس، پسورد و نام کاربری دیتابیس)

سلام

همه تنظیمات رو چک کردم درسته. ولی هیچ کدوم از کارهایی که تو لوکال کار کردم باز نمی شن. آیا راهی هست؟

باسلام

مطمئناً در جایی مشکلی وجود داره. سیستمتون رو ریست کنید. وب سرویس رو هم ریست کنید. وقتی میگید برای همه ی سایتهای لوکالتون این خطا وجود داره پس نمیتونه ارتباطی به یک جوملا و فایل config یکیشون داشته باشه(موردی که دوستان در بالا فرمودند.) 

ریست و...انجام بدید ببنید اوکی میشه یا خیر.

کش ها رو هم حتما کامل کامل پاک کنید.

موفق باشید وسربلند

با سلام خدمت مردانه زاده عزیز

همه این کارها رو هم کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. ظاهرا اشکال از خود ومپ هست. ولی نمی دونم چه جوری می شه درستش کرد. به نظرتون راهی داره؟

باید سورس بررسی بشه. در صورت نیاز میتونید از طریق teamviewer موضوع رو بررسی کنید و کنیم!

موفق باشید و سربلند

جناب مردانه زاده عزیز

من ومپ رو دوباره نصب کردم. ومپ قبلی رو هم حذف نکردم. هر دو ومپ هم یک ورژن هستند. فولدر سایت و فولدر دیتابیس رو به ومپ جدید انتقال دادم ولی مشکلی که هست جداول در قسمت چپ لوکال هاست نمایش داده میشن ولی وقتی روی دیتابیس کلیک می کنم در سمت راست همه جداول دیده نمی شن و وقتی هم سایت رو باز می کنم خطای پیدا نکردن جداول رو میده. این مشکل رو چه جوری می تونم رفع کنم؟

با تشکر

جناب مردانه زاده عزیز

من ومپ رو دوباره نصب کردم. ومپ قبلی رو هم حذف نکردم. هر دو ومپ هم یک ورژن هستند. فولدر سایت و فولدر دیتابیس رو به ومپ جدید انتقال دادم ولی مشکلی که هست جداول در قسمت چپ لوکال هاست نمایش داده میشن ولی وقتی روی دیتابیس کلیک می کنم در سمت راست همه جداول دیده نمی شن و وقتی هم سایت رو باز می کنم خطای پیدا نکردن جداول رو میده. این مشکل رو چه جوری می تونم رفع کنم؟

با تشکر

باسلام

دوست عزیز شکل صحیح انتقال اینجوری نیست که شما عمل کردید. استانداردترین حالت این هستش که از همه ی دیتابیستون یک خروجی تهیه میکردید و فایل های اکسپورت گرفته شده ش در لوکال جدیدتون ایمپورت میکردید. 

جناب مردانه زاده محترم

تشکر از محبت شما
من ابتدا اکسپورت گرفتم از دیتابیس و هم در هاست و هم در لوکال دوباره ایمپورت کردم که پیام خطای جدول asset میداد. در انجمن هم خوندم که می شه با کپی کردن دیتابیس و ... هم امتحان کرد که این راه رو هم امتحان کردم. ولی نشد. مشکل اینه که در ومپ تعداد جداولی که در دو کادر نمایش داده می شه برابر نیست. یعنی در کادر سمت راست 72 جدول نمایش داده می شه ولی در کادر چپ تعداد کادرها کمتره.تصویر رو هم ارسال می کنم. برای teamviewer هم هر وقت و زمان که شما بفرمایید مزاحم وقت شما بشم. با تشکر فراوان

11111.jpg

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری