aranco

هک وبسایت ( سینک شدن تمامیه داده ها و بانک اطلاعاتی)

8 پست در این موضوع

سلام خسته نباشد ، من به مشکلی عجیب برخورد کردم که بصورت اتفاقی متوجه شدم ، ادرس دامینی پیدا کردم که یه کپی کامل از وب سایت من در اون سایت هست ، تمامیه تغییراتی که انجام میشه در اون وب سایت اعمال میشه ، به موضوع عجیبتر برخورد کردم که دقیقا به بخش مدیریت میشه وارد شد، هر تغییری که اونجا اعمال بشه روی وب سایت من اعمال میشه ، تمامیه داده های اون وب سایت با ادرس خود اون وب سایته ، از طرفی حتی یک فلدر هم کنار فلدر های جوملا ساخته بشه همون فلدر روی هاست اون وب سایت ساخته میشه ، یعنی سینک کامل تمامیه داده ها و بانک اطلاعاتی ، لطفا دوستانی که اطلاعات کافی در این رابطه دارن راهنمایی کنند.
با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام 

تصور میکنم منظور شما این اسکریپتهایی هستند که از سایت در یک فریم از سایت بصورت لینکهای اختصاصی در سایتشون (برای افزایش بازدید سایتشون) ایجاد میکنند. البته اگر لینک اون سایت رو بدید بهتر میشه توضیح داد اما اگر همین باشه که مشکلی نیست. اتفاقا اون داره به خودی خود به معرفی و تبلغ سایت شما هم کمک میکنه.

این هک کردن و هک شدن گفته نمیشه دوست عزیز. اون اصلا به سایت و دیتای شما دسترسی نداره. اسکریپتش عینه یک آدمی که بخواد بخشهای مختلف سایت شما رو باز کنه میاد سایتتوون رو مرورمیکنه همین و بس!

موفق و سربلند باشید

من ادرس رو برای هردو عزیز پیغام خصوصی گذاشتم ، آقای مردانه زاده فکر نمی کنم به همین سادگی باشه ، تمامیه سورس ها روی سرور طرف هست ، من تا امروز به همچین موردی برخورد نکردم ، از طرفیم این لینکها در گوگل داره ایندکس میشه (گزارش به گوگل داده شده)  بعضی از لینکها در جستجو داره بالاتر از لینکهای من قرار می گیره ، تقریبا ادامه پیدا کنه من رو نابود میکنه.

باسلام

پیامتون رو دیدم.واقعا جالبه!!! لینکها رو...بررسی میکنی عینا همون مستعارها با همون ID مطلب!

اما سایت جعلی ای که فرستادید قالب بندی ای نداره گویا! چون برای بنده طرح و استایلش لود نشد و ولی لینکهاش رو بالینکهای شما و مطالبتون بررسی کردم دیدم عینا همون مطالب با همون ساختار لینکهاست!

یعنی الان شما یک مطلب بذارید بلافاصله به سایت دوم قرار میگیره؟ در لحظه!؟

اگر اینجوریه پیشنهاد میکنم حتما در اسرع وقت هاستتون رو عوض کنید.به هاست دیگری برید و کلیه ی اطلاعات سایتتون رو هم تغییر بدید .اطلاعات دیتابیس/جوملا/هاست.

دقیقا همینطوره ، غیر از تغییرات سیستمی ، حتی یه فایل به طور مثال عکس رو از طریق اف تی پی روی سرور اپلوید کنید ، مسیر رو با دامین اون وب سایت فراخوانی کنید ، دقیقا انگار که یک روح در دو بدن هستن ، بازم ممنونم

درود

این مورد از اوایل 2015 شیوع پیدا کرده

و به دلیل آلودگی سایت شما هست که یک اسکریپت سینک کننده به سرور مقصد ایجاد شده توی هستتون

به این صورت که این اسکریپت میاد از منابع سرور شما استفاده کرده و یک جور حالت ftp transfer کل سایتتونو منتقل میکنه به سرور مقصد و هر تغییری رو با توجه به تنظیم روی مقصد هم اعمال میکنه

هدف هم تبلیغاتی هست.چندین مورد اینطوری داشتیم

البته دقیقا مطمئن نیستم واس شما هم از همین متد باشه

در در 1/27/2017 در 16:25، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

پیامتون رو دیدم.واقعا جالبه!!! لینکها رو...بررسی میکنی عینا همون مستعارها با همون ID مطلب!

اما سایت جعلی ای که فرستادید قالب بندی ای نداره گویا! چون برای بنده طرح و استایلش لود نشد و ولی لینکهاش رو بالینکهای شما و مطالبتون بررسی کردم دیدم عینا همون مطالب با همون ساختار لینکهاست!

یعنی الان شما یک مطلب بذارید بلافاصله به سایت دوم قرار میگیره؟ در لحظه!؟

اگر اینجوریه پیشنهاد میکنم حتما در اسرع وقت هاستتون رو عوض کنید.به هاست دیگری برید و کلیه ی اطلاعات سایتتون رو هم تغییر بدید .اطلاعات دیتابیس/جوملا/هاست.

درود

حجت عیز تغییر مشخصات هاست و پسورد و.. تاثیری نداره

حتی تغییر هاست هم تاثیری نداره چون اگر اون الودگی ای ک من فکر میکنم باشه شما سرور اختصاصیم بگیری تاثیری نداره

اول باید متوجه متد شد و شیوه الودگی بعد پیدا گرد و پاکسازی  بعد میشه هاست رو برای تست تغیر داد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری