m.heydari789

نحوه استفاده از افزونه DJ Reviews در جوملا

14 پست در این موضوع

سلام وقت همگی بخیر باشه

افزونه DJ Reviews رو نصب کردم اما نمی دونم چطور میشه ازش استفاده کرد، کجای مطالب باید استفاده بشه؟آیا باید در مطالب K2 ازش استفاده کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

دوست عزیز همیشه سعی کنید اول نیازتون رو بشناسید بعد دنبال افزونه یا سورس مناسب برای رفع اون بگردید. شما افزونه رو نصب کردید و میخواهید استفاده کنید تازه این نکته رو مدنظر میخواهید قرار بدید که حالا باید چجوری و کجا و با چه شرایطی ازش استفاده کنید!!

اینجوری و با این سبک ؛ وقت زمان خودتون از دستتون هدر میره!

این افزونه یک سورسی هست که میتونید بواسطه ی اون بطور مثال برای یک مطلبتون یک سیستم نقد و بررسی ایجاد کنید. یا یک محصول فروشگاهتون یا یک محصول در کاتالوگتون .

این افزونه با سیستم های زیر هم هماهنگی داره:

• Joomla articles
  • DJ-Classifieds items (ads)
  • DJ-Classifieds advertisers
  • DJ-Catalog2 products
  • J2Store products

توضیحات کامل رو از لینک زیر بخونید:

https://dj-extensions.com/dj-reviews

موفق باشید و سربلند

در 5 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

دوست عزیز همیشه سعی کنید اول نیازتون رو بشناسید بعد دنبال افزونه یا سورس مناسب برای رفع اون بگردید. شما افزونه رو نصب کردید و میخواهید استفاده کنید تازه این نکته رو مدنظر میخواهید قرار بدید که حالا باید چجوری و کجا و با چه شرایطی ازش استفاده کنید!!

اینجوری و با این سبک ؛ وقت زمان خودتون از دستتون هدر میره!

این افزونه یک سورسی هست که میتونید بواسطه ی اون بطور مثال برای یک مطلبتون یک سیستم نقد و بررسی ایجاد کنید. یا یک محصول فروشگاهتون یا یک محصول در کاتالوگتون .

این افزونه با سیستم های زیر هم هماهنگی داره:

• Joomla articles
  • DJ-Classifieds items (ads)
  • DJ-Classifieds advertisers
  • DJ-Catalog2 products
  • J2Store products

توضیحات کامل رو از لینک زیر بخونید:

https://dj-extensions.com/dj-reviews

موفق باشید و سربلند

سلام جناب مردانه زاده

واقعیت امر اینه که ما تازه کارها تا بخوایم به شما برسیم، ره طولانی داریم اما صبر کم.

راستش من تازه با جوملا آشنا شدم، توضیحات کامل https://dj-extensions.com  رو خوندم، اما جواب سوالمو نگرفتم(البته ممکنه اصلا سوالمو درست مطرح نکرده باشم.

کارایی و نیازمو به این افزونه می دونم، اما چیزی رو که نمی فهمم اینه که چطوری می تونم به صفحه مطلبم اضافه کنم این افزونه رو.

اگر خستتون کردم عذرخواهی می کنم

باسلام

ببنید دوست بزرگوار اصلا این صحبتها و حرفها نیست.بالاخره باییستی از یکجایی شروع بشه.هیچکسی هم از زمان خلقش همه چیزدان به دنیا نیامده....

اگر در لینکی که خدمتتون ارسال کرده بودم دمو رو ملاحضه میفرمودید ؛ سازنده بطور خیلی کامل برای تمامی سیستمهایی که هماهنگی داره این افزونه؛ منو و دمویی مجزا تعریف کرده که قابل تست و مشاهده باشه.

مثلا اگر شما بخواهید مطالب جوملاتون رو متصل کنید لینک زیر رو ببنید:

https://demo.dj-extensions.com/dj-reviews/index.php/joomla-content

اگر میخواهید سیستم کاتالوگی در سایتتون داشته باشید و نقد و بررسی رو در کامپوننت Dj Catalog بیارید لینک زیر رو ببنید

https://demo.dj-extensions.com/dj-reviews/index.php/

اگر بخواهید ویوی سیستم دایرکتوری ساز Dj Classifiled رو ببنید لینک زیر کلیک کنید:

https://demo.dj-extensions.com/dj-reviews/index.php/dj-classifieds-item-reviews/profile/super-user,820/dj-classifieds-smart-view

اگر بخواهید دموی این سیستم در ویوی بلاگ مجموعه های مطالب جوملا رو ببنید لینک زیر کلیک کنید

https://demo.dj-extensions.com/dj-reviews/index.php/articles-blog

و.....اگر در لینکهای ارسالی دکمه های آبی رنگ و آیکون های امتیازبندی(ستاره های سبزرنگ) دقت کنید اینهها همگی مربوط به سیستم DJ Review هستند.ششما وقتی نصبش کنید خودش خودکار بواسطه پلاگین هاش متصل میشه به بخشهایی که در سایت دارید.البته جز اینکه سورسی که دانلود کردید رایگان/نال/ناسالم و دستکاری شده باشه .که خب همیشه پیشنهاد میشه از سورسهای ناسالم استفاده نشه چون همیشه همین داستان ها براشون ممکنه پیش بیاد.

سورس تجاری و اورجینال این افزونه موجود هست.در صورت نیاز از ططریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.

موفق باشید و سربلند

سلام

سورسی که دارم از P30template خریداری شده و کاملا سالمه، لینک هایی که داخل پست گذاشتین فقط یه نمایی از اجراشو نشون میده نه نحوه کارایی، این افزونه برای هر مطلب جدا بارگذاری میشه، اما بازم ممنون.

در 11 ساعت قبل، m.heydari789 گفته است :

نمایی از اجراشو نشون میده نه نحوه کارایی

باسلام

تفاوت این دوبخشی که فرمودید رو بنده متوجه نمیشم.نحوه کارایی و نحوه اجرا چه تفاوتی با هم دارند؟به نظرمن از لحاظ لغوی هر دو یکی هستند.

تشکر می کنم که به حل شدن موضوع اهمیت میدین

ببینید برای شروع کار با این افزونه، اول پلاگینش رو فعال کردم، بعد نوع گروه امتیاز و گزینه های امتیازدهی(تصویر1) رو مشخص کردم (برای هر مطلب میشه نوع گروه امتیاز دهی متفاوتی انتخاب کرد)

از این به بعدشو نمی فهمم چطوری به مطلب متصل میشه، تو سایت خودم هم نمونه انجام شدش هست(تصویر2) اما متوجه نمیشم چطوری به یک مطلب متصل شده...

جواب سوالم رو تو اون سایتی که شما فرمودین نتونستم پیدا کنم

2.jpg

1.jpg

باسلام

خب هسته کامپوننت که کارش براتون مشخص هست و اینکه چه ساز و کاری داره و خودتون هم یک تصویر از بخش مدیریتش گرفتید با گزینه هایی که درش وجود داره. اتصال افزونه های مستقل به سایر کامپوننتهای جوملا در اصلاحی بنام integration یا قابلیت همگامی و همگام سازی و ادغام سازی تعریف میشن. هرچه افزونه ای قابلیت اتصال به کامپوننتها و سرویس های مختلفی رو بیشتر داشته باشه طبیعتا وسعت و مانور کاری اون افزونه بیشتر و بیشتر از سایرین خواهد بود. از طرف دیگر این اتصال ها یا همون integration ها از طریق پلاگینهایی که عموماً همراه با کامپوننت مادر هستند(در هسته ش تعریف شدند) انجام میشه یا مثلا برخی از افزونه اول کامپوننت اصلی رو نصب میکنید بعد برای اتصال به یک افزونه دیگر میبایست پلاگین مختص به اون رو هم نصب کنید تا فرآیند اتصال از طریق اون پلاگین فراهم بشه.

موفق باشید و سربلند 

سلام دوباره

ممنون بابت پاسختون. جناب مردانه زاده با توجه به تجربیاتتون، چه افزونه نظردهی رو پیشنهاد می کنید که قابلیت امتیازدهی داشته باشه برای جوملا 3.5؟

جستجویی که داشتم نتیجه نداشته، هرکی هرچی گذاشته میگه خوبه

در 2 دقیقه قبل، m.heydari789 گفته است :

سلام دوباره

ممنون بابت پاسختون. جناب مردانه زاده با توجه به تجربیاتتون، چه افزونه نظردهی رو پیشنهاد می کنید که قابلیت امتیازدهی داشته باشه برای جوملا 3.5؟

جستجویی که داشتم نتیجه نداشته، هرکی هرچی گذاشته میگه خوبه

نظرتون راجع به کومنتو چیه؟ امتیاز دهی و مشخص کردن سطوح کاربری مهمه برام

باسلام خدمت شما

قدیمیترین افزونه نظرات جوملا jComment هست. و در کارایی و امکانات هم بسیار کاربردی و ساده و سبک عمل میکنه. کومنتو هم افزونه بسیار خوبی هست اما به نسبت سنگینتره.

اما اگر دنبال یه چیز ساده و جمع و جور میگردید جی کامنت مناسب ترین گزینه ست.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در در 2/1/2017 در 06:00، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

خب هسته کامپوننت که کارش براتون مشخص هست و اینکه چه ساز و کاری داره و خودتون هم یک تصویر از بخش مدیریتش گرفتید با گزینه هایی که درش وجود داره. اتصال افزونه های مستقل به سایر کامپوننتهای جوملا در اصلاحی بنام integration یا قابلیت همگامی و همگام سازی و ادغام سازی تعریف میشن. هرچه افزونه ای قابلیت اتصال به کامپوننتها و سرویس های مختلفی رو بیشتر داشته باشه طبیعتا وسعت و مانور کاری اون افزونه بیشتر و بیشتر از سایرین خواهد بود. از طرف دیگر این اتصال ها یا همون integration ها از طریق پلاگینهایی که عموماً همراه با کامپوننت مادر هستند(در هسته ش تعریف شدند) انجام میشه یا مثلا برخی از افزونه اول کامپوننت اصلی رو نصب میکنید بعد برای اتصال به یک افزونه دیگر میبایست پلاگین مختص به اون رو هم نصب کنید تا فرآیند اتصال از طریق اون پلاگین فراهم بشه.

موفق باشید و سربلند 

سلام

میدونم سرتون شلوغه ولی میشه جواب بدهید

بالاخره این افزونه را چطوری به مطلب متصل کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری