farhad6169

ایجاد اسکرول پایین در سایت

10 پست در این موضوع

با سلام خدمت همه دوستان

سایتی که جدید میخام طراحی کنم بعد از نصب دمو یه اسکرول پایین براش بوجود اومده و در سمت چپ یه موقعیت هایی وجود داره که سایت رو بهم داره میریزه.

نتونستم که این مشکل رو حل کنم.

اینم آدرس سایت:

http://negarsima.com/demo/evportal2/

در صورت ممکن راهنمایی بفرمائید که چطوری باید این مشکل رو حل کنم.

با تشکر

0

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام 

دوست عزیز دو نکته: اول اینکه این سورس وردپرسی هست و ارتباطی به ایجاد در بخش رفع مشکلات عمومی جوملای 3.0 و 3.5 نداره. و مورد دوم اینکه این قالب در حالت اورجینال و سالمش هیچ مشکلی نداره.

میتونید دموش رو از لینک زیر مشاهده کنید

به نظرم مشکل بخاطر دستکاری شده بودن سورس هست. سعی کنید از سورسهای اصل و اورجینال استفاده کنید. در صورت نیاز میتونیم این سورس بصورت سالم و اورجینال همراه آپدیت های پشتیبانی ارائه کنیم.
در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.

موفق و سربلند باشید

با سلام جناب آقای مردانه زاده. چطوری آقا خوبی. دلم براتون تنگ شده بود. سلیمانی هستم :)

مشتری این قالب رو اورجینال خریده و به من داده تا براش سایتش رو بالا بیارم. و از سایت Envato دانلود کرده و داده

اما واقعا عجیبه این مشکل. اگر راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

در توضیحات طراح ننوشته پشتیبانی از rtl دارد در نتیجه باید شخصا راست چین کنید این مشکل شما هم مرتبط با راست چین نبودن قالب است .

در 5 دقیقه قبل، p30template گفته است :

در توضیحات طراح ننوشته پشتیبانی از rtl دارد در نتیجه باید شخصا راست چین کنید این مشکل شما هم مرتبط با راست چین نبودن قالب است .

بله، ظاهرا باید دستی فارسی سازی کنم اما تنهای مشکلی که نتونستم درستش کنم همین اسکرول پایین بود که محتوایی در سمت چپ داره که باعث این شده.

اکر میتوانید راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

سلام علیکم عرض ارادت قربان...

اگر اورجینال باشه که یه تیکت بزنید به احتمال زیاد بدون هزینه براتون اوکی میکنند و فایل های بهینه سازی شده رو براتون میفرستند.

در 3 ساعت قبل، farhad6169 گفته است :

بله، ظاهرا باید دستی فارسی سازی کنم اما تنهای مشکلی که نتونستم درستش کنم همین اسکرول پایین بود که محتوایی در سمت چپ داره که باعث این شده.

اکر میتوانید راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

معمولا مشکل اسکرول از زیر منوها یا وجود نقشه روی صفحه است این موارد را چک کنید یا پلاگین ها را تک به تک غیر فعال کنید ببینید کدام پلاگین عامل اسکرول است سی اس اس انرا بررسی کنید .

در 3 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام علیکم عرض ارادت قربان...

اگر اورجینال باشه که یه تیکت بزنید به احتمال زیاد بدون هزینه براتون اوکی میکنند و فایل های بهینه سازی شده رو براتون میفرستند.

زنده باشی 

بله تیکت زدیم اما کلا این قالب rtl رو ساپورت نمیکنه و پاسخ درستی فکر نمی کنم بدهند. تا الان هم پاسخی ندادند.

در 2 دقیقه قبل، p30template گفته است :

معمولا مشکل اسکرول از زیر منوها یا وجود نقشه روی صفحه است این موارد را چک کنید یا پلاگین ها را تک به تک غیر فعال کنید ببینید کدام پلاگین عامل اسکرول است سی اس اس انرا بررسی کنید .

حتما مشکل css هست اما نتونستم درستش کنم. بخاطر همین از دوستان کمک خواستم.

خودم کدهاش رو یه بلایی سرش آودم و از نو همه رو راست چین کردم.

آدرس سایت :

http://negarsima.com/demo/evportal4/

اما مشکل الان اینجاست که وقتی راست چین میشه و کدهای css رو قرار میدم که راست چین بشه صفحه بندی منوها و محتوا دیگه درست کار نمیکنه. داخل منو 5 تا عکس نشون میده که پایین شون 2تا فلش هست که مثلا 5تای بعدی رو بیاره اما وقتی میزنی 10تاش رو لود میکنه!! یه به ته ش که میرسه بجای اینکه هیچی لود نکنه کلا 5تا عکس هم نشون نمیده !

تو سایت انگلیسی درسته اما اینجا اینطوریه. سایت دمو:

https://demo.tagdiv.com/newspaper/

درضمن وقتی که وردپرس رو انگلیسی میکنم این هم درست میشه!

اگر ممکنه این مورد رو راهنمایی بفرمائید. 

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری