7 پست در این موضوع

دوستان خسته نباشید.

بنده برای یک پروژه روی قالب hexagon کار میکنم که با yt framework طراحی شده که کد های html برای استایل صفحه از ظریق کد های php در زمان اجرا تولید می شوند که بنده دسترسی به آن ها ندارم امروز برای ویرایش فایل بنده فایل index.php رو که کد های html  رو تولید میکنه ویرایش کردم به طور ی که تمام کد های html  در زمان اجرا تولید میکنه از طریق مرورگر کپی کردم و در فایل فوق قرار دادم که قالب به دسترسی بالا اومد و هیچ کجای مشکلی نداره و دقیقا همون کارای قبلی رو دارم ولی بنده به یه مشکل خودم اون اینکه فونت های فارسی قالب بعد ویرایش بنده به ریختن و به صورت ؟؟؟؟؟؟ در اومدن که فقط از طریق ویرایش دستی آن هم در فایل های php فقط درست میشه که این کار زمان بره و باید تمامی پست های جدید هم در کد نویسی ویرایش بشوند 

لازم به ذکر است که بنده برای نمایش درست فونت های کار های  زیر رو انجام دادم جواب نگرفتم 

- تعریف فونت جدید در فایل های css , less 

- ویرایش فیلدهای  جدول های  , menu , content categories  به  utf8_general_ci

- انتخاب فونت فارسی از طریق خود فریم ورک 

ممنون میشم که راه حلی به بنده پیشنهاد بدید که بتونم قالب درست کنم.

Capture.JPG

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان اگه راه دیگه برای ویرایش قالب های در زمان اجرا کد های html تولید میکنند ممنون میشه که بگید.

درود

شما میتونید فایلی تحت عنوان custom.css ایجاد کنید و استایل های خودتون رو درون اون قرار بدید  اگه با ساختار اینگونه تغییرات آشنایی ندارید هم میتونید از مدیریت قالب گزینه less‌رو غیر فعال کنید و تغییرات رو مستقیما در خود فایل css‌مربوطه اعمال کنید .

موفق باشید

باسلام

دوست عزیز اصلا نیازی نیست برای فارسی سازی برید دیتابیس و....دستکاری کنید. مقالات زیر رو مطالعه کنید:

https://www.google.com/search?q=آموزش+فارسی+سازی+قالب+جوملا&oq=آموزش+فارسی+سازی+قالب+جوملا&aqs=chrome.0.0l6.5673j1j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=آموزش+درج+فونت+فارسی+در+قالب+جوملا

موفق باشید و سربلند

در 23 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

دوست عزیز اصلا نیازی نیست برای فارسی سازی برید دیتابیس و....دستکاری کنید. مقالات زیر رو مطالعه کنید:

https://www.google.com/search?q=آموزش+فارسی+سازی+قالب+جوملا&oq=آموزش+فارسی+سازی+قالب+جوملا&aqs=chrome.0.0l6.5673j1j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=آموزش+درج+فونت+فارسی+در+قالب+جوملا

موفق باشید و سربلند

آقای مردانه زاده مشکل من اضافه کردن فونت نیست من فونت اضافه کردم مشکل نمایش نادرست فونت 

در در 2/5/2017 در 02:42، amir_seddighi گفته است :

درود

شما میتونید فایلی تحت عنوان custom.css ایجاد کنید و استایل های خودتون رو درون اون قرار بدید  اگه با ساختار اینگونه تغییرات آشنایی ندارید هم میتونید از مدیریت قالب گزینه less‌رو غیر فعال کنید و تغییرات رو مستقیما در خود فایل css‌مربوطه اعمال کنید .

موفق باشید

دوست عزیر من توی ادیت کردن فایل های css  مشکلی ندارم مشکل من ادیت کردن فایل های html  است که هیچ دسترسی به آن ندارم و دلیل اونم اینه که کد های html توست کدهای php در زمان اجرا تولید میشوند که بنده بالا اشاره کردم که این مشکل با کپی کردن کد های html تولید شده از طریق مرورگر توی فایل index.php  در روت پروژه به نوعی حل کردم ولی فونت ها نادرست نمایش داده میشوند که راه های فوق امتحان کردم ولی مشکل هم چنان پا برجاست

اگر میخواید تحت چارچوب جوملا کار کنید، جوملا و فریم ورک yt متد ها و روش های خودش رو داره و نمیشه با آزمون و خطا شما بیاید هسته جوملا رو دستکاری کنید ،
باید استاندارد های فریم ورک ها رو رعایت کنید .

اگر میخواید با جوملا کار کنید تغییرات رو به شکل اول برگردونده ، برای حل مشکلات ، از دوستان راهنمایی بگیرید.
شما در این دو فریم ورک، به همه چیز دسترسی دارید، باید روشش رو بیاموزید .

چیزی که الان شما روش کار میکنید دیگه جوملا نیست و در این انجمن پشتیبانی نمیشه .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری