peyman.pma

لطفا بخونید : نیاز به اسکریپت فروش فایل

5 پست در این موضوع

سلام دوستان من میخوام یه قسمت برای سایتم اضافه کنم و نیاز واجب دارم بهش : که هرفردی که عضو میشه بتونه فایل خودشو بفروشه در واقع سیستم مارکت باشه

من روی جوملا افزونه هیکاشلپ و هیکا مارکت رو خریداری و نصب کردم ولی متاسفانه یکم فرآیند فایل گزاشتن و مراحلش پیچیدست با قالب هم زیاد همخوانی نداره به فکرم رسید مثل این سایتهایی که اخیرا خیلی هم زیاد شدن برای فروش فایل یک اسکریپت دیگه داخل یه فولدر نصب کنم و لینک بدم بهش تا شامل سایت خودم بشه ولی اطلاع ندارم از اسکریپت های حرفه ای که الان استفاده میکنن

میخوام فقط یک نوع فایل فروخته بشه هرکسی که عضو میشه بتونه بفروشه و همه چیز براش محاسبه بشه درصد ها رومیگم و پنل مدیریت اینا داشته باشه

لزفا هر اطلاعاتی دارید ممنون میشم بهم کمک کنید مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

برای یه همچین صورت مسئله ساده ای این روشی که شما در پیش گرفتید که پیچیده تر لط قبل میشه . !! دو پنل مدیریت کار رو براتون دشوار میکنه .

الان به اون جوملا چه نیازی هست این وسط ؟ بیشتر توضیح بدید

توصیه ای که میکنم اینه که از cms های فروشگاهی استفاده کنید مثل اپن کارت و پرستاشاپ و ..

این cms ها امکانات یک فروشگاه قدرتمند رو به شما میدن ضمن اینکه امکانات پایه ای شبیه جوملا هم در اختیارتون میذارن . مثل سیستم عضو گیری و مدیریت مطالب و .....

به نظرم روی لوکال یه بار مثلا اپن کارت رو نصب کنید و تست کنید و از روش آزمون و خطا به نتیجه برسید که اگه به دردتون میخوره به اون سمت مهاجرت کنید

ضمن اینکه همون کاری که میخواید انجام بدید و اسکریپت رو در ساب دامنه نصب کنید میتونید از همین cms های فروشگاهی در ساب دامنه استفاده کنید .

حداقل فردا سایتتون خدایی نکرده به مشکل خورد اپن کارت یا پرستا شاپ رو 4 نفر کار کردن بتونن کمکتون کنن . در خصوص اسکریپت ها یه مقدار کار سخت میشه .

و یک مورد دیگه اگه سایتتون از قبل با جوملا طراحی شده و زحمت زیادی براش کشیدید و الان براتون امکان تغییر هسته وجود نداره یه مقدار وقت بذارید و همون هیکا رو کار کنید . هیکا توی افزونه های جوملایی پیچیدگی کمتری داره و قابلیت های خوبی هم داره .

تصمیم با شما

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

در 8 ساعت قبل، amir_seddighi گفته است :

درود

برای یه همچین صورت مسئله ساده ای این روشی که شما در پیش گرفتید که پیچیده تر لط قبل میشه . !! دو پنل مدیریت کار رو براتون دشوار میکنه .

الان به اون جوملا چه نیازی هست این وسط ؟ بیشتر توضیح بدید

توصیه ای که میکنم اینه که از cms های فروشگاهی استفاده کنید مثل اپن کارت و پرستاشاپ و ..

این cms ها امکانات یک فروشگاه قدرتمند رو به شما میدن ضمن اینکه امکانات پایه ای شبیه جوملا هم در اختیارتون میذارن . مثل سیستم عضو گیری و مدیریت مطالب و .....

به نظرم روی لوکال یه بار مثلا اپن کارت رو نصب کنید و تست کنید و از روش آزمون و خطا به نتیجه برسید که اگه به دردتون میخوره به اون سمت مهاجرت کنید

ضمن اینکه همون کاری که میخواید انجام بدید و اسکریپت رو در ساب دامنه نصب کنید میتونید از همین cms های فروشگاهی در ساب دامنه استفاده کنید .

حداقل فردا سایتتون خدایی نکرده به مشکل خورد اپن کارت یا پرستا شاپ رو 4 نفر کار کردن بتونن کمکتون کنن . در خصوص اسکریپت ها یه مقدار کار سخت میشه .

و یک مورد دیگه اگه سایتتون از قبل با جوملا طراحی شده و زحمت زیادی براش کشیدید و الان براتون امکان تغییر هسته وجود نداره یه مقدار وقت بذارید و همون هیکا رو کار کنید . هیکا توی افزونه های جوملایی پیچیدگی کمتری داره و قابلیت های خوبی هم داره .

تصمیم با شما

موفق باشید

درسته الان سایت جوملا دارم و باهاش کارمیکنم خیلی وقته

میخواستم سیستم فروش خاص که مثلا سایتهایی مثل filsell و .. که الان تعدادشون زیاد شده یه همچین چیزی داشته باشم اونم رفتم برای سفارش اسکریپت و .. دیدم هزینه هاش خیلی خیلی زیاده

من خودم خیلی تمایل دارم با جوملا کار کنم چون کاملا جا افتاده شده برای من و همچنین افزونه های زیادی داره پشتبانی خوب بخصوص همین انجمن و ... تنها افزونه به درد بخوری که میتونه در زمینه مولی وندور کار کنه همین هیکاشاپ هست من در لوکال روی بک آپ سایت نصب و تستش کردم اما در برخی موارد دچار مشکل شده سازگاری نداره یا با زبان شیرین فارسی یا هم با تمپلیت خود سایت و نیاز دارم بعضی قسمت هاشو تغییر بدم ولی نمیشه

یه نمونه خطا رو بهتون نشون میدم فایل پیوست کردم

برای اضافه کردن تصویر فایل و همچنین خود فایل در انتهای مطلب مشکل داره و آپلود نمیکنه - البته وقتی برای اولین بار محصول اضافه میشه درسته ولی بعدش اگر بخوایم محصول رو ویرایش کنیم کار نمیکنه برچسب کار نمیکنه حتی مقادیری مثل خرده فروشی و .. میخوام نباشن باید بیشتر روش کار کنم وخطا هاش مشخص بشن نمیدونم شاید از یک قالب دیگه استفاده کردم برای قسمت جدید سایت

بخ نظر شما بهتره 2 تا هسته جوملای جاگانه داشته باشم یا همشون در یک هسته باشن ؟

2017-01-29_01-47-06.png

باسلام

اگر بخواهید با رقبایی که گفتید رقابت کنید . هیکاشاپ هم نمیتونه بطور 100% که هیچ میبایست نیازتون رو تا حد 50-60 اون سایتها کاهش بدید. سایتهایی که نام بردید منظورمه. 

و اگر بخواهید بصورت اختصاصی سیستمی مشابه اونها پیاده کنید که طبیعتا میبایست بالای 10تومان هزینه کنار بذارید. 

اگر هم بخواهید با هیکاشاپ کار کنید .طبیعتا میبایست براش قالب پیاده سازی کنید.بخشهایی که میخواهید رو غیرفعال کنید یا اصلا در دسترس یوزرانتون قرار ندید. چه با سطوح دسترسی جوملا و یا با ویرایش سورس هیکا که خب اینم مستلزم انجام هزینه ست. 

پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه در این قضیه چند رقیب سرسخت و پرپول پای کار هستند و به غیر ازاینها چندین و چند سایت کوچیک و بزرگ هم مشابه همینکار رو دارند انجام میدند و بالااستثنا هیکدومشون موفق نیستن .پیشنهاد میکنم. اصلا نمیخوام از راه منحرفتون کنم ولی واقعیت رو میبایست پذیرفت در کارهای استارتاپی به این سبک و سیاق خیلی خیلی خیلی سخت میشه کار کرد.

موفق باشید و سربلند 

در 38 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

اگر بخواهید با رقبایی که گفتید رقابت کنید . هیکاشاپ هم نمیتونه بطور 100% که هیچ میبایست نیازتون رو تا حد 50-60 اون سایتها کاهش بدید. سایتهایی که نام بردید منظورمه. 

و اگر بخواهید بصورت اختصاصی سیستمی مشابه اونها پیاده کنید که طبیعتا میبایست بالای 10تومان هزینه کنار بذارید. 

اگر هم بخواهید با هیکاشاپ کار کنید .طبیعتا میبایست براش قالب پیاده سازی کنید.بخشهایی که میخواهید رو غیرفعال کنید یا اصلا در دسترس یوزرانتون قرار ندید. چه با سطوح دسترسی جوملا و یا با ویرایش سورس هیکا که خب اینم مستلزم انجام هزینه ست. 

پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه در این قضیه چند رقیب سرسخت و پرپول پای کار هستند و به غیر ازاینها چندین و چند سایت کوچیک و بزرگ هم مشابه همینکار رو دارند انجام میدند و بالااستثنا هیکدومشون موفق نیستن .پیشنهاد میکنم. اصلا نمیخوام از راه منحرفتون کنم ولی واقعیت رو میبایست پذیرفت در کارهای استارتاپی به این سبک و سیاق خیلی خیلی خیلی سخت میشه کار کرد.

موفق باشید و سربلند 

آقای مردانزاده واقعا ممنونم از راهنماییتون

درسته من حرف شما رو قبول دارم و واقعا نمیخوام با همچین سایتهایی رقابت کنم به این دلایل : 1- من هر فایلی رو اونجا به فروش نمیگزارم و مختص یک نوع فایل خاص هست

2- قرار نیست هرکسی که دوست داشت باید اینجا عضو بشه و فایل بفروشه چون مشکلات کپی رایت و ... داره و احتمالا افراد خاصی بیان فعالیت کنن حالا شاید بعدا اون قسمت عضویت باز بشه برای فروش ولی استقبال نمیشه و صرفا باز هم افراد خاصی هستند که محصولاتشون رو میفروشند

درسته تحقیق کردم واقعا هزینه ها بالاست تصمیم گرفتم با همین هیکا کارمو راهبندازم اگر هم تغییراتی لازم بود روش اعمال بشه ولی الان قالب من با هیکا مشکل داره و سازگار نیست کلا قالب مورد پسندی هم نیست برای این بخش جدید فقط راهنماییم کنید من یک جوملای جدید با قالب جدید رو در فولدر مورد نظرم نصب کنم یا قالب رو به همین هسته جوملای خودم اضافه کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری