redpaknik

آموزش نصب فروشگاه ساز سامان 2

8 پست در این موضوع

سلام  خسته نباشید.

عزیزان من امروز فروشگاه ساز سامان 2 رو خریدم

اما نمیدونم چجوری نصبش کنم

به چه افزونه هایی  نیاز داره و این حرف ها

سایت بنده الان  روی اپن کارت 2.2 نصب هست

www.alborzsistem.com

www.alborzsistem.ir

و هیچ اطلاعاتی راجع به جوملا و این چیزها ندارم.

اگه میشه من رو راهنمایی کنین.

و اینکه آیا این فروشگاه ساز پرداخت آنلاین اینترنتی داره یا نه؟ اریگان هستن؟

اینکه من باید بازم پول بدم افزونه بخرم یا اینکه افزونه های مورد نیاز قالب توی بسته هست؟

و اینکه وقتی نصب بشه همانند دمو خواهد بود یا نه یه بسته خالی خواهد بود

چون تا اونجایی که میدونین اپن کارت مثلا میاد   قالب هاش رو با  بسته های آماده  که میگن نصب
آسان میفروشن. که  وقتی نصب میکنین همانند دمو خواهد بود سایت

در کل ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. با تشکر از شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

فروشگاهی که خریداری کردید خودش بصورت یک فروشگاه مستقل و آماده نصب هست و نیازی به چیز دیگری نداره. مشابه نصب جوملای خام نصبش کنید بروی سرورتون و ازش استفاده کنید.

موفق باشید و سربلند

من نصب کردم .اما الان جوملا با  قالب عادی خودش بالا اومده و اصلا خبری از قالب نیست. چجوری باید بالا بیارمش. تو لیست قالب ها هم نیست آخه

اصلا انگار هیچ افزونه ایی هم باهاش نصب نشده. حتی خود قالب هم یا همون فروشگاه ساز سامان 2 هم نصب نشده روی جوملا

من روی  برنامه usb webserver نصب کردمش.

باسلام

در هنگام نصب میبایست گزینه ی نصب " اطلاعات نمونه" رو کلیک کنید تا دیتای نمونه از دیتابیس نصب بشه

توی انجمن گشتم و فهمیدم که باید موقع نصب قسمت اطلاعات نمونه رو نصب میکردم. الان که نصب کردم این ارور رو روس مدیریت میده و سایت  هم کامل باز نمیشه و کلی ارور توش نوشته

دلیلش چی میتونه باشه؟ ارور رو در زیر نوشتم

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Users\amirmoein\Desktop\USBWebserver.v8.6.Portable_p30download.com\root\plugins\system\easycompare\easycompare.php on line 34

باسلام

این خطا ها بروی لوکال عموماً بوجود میان.پیشنهاد هم میکنم اگر دارین روی لوکال کار میکنید از وب سرور های قویتری مثل xampp و wampp استفاده کنید.اون USBWebServer یه چیز جمع و جور برای نیازهای خاص هست نه اینکه روی لوکالتون بخواهید ازش استفاده کنید(پیشنهاد نمیشه)

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری