rezabaghaie

عدم نمایش محتوای لینک در شبکه های اجتماعی

19 پست در این موضوع

سلام

اکثر مواقع وقتی یه لینک از یه مطلبی رو توی شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و یا پیام رسان تلگرام کپی و ارسال میکنیم ، یه متن مختصر و یه عکس از مطلب رو به صورت خودکار نشون میده

حتی لینک هایی که با کوتاه کننده بوجود اومدن هم شامل این مورد میشن

ولی بعضی سایتا مثل سایت خودم اینجوری نیست و وقتی لینک میزارم محتوای داخلش رو نشون نمیده !

باید چکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

یک لین از سایتتون دو که براتون این مشکل وجود داره بفرستید تست کنیم....

موفق باشید و سربلند

تصور میکنم لینکتون خخخخخخیلی طولانی ست!!!

به همین خاطر لودر تلگرام نمیتونه بشناسه و لود کنه اطلاعات رو از سایتتون!

از همین سایت لینک کوتاه تر هم مشکل دارن؟

حتی وقتی با کوتاه کننده لینک گوگل هم کوتاهش میکنم اینجوری میشه! چون دیدم که محتوای لینک های کوتاه شده رو هم نشون میده!

اینم لینک کوتاه تر

http://takidea.ir/index.php/خدمات-کارآفرینی-و-مالکیت-فکری-تک/مالکیت-فکری/ثبت-اختراع

سایت شما متا تگهای open graph رو نداره باید روی سایتتون توضیحات مربوط به open graph رو داشته باشید تا نمایش بده

در در 2/20/2017 در 18:25، saber گفته است :

سایت شما متا تگهای open graph رو نداره باید روی سایتتون توضیحات مربوط به open graph رو داشته باشید تا نمایش بده

چجوری میتونم فعالشون کنم؟

من پلاگین Global open Graph رو نصب کردم و تنظیماتش رو هم انجام دادم و کدهای متا open graph هم به سایتم اضافه شده! ولی هنوزم کار نمیکنه!

Untitled-2.jpg.6564709854f910a234860ae8acee0d17.jpg

سایت:

www.takidea.ir

update:

توییتر و فیس بوک کار کرد ولی هنوز تلگرام اوکی نشده ! البته محتوایی که نوشن میده اصلا داینامیک نیست و همون متنی که توی تنظیمات دادم رو نشون میده

در 10 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام

یعنی چی داینامیک نیست. منظورتون اینه که همون متن قبلی رو داره نشون میده؟

اره - توی تنظیمات پلاگینش یه سری دیتا میگیره و توی تمام صفحات همونا رو ثابت میزاره! مخصوصا title و content و description !

برای تلگرام هم کار نمیکنه کلا!

در 8 ساعت قبل، rezabaghaie گفته است :

دوستان نظری ندارید؟

منتظر بمانید کش تلگرام پاک بشه / یک لینک که ارسال نکردید در تلگرام بفرستید و تست کنید

در 14 ساعت قبل، p30template گفته است :

منتظر بمانید کش تلگرام پاک بشه / یک لینک که ارسال نکردید در تلگرام بفرستید و تست کنید

کش تلگرام رو با ربات @webpagebot پاک کردم!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری