peyman.pma

تغییر قالب سایت

2 پست در این موضوع

سلام

دوستان من سایتم که خیلی وقته داره کار میکنه ولی میخوام یک قسمت جدید بهش اضافه کنم متاسفانه با کامپیوننت هیکاشاپ مشکل داره و خود قالب هم یک سری ایراد داره که من با مصیبت درستش کردم ولی چطور بگم جون به لبم کرده میخوام قالب سایت رو با یک قالب جدید تعویض کنم

قالب الان سایت من برپایه YTFramework هست ولی قالب جدیدم از Helix استفاده میکنهقالب رو نصب میکنم روی سایتم حتی با پلاگین های مخصوص خودش ولی وقتی پلاگین هلیکس رو فعال میکنم سایت کلا بالا نمیاد (YT رو هم غیر فعال میکنم بازم کار نمیکنه )

تصمیم گرفتم کلا سایت خام بزنم با قالب جدید و محتوا و اطلاعاتم رو انتقال بدم به سایت جدید آیا روش خاصی هست بدون دردسر انتقال داده بشه ؟ من میخوام دیتابیس مطالب و منو هام و کامیپوننت هام رو انتقالب دم بعد کامپیوننت ها رو نصب کنم همشو در سیستم جدید نمیدونم کامل جواب میده یا نه

اگر نظر خاصی دارید یا تجربه خاصی لطفا راهنماییم کنید که چطور ظاهر سایت رو تعویض کنم ، سریع باید این کار رو انجام بدم از لطف همیشگی دوستان سپاسگزارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر ورژن هر دو جوملا یکی هست میتونید از جدول آیتم و مجموعه ها اکسپورت بگیرید منتقل کنید. اما باقی گزینه ها رو باید خودتون درست کنید. مثل ماژول ها کامپوننت ها منو ها .
ولی اگر مشکل فقط مصب هلیکس هست ، باید قابل حل باشه. باید لینک بذارید بعد از نصب هلیکس ، گزارش خطا رو زیاد کنید ببینیم جوملا چی میگه. ولی هر دو متد کار زیاد داره

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری